Įkraunama...
Įkraunama...

***Mūsų katytės ir katinėliai***

Ahabimeni, MB sakė pasakyti, kad nepergyventum, viskas bus gerai, va Zugi po 5 metų į katiną pavirto, pavirs ir taviškė biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Sandra? Nedrąsu net klausti... 4u.gif

Aist, ačiū labai už patarimą. Paklausiu veisėjos kuo šeria. Kadangi dovanų ji man pažadėjusi 15kg. sauso maisto, tai jo užteks abiems ilgam.
Turiu minčių Maką šerti RAW. Patirties turiu, mano vižlas ėdė tik RAW. Su kate tai ko gero ne tas pats, bet pasidomėjus tikrai galima. Jaučio skrandžio kvapas man žinomas. Virtuvėje užsidariusi porcijuodavau visam mėnesiui, visą rinkinį subų, nugarų,kaklųir t.t. vienam kartui norma apie 800gr. Buvo. Šaldiklyje vietos žmogaus mėsai beveik nelikdavo. Net mintis kilusi buvo šaldiklį atskirą pirkti.
Vandens dubenėlis jai visuomet padėtas švarus. O maisto praktiškai kiek ipilu, tiek suėda.
Vakar ji beveik visą vakarą praleido mums ant rankų. Nenorejo visai atsisveikint. Nakčiai uždarėme duris ir sugulę išgirdome mau mau..miegamajam užsidarėme Tutį, katę paleidome. Vaikai sakė ant palangės atsigulė(palangė pažemėj) miegojo rūbų spintoje, matyt neuždariau iki galo durų. Ryte, kambary ant fotelio (ne ten kur ji miega) radau kakutį. Kodėl kajojo ne dėžutėje?
Dėl dėžutės. Naudojasi ji Mako wc. Gal reiktų atskirą dėžutę jai? Nes bent jau pradžioje jiems reiks dvieju wc. Ar kates daro i vieną dezę?. Apie tolimą ateiti kalbu.
Na ryto nuotykis. Katė glaustėsi sūnui prie kojų. Pasako jo, jis pakalbino ją, o Rastė sušnypštė ir plojo per koją jam letena. Aš išgirdau pikta maaaùuuu
Beje Aist, ar jūs stomatologė?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Naktį grįžus iš darbo,dvi valandas ją laikiau,bet apie 4 val.miegas suėmė,tai nuėjau gult... Šiaip ne taip užmigau,ir atsikėliau apie 8... Tai maže dar gyvą radau... Dabar ji vėl mano glėbyje,bet mišinuko visai nenori... Per prievarta tik kelis lašiukus sugirdžiau... Mažė labai silpna,tad nežinau kiek dar temsime... Visai sukūdus ir tik gulinėja ir sunkiai kvėpuoja... verysad.gif
Atsakyti
Sandra console.gif , bet siūlyčiau jai leisti išeiti. Nebūtina taip pasielgti, gal aš esu neteisi. verysad.gif
Man čia tai į enteritą panašu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 01 spalio 2016 - 08:16
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 10 01, 08:15)
Sandra console.gif , bet siūlyčiau jai leisti išeiti. Nebūtina taip pasielgti, gal aš esu  neteisi. verysad.gif
Man čia  tai į  enteritą panašu.

O,kas tas Enteritas?
Kadangi vakar maniškis dirbo,tai savanorių paprašiau,kad ją nuvežtų vetei... Tai pati vetė daug vilčių nedavė,kad išgyvrens jinai... Vakar gavo antibiotikų ir skysčių,tai dar laikosi... Įtarėm marą,bet testas neigiamas,tai sakė,kad plaučių uždegimas.
Davė ir namuose leistis antibus,bet kad ji nevalgo...
Kai jos brolis Piratukas buvo atkritęs,tas nors mišinuką gėrė,o šita visai nevalgi... verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Sandra, liūdnos žinios. verysad.gif
Enteritas yra žarnyno reikalas. Tiksliai įvardinti negaliu, tik faktas, kad prie enterito viduriuojama.
Kas benutiktų... Taip jau ir bus. Nuvertei jos labui kalnus 4u.gif


Aist, ačiū už maitinimo instrukcijas. Suprantu, kad darau daug klaidų. Mėsos ar jos produktų katė gauna vakarais, bet sausiukų jos bliūdelyje visada yra. Ji labai neėdri, sauso maisto neriboju, nes vis tiek stuburas ir šonkauliai barkšo.
Reikės vakarais tą sausą atimt. Gal ir kvapas iš snukio dings. g.gif


Ahabi, o kakojo toli nuo dėžutės? Gal bijojo nueiti? g.gif
Kiek žinau, katės tualetais dalinasi. Tik jei namai didesni, gal verta turėti antrą kitoj vietoj (kitam kambary, pvz.).
Mano katė krūvelėmis ne vietoje signalizuoja apie sveikatos problemas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 01 spalio 2016 - 09:12
Sandra laikykis unsure.gif

Ahabi, maniskiai visi teys eina i ta pati tulika, nekarta maciau kad buvo sulinde net visi trys tuo paciu metu. Didelis jis pas mane. Bet tai nereiskia kad tinka vienas visoms. Buna opiu kaciu, tidel teks stebeti ir tik tada spresti reikia antro ar ne.

Aciu aciu Zydryne! Kaip tavo TB sveikata?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 01 spalio 2016 - 09:09
O čia vakar vakarienė.

Mam, duok mėšoš...
user posted image

Duok duok duok!...
user posted image

Aš alkanaš žvėriš!
user posted image

Mniammm... avieeeena...
user posted image
Atsakyti
Enteritas, bjaurybė kaip reta, tik gerai, kad mirtingumas ne 100 procentinis ir skiepai yra. Tai plonųjų žarnų uždegimas, užsikrečiama. Gyvūnas vemia, viduriuoja, netenka daug skysčių, kyla aukšta temperatūra. Jei liga negydoma, ištinka mirtis.Tą žinau iš savo skaudžios patirties. Mano pirmasis taksas šia liga susirgo, nes buvo neskiepytas. Pardavėja pamelavo, kad skiepytas, o man nedašylo paklausti kur skiepų knygutė.O gūdžiais 1993 metais apie daugintojų pokštus nieko nežinojau. Taksą išgydžiau. O ir Molis iš kažkur buvo gavęs, tada kai keitė namus.Su šituo tai privargau.Bet va sveikas ir gyvas laksto.
Gar ir ne enteritas, gal nesusirgs kiti., tfu tfu per petį 3 kartus.
Oi, Tytės didumas, taigi pati gali mėsą atimti lotuliukas.gif
Kaira kaip visada susirūpinusiu žvilgsniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 01 spalio 2016 - 09:18
QUOTE(Lapyna @ 2016 10 01, )
Ahabi, o kakojo toli nuo dėžutės? Gal bijojo nueiti? g.gif
Kiek žinau, katės tualetais dalinasi. Tik jei namai didesni, gal verta turėti antrą kitoj vietoj (kitam kambary, pvz.).
Mano katė krūvelėmis ne vietoje signalizuoja apie sveikatos problemas.

Kates wc dabar padetas ten kur ji gyvena.tame paciame kambary.salia ir maistas ir ne karto neubuvo pakakojus kitur. O nakti kai buvo laisva padare ant fotelio. Ryte vel dezutej. g.gif
Ryte ejo su manim visur kartu net ir i wc blush2.gif o vai kai suni pamate pšššš ir lentyną.
Bet pagal mane drasesne jau
Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 10 01, 08:18)
Ahabimeni,  MB sakė pasakyti,  kad nepergyventum, viskas bus gerai, va Zugi po 5 metų į katiną pavirto, pavirs ir taviškė  biggrin.gif

Rastė ne tokia kaip Zugi, ji jau dabar katė ir nenulipa nuo kelių mirksiukas.gif

Kaip džiugu matyti Kiarą, su jos firminiu nustebusiu išpūstų akių žvilgsniu wub.gif thumbup.gif

Sandra laikykis, skauda širdį kad tenka stebėti tokią silpną mažylę verysad.gif Laikykitės abi 4u.gif O tu visą šeimyną dar balkone laikai ?

Kaip man patinka Azalija-Kytė wub.gif Dar nemačiusi su tokiu stambiu snukeliu, na labai įspūdinga katytė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ahabi ,galėjo tas šu..lis prikibti prie užpakaliuko plaukučių ir netyčia nukristi ten ,kur jį radai,nors nelabai pūkuota Rastė ,bet vistiek plaukiukų yra...Su maniškių kailiniais tai ohoho kiek kartų radau dovanėlių bet kur -kakoja dėžutėje ,o koks gabalėlis prilimpa prie kailinių ir nešiojasi,nukrinta visai neįtikinamiausioj vietoj...Kartą Kolumbas tiesio įsiprašė ant kelių per jėgą,paėmiau ,ir pajutau kad smirda..nu ir ką ,kakutis prilipęs taip ,kad pats nepajėgė nuimti..kai tik nuėmiau,iš karto nuo kelių nušoko ir ramus nuėjo mirksiukas.gif

Sandrute,laikykis 4u.gif 4u.gif

Važiuoju į sodą - tikriausiai grįžusi jus jau naujuose namuose rasiu.IKI 4u.gif
Atsakyti