Įkraunama...
Įkraunama...

***Mūsų katytės ir katinėliai***

Iš tiesų tai ir man ne tai, kad labai katlietos būtinos rolleyes.gif , bet kartais va prireikia ir viskas...

MB nusprendė nubėgti pusmaratonį, dabar išvis maisto prokuroras darosi smile.gif O mudvi su Rut dažniausiai salotomis mintam, kai nešalta. O kai ima vėsti, va ir prisireikia katlietų smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Is ahabimeni kokios netiketos naujienos bigsmile.gif O del vietos tai pas jus dar visai gerai biggrin.gif Va kai mes penkiese ir trys katinai su suniu tai jau man kazkas tokio unsure.gif Iki siol mane tokie skaiciai sokiruoja lotuliukas.gif , bet tai kur jau dabar desies . Istikruju kai visi sulinde miega ir neatrodo , kad ju tiek daug biggrin.gif , ale kai visi vienu metu susirenka unsure.gif

O kol pripras reiks laiko. Leksa pas mus jau beveik tris savaites , o kates vis dar apsnypscia , o ir su letena pasimosikuoja , kai kuri arciau prieina, ypac ant siames Makses . Tik stebiuosi , kad suns nuo pat pirmos dienos nebijo ir vaikstineja ramiai jam po kojom . Gal , kad spalviskai panasus laiko savu lotuliukas.gif

Leksa. Nufotografuot praktiskai neimanoma doh.gif Vos tik prisiartinus puola glaustytis .Pavyko nuciupt miegancia biggrin.gif
user posted image

Ir musu Marlis smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avonuke: 27 rugsėjo 2016 - 09:06
sakau labas naujoje temoje.

Ūsų vulkanas wub.gif wub.gif
Jaukumas jaukulių. gražu žiūrėti wub.gif wub.gif


Dėl katytės. Stebitės ir galvojat ,kad esu trenkta. Čia sakau, kad bijau kačių, o čia jau šast ir katė namie... kažkas įvyko čia. Tikrai ne šiaip sau lėkiau į kauną metusi darbus. Kažkas iš vidaus vyko. Važiuojant atgal net radijo nejungiau. Stebėjau saulėlydį, glostinėjau katę ir mąsčiau... atsakymo neradau. esu tikinti, kad mūsų gyvenime nieko nevyksta šiaip sau... Sesuo mano irgi tokia kaip ir aš..priplaukusi. sako važiavai, nes reikėjo parsivežti kažką "savo"... ta katė bus tavo draugė. .atleiskite už lyrinį nukrypimą ne visi tokių "čioknutų" supranta.

Ok. pirmas darbas nukirminimas. Aš tai tikrai bijosiu, nes ji gali mane suėsti, tai aš pass, o jei MB bijos? blink.gif tada Vėtra lotuliukas.gif lotuliukas.gif arba vetas.

O jei jau katė liks pas mus, tai tikrai susitvarkysiu taip, kad aš jos šeimininkė būsiu drinks_cheers.gif

Dėl maisto. Nešersiu maximiniu tikrai, ir Tučio nešeriu. Tiesiog jau vėlu buvo vakar, viskas ant greičio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ahabimeni: 27 rugsėjo 2016 - 09:25
Ūsų vulkanas wub.gif
Jaukuliai wub.gif
Vakar negavęs katlieto Grikelis įsirangė man į pašonę miegoti ir vis murkteldamas primindavo kad dar neužmigo ir katinėliį dera abiem rankom glostyti smile.gif taip ir užmigom o paryčiais jaučiu kad mane kažkas nuo pagalvės ritina, pasirodo mano miegalius iš po pagalvės ropščiasi kaip meškutis iš urvo po žiemos miego smile.gif
Bandžiau vakar temą sukurpti bet neleido cituoti, daba galvojau ir be citavimo pakursiu naujus namus, o čia bac ir leido pacituoti smile.gif
O čia biškį į temą, biškį ne - štai kokia medžiotojo su šunuku skulptūra stovi miestelyje, kur Busy dirba smile.gif
user posted image
Medžioto ranka padaryta taip, kad jį galima už rankos paimti ir aišku būtinai reikia ir šunelį paglostyti
user posted image
Atsakyti
hie hie hie, taip ir sakyk, kad bandei i draugus tam diedui isipaizyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2016 09 27, 09:03)

Beje norinčių pasidovanoti Rastę jau eilė...va ką reiškia veislinė....


O man keisciausia, kad ji visa menesi valkatavo ir niekam nerupejo, o va dabar eile norinciu g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Kas per nuotykiai,kas per šuoliai doh.gif , visiškai nebespėju paskui jus. Kol ieškojau Molio foto, Erodės prašymu, tai jau ir naują temą atidarėte. blush2.gif

user posted image Niekada nerodyta Molio foto. Čia jis maždaug mėnuo, kaip gyvena mano namuose.Tarpas tarp radijatoriaus ir sekcijos. Netoli maistas ir vanduo, ir wc dėžutė. Nes taksas jį medžiojo juodai. O čia patogi vieta pasislėpti.Joks priešas čia neprieis. Prie manęs Moliukas priėjo po gerų keturių mėnesių, nes jam labai svarbu glostytis ir labai labai reikia žmogaus.

user posted imageuser posted image
Šių metų foto, Molis - namų valdovas ax.gif
Taip, kad Achabi apsišarvuok kantrybe, ir jaukinkis katukę.Matau turi auksinę širdį, kantrybės taipogi užteks. Darbas bus ilgas ir sunkus.Tokie tie pamestinukai.Pilni baimių, pilni blogos patirties. Aš Molio lauke negaliu nė paglostyti, trinasi netoliese, bet nepriliesi.Bijo būti ant rankų, bijo fotografuotis, bijo svetimų žmonių.
Runcikas su kolega taip jaukiai susiraitoję wub.gif
Smagu žinoti,kad Kiara nugalėjo ligą. thumbup.gif
Atsakyti
Ahabi labai gražiai aprašei kelionę 4u.gif nu jau ir tikrai niekas čia negalvoja apie jokius trenktumus biggrin.gif

Moliukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 27 rugsėjo 2016 - 09:24
QUOTE(Avonuke @ 2016 09 27, 10:14)
O man keisciausia, kad ji visa menesi valkatavo ir niekam nerupejo, o va dabar eile norinciu   g.gif


Žinok, manau yra toks durnas dalykas kaip "imti iš lauko? na jau ne, juk pilna parazitų, laukinė ir t.t." Be to, reikia gi priimti sprendimą , paimt nežinomą gyvūną, o gal jis baikštus, piktas, isteriškas, serga?
O kai jau kas nors paima, "patikrina", tada jau galima norėti, nes sunkiausia dalis jau kažkieno padaryta, nes tipo, jau kaip ir iš namų gyvūną imi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 27 rugsėjo 2016 - 09:27
Busy- hi hi hi, žinoma kad bandžiau medžiotoją pakadrinti, netgi vylingai į parankę gi buvau įsikibusi, juk vyriokas su šuneliu, vadinasi žmogus geras biggrin.gif
user posted image

Aš buvau iš kiemo parsinešusi katiną, ryškiai pasiklydusį, paprastą juodą lietuvišką ir seną jau. Matėsi iad kažkieno mylėtas buvo, labai žmogaus jam reikėjo. Pirmas dienas kaip ir Ahabi rašo, glaustėsi ir urzgavo, per keletą dienų nusiramino, labai mielas ir meilus buvo. Gyveno tuo metu pas mus kitas katinas irgi jau ne jauniklis. Draugeliais jiedu netapo bet toleravo vienas kitą. Mūsiškis buvo didelis labai, apie 12 kg ir dar baltas, tai dvigubai didesnis atrodė. Pirmą savaitę parsineštinis šoke buvo nuo mūsiškio kato dydžio, paskum suprato kad anas ir kūnu didelis ir bailumu didelis plius dsr ųr didelis naivuolis smile.gif paskum dsug smagumo turėdavom žiūrėti kaip smulkus juodas katinėlis zbitkas dideliam baltam krečia smile.gif
Saulėtasis Moliukas wub.gif Lisitėja - dabar dažniau mums Moliuką rodyk, tskant vietoj saulės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnuna: 27 rugsėjo 2016 - 09:53
Vėl necituoja man , ai
moliukas man labaiiiii patinka gauruoti ir dar ryži...nors pasirodo ir pusplikiai patinka biggrin.gif ...dabar pavydžiu Ahabi..... biggrin.gif

Avonuke, kaip leksiukei pasisekė, kad ėjai pro šalį wub.gif

Kiaros ūšaiii ir Runciaus su Pedritu artumas wub.gif

ir kas beatpažins

user posted image
Atsakyti
Oi, Lexiukę žamiršau pagirti - gražuolė letenytes ištiesusi ilsisi wub.gif šunulis irgi labai fainas wub.gif
Diinka - tikrai sunku atpažinti liūdno veido katinėlyje Runculį 4u.gif
Atsakyti