Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau

Gal kas žinot kur Suvalkuose yra veterinarijos vaistinė?

Apsižiūrėjau, kad pas juos sausio 6 - nedarbo diena. Tai kaip suprantu lenkuose nedarbo dienos tai tikrai nedarbo dienos, ne taip kaip pas mus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 02 sausio 2018 - 13:31
Taip, sausio 6 nedarbo diena ir veiks ne bent mazos parduotuveles, kur privatus savininkai.
Atsakyti

Ačiū už informaciją. Teks važiuot kitą savaitgalį.

Atsakyti

Gal kas buvote pastarosiomis dienomis Suwalkuose ir galit parašyt, koks kursas rožiniam namelyje? Girdėjau, kad smukęs gerokai :(, bet konkrečiai kiek nežinau...

Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2018 01 09, 21:48)
<p>Gal kas buvote pastarosiomis dienomis Suwalkuose ir galit parašyt, koks kursas rožiniam namelyje? Girdėjau, kad smukęs gerokai verysad.gif, bet konkrečiai kiek nežinau...</p>

Buvome vakar. Kursas 4,12.
Atsakyti
Kažkurioje temoje buvo rašoma apie galimybę pirkti prekes iš PL el.parduotuvių nurodant lenkišką adresą. Kažkas teikė tokią paslaugą, priimdavo siuntas. O galbūt net yra paslauga, kad gautą siuntą persiųstų į LT? Ar kas naudojotės tokiom paslaugom ir gal žinote kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2018 01 28, 19:27)
Kažkurioje temoje buvo rašoma apie galimybę pirkti prekes iš PL el.parduotuvių nurodant lenkišką adresą. Kažkas teikė tokią paslaugą, priimdavo siuntas. O galbūt net yra paslauga, kad gautą siuntą persiųstų į LT? Ar kas naudojotės tokiom  paslaugom ir gal žinote kokia kaina?

https://eshopwedrop.lt/ Kaina priklauso nuo siuntinio dydzio ir svorio bei kokiu budu siunta bus atsiimta.
Atsakyti
Mergaites, ar teko susidurti su elementu keitimu rankiniams laikrodukams lenkuose? Suvalkuose ar Augustave. Kokia kaina? Kur ten galima rasti?

(man matyt sekasi, pas mus pasikeitus elementa jis 6 men neistempia).....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILIMA: 29 sausio 2018 - 07:49
QUOTE(delfiuka @ 2018 01 28, 20:27)
https://eshopwedrop.lt/ Kaina priklauso nuo siuntinio dydzio ir svorio bei kokiu budu siunta bus atsiimta.


Ačiū už nuorodą 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(delfiuka @ 2018 01 28, 20:27)
https://eshopwedrop.lt/ Kaina priklauso nuo siuntinio dydzio ir svorio bei kokiu budu siunta bus atsiimta.


oi kaina kosminė gaunasi unsure.gif

Aš už tą pristatymo kainą į suvalkus pati 3-4 kartus nuvažiuočiau. Mano siunta sunki būtų tai labai brangiai gaunasi. Gal pas juos yra kokie siuntų gavimo taškai iš kurių būtų galima pačiam atsiimti nuvažiavus?
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2018 01 29, 12:55)
Ačiū už nuorodą  4u.gif

Papildyta:
oi kaina kosminė gaunasi  unsure.gif

Aš už tą pristatymo kainą į suvalkus pati 3-4 kartus nuvažiuočiau. Mano siunta sunki būtų tai labai brangiai gaunasi. Gal pas juos yra kokie siuntų gavimo taškai iš kurių būtų galima pačiam atsiimti nuvažiavus?

Yra atsiėmimas Vilniuje, bet vis tiek pigiai nesigaus, jei siunta sunki.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2018 01 29, 14:24)
Yra atsiėmimas Vilniuje, bet vis tiek pigiai nesigaus, jei siunta sunki.


Man į Vilnių važiuoti bevek tas pats atstumas kaip į Suvalkus todėl geriau jau į Suvalkus važiuočiau tai tuo pačiu dar ir maisto kažką galima nusipirkti
Atsakyti
O gal kas i Ikea planuoja uzsukt? Man reik vienos nesunkios prekes, uzpildziau uzklausa e-express.lt, bet jau 4d. niekas neatraso.
Gal kas pagelbetu?
Atsakyti