Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Šiauliuose

Sveikos smile.gif

na, ar lankotes pas gydytojus? smile.gif) tikiuosi, kad kuo maziausiai ten tenka lankytis.. wink.gif

bet kas jau apsilanko retkarciais, tai idomu, ar yra mamyciu, kuriu vaikucius gyde Balsiene, o dabar Cecina? smile.gif idomu, kaip jums si gyd.. kazkodel man kilo mintis, kad daug kas persirase pas kita gyd.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2012 10 15, 18:08)
Sveikos smile.gif

na, ar lankotes pas gydytojus? smile.gif) tikiuosi, kad kuo maziausiai ten tenka lankytis.. wink.gif

bet kas jau apsilanko retkarciais, tai idomu, ar yra mamyciu, kuriu vaikucius gyde Balsiene, o dabar Cecina? smile.gif idomu, kaip jums si gyd.. kazkodel man kilo mintis, kad daug kas persirase pas kita gyd.. smile.gif


Mes lankemes pas Balsiene. Labai gaila, kad ji isvyko verysad.gif Nebloga gydytoja buvo. Pas Cecina neisdrisau lankytis, nes turiu maza kudikeli, o ji kaip supratau neseniai baigusi studijas. Pasirinkome A. Norkuviene Dainu poliklinikoj, bet man ji kol kas nelabai schmoll.gif Turi traukti uz liezuvio, kad apie vaiko sveikata kazka pasakytu, o patarimu tai visai nesulauksi. Reikes jauciu kita gydytoja rinktis. Bet kas pasakys kokia???!!!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2012 10 15, 19:08)
Sveikos smile.gif

na, ar lankotes pas gydytojus? smile.gif) tikiuosi, kad kuo maziausiai ten tenka lankytis.. wink.gif

bet kas jau apsilanko retkarciais, tai idomu, ar yra mamyciu, kuriu vaikucius gyde Balsiene, o dabar Cecina? smile.gif idomu, kaip jums si gyd.. kazkodel man kilo mintis, kad daug kas persirase pas kita gyd.. smile.gif

Mes lankėmės pas Balsienę, o gydytojai išvykus, lankomės pas Čečiną. Dėl labai didelio Balsienės pacientų skaičiaus, visi jie abėcėlės tvarka buvo padalinti tarp dviejų gydytojų. Mes papuolėm pas Čečiną. Ir kaip kažkas rašė, kad ji kątik baigusi, tai netiesa. Juk gydytojai bent porą metų turi atlikti rezidentūrą (praktiką), taigi mirksiukas.gif Nusprendėme nebėgti iš karto pas kitą gydytoją, o pasižiūrėti kaip dirba šita nauja gydytoja. Dar su sesute Balsienės pakalbėjau apie gyd. Č., tai jos nuomonė buvo labai netgi gera. Ir žinot, man kolkas labai priimtinas jos darbo stilius. Kiekvieną kartą laaaaaabai detaliai viską išklauso. Dėl tyrymų stengiasi padaryti taip, kad kuo mažiau reikėtų lankytis poliklinikoje atliekant juos. Jeigu tik reikia kokio siuntimo, kartais net nespėji prasižioti jo paprašyti, kai ji jau liepia sesutei jį išrašyti. Patarimų duoda tikrai nemažai, ir net liaudiškų priemonių įvairių pasiūlo, ką darydavo ir gyd. Balsienė. Taip, kartais matau, kad gydytoja nori pasitarti su kita gyd., bet tai tik pliusas, kad neeksperimentuoja pati jeigu dėl kažko nėra užtikrinta. Žodžiu, mes kolkas liekam pas ją. Reikia suteikti šansų ir pradedantiems gydytojams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(braškytė @ 2012 11 07, 08:31)
Mes lankėmės pas Balsienę, o gydytojai išvykus, lankomės pas Čečiną. Dėl labai didelio Balsienės pacientų skaičiaus, visi jie abėcėlės tvarka buvo padalinti tarp dviejų gydytojų. Mes papuolėm pas Čečiną. Ir kaip kažkas rašė, kad ji kątik baigusi, tai netiesa. Juk gydytojai bent porą metų turi atlikti rezidentūrą (praktiką), taigi mirksiukas.gif  Nusprendėme nebėgti iš karto pas kitą gydytoją, o pasižiūrėti kaip dirba šita nauja gydytoja. Dar su sesute Balsienės pakalbėjau apie gyd. Č., tai jos nuomonė buvo labai netgi gera. Ir žinot, man kolkas labai priimtinas jos darbo stilius. Kiekvieną kartą laaaaaabai detaliai viską išklauso. Dėl tyrymų stengiasi padaryti taip, kad kuo mažiau reikėtų lankytis poliklinikoje atliekant juos. Jeigu tik reikia kokio siuntimo, kartais net nespėji prasižioti jo paprašyti, kai ji jau liepia sesutei jį išrašyti. Patarimų duoda tikrai nemažai, ir net liaudiškų priemonių įvairių pasiūlo, ką darydavo ir gyd. Balsienė. Taip, kartais matau, kad gydytoja nori pasitarti su kita gyd., bet tai tik pliusas, kad neeksperimentuoja pati jeigu dėl kažko nėra užtikrinta. Žodžiu, mes kolkas liekam pas ją. Reikia suteikti šansų ir pradedantiems gydytojams ax.gif


Zinoma, kad jaunu gydytoju nereikia nurasyti, bet tegul jie praktikuojasi ant vyresniu, o ne ant naujagimiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 11 07, 10:53)
Zinoma, kad jaunu gydytoju nereikia nurasyti, bet tegul jie praktikuojasi ant vyresniu, o ne ant naujagimiu ax.gif

Praktikuotis nereikėtų nei ant jaunų nei ant senų pacientų (blogąja prasme). smile.gif
Norėčiau sužinot ar yra bent viena gydytoja, kuri daro tyrimą dėl antibiotikų skyrimo (jautrumo antibiotikams tyrimas). g.gif Va pas tokią iš karto užsirašyčiau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 11 07, 09:53)
Zinoma, kad jaunu gydytoju nereikia nurasyti, bet tegul jie praktikuojasi ant vyresniu, o ne ant naujagimiu ax.gif

Manau ji turėjo laiko pasipraktikuoti per savo rezidentūros metus, o dabar puikiai pritaiko savo žinias. O su kitais medikais juk konsultuojasi ne tik jauni gydytojai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamytes, kurios su vaikuciais lankotes pas gydytoja Domarkiene, gal galite pasakyti, ar ilgai tenka pas ja laukti eileje?Ir kaip jums si gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 12 06, 13:43)
Mamytes, kurios su vaikuciais lankotes pas gydytoja Domarkiene, gal galite pasakyti, ar ilgai tenka pas ja laukti eileje?Ir kaip jums si gydytoja?


Mes lankomes pas Domarkiene,siaip ilgokai reikia laukti,nes daug vaikuciu buna.Bet verta,as labai sia gydytoja patenkinta. thumbup.gif
Papildyta:
Gal kuri mamyte buvo susidurusi su kasos uzdegimu vaikuciui.Mano dukryte 5 metuku susirgo kasos uzdegimu.Gal kokiu patarimu ar patirtimi galit pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2012 12 06, 16:18)
Gal kuri mamyte buvo susidurusi su kasos uzdegimu vaikuciui.Mano dukryte 5 metuku susirgo kasos uzdegimu.Gal kokiu patarimu ar patirtimi galit pasidalinti?

O gal galėtumėte parašyti, kokie požymiai rodo, pagal ką Jūsų dukrytei nustatė, kad jai yra kasos uždegimas? Na, kad yra organizme uždegimas, tai parodo ir kraujas, ir pakilusi temperatūra (ne visada), bet va kad būtent kasos...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braškytė @ 2012 12 06, 15:35)
O gal galėtumėte parašyti, kokie požymiai rodo, pagal ką Jūsų dukrytei nustatė, kad jai yra kasos uždegimas? Na, kad yra organizme uždegimas, tai parodo ir kraujas, ir pakilusi temperatūra (ne visada), bet va kad būtent kasos...? g.gif


padare kraujo tyrima pankretina ir lipaze.
Papildyta:
Siauliuose gulejom ligonineje du kartus ,bet musu daktarams net nesove i galva kad gali buti kasos uzdegimas.Paleido is ligonines kaip pasveikusia su skausmais. Kol nenuveziau i vilniu.
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2012 12 06, 15:18)
Mes lankomes pas Domarkiene,siaip ilgokai reikia laukti,nes daug vaikuciu buna.Bet verta,as labai sia gydytoja patenkinta. thumbup.gif
Papildyta:
Gal kuri mamyte buvo susidurusi su kasos uzdegimu vaikuciui.Mano dukryte 5 metuku susirgo kasos uzdegimu.Gal kokiu patarimu ar patirtimi galit pasidalinti?


Galvoju pas Domarkiene savo dukrytes uzrasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 12 06, 18:32)
Galvoju pas Domarkiene savo dukrytes uzrasyti g.gif



Labai sauni ir atsakinga gydytoja 4u.gif
Atsakyti