Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai =^..^=

QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 10 01, 16:27)
Gražuoliai tavo katukai, Sandriuk wub.gif
O kaip mažiuliukė, gal perversmas į gerąją pusę įvyko?

Mažė vis dar guli boksiuke šiltai...
Per prievartą šiek tiek mišinuko sugirdžiau ir antibus suleidau... Bet akytės stiklinės,tik į garsą reguoja,bet guli paslika... verysad.gif
Beje visi mano koškinai iš skirtingų prieglaudų paimti...
Planuoti tik du Rūkas ir Zara... Rūkas iš Pifo,o Zara išTautmilės... Na,o Ramziuką nuo kudikystės su jo sese auginau mišinukais maitinau,dar viena globotinukė Aura-Amber padėjo užauginti Ramzį su jo sesę,nes pati turėjus tik du vaikelius... Deja,Ramzio sesę per anksti padovanojau,vos 1,5 mėn.,deja ji labai sustresavo naujuose namuose ir neišgyveno... verysad.gif Na, o Topsinas,mano draugės rastinukas pernai prie Topolio pėsčiųjų perėjos...Kadangi draugė priglaudė mano miškinukus rastinukus du broliukus,tai Topis buvo tik išgelbėtas...Buvo dovanojamas,bet po ligos ... jį išgydėme ir pasilikome sau... Ramziukas irgi mažiukas buvo sunkiai susirgęs,jam vetė davė mažai vilčių išgyventi - bet išgelbėjome ir sau pasilikome... smile.gif
Tad dabar vyras pasakė,kad šita globojama šeimyna būtų paskutinė...Nes daugiau katonikų tikrai nepajėgūs užauginti... ax.gif verysad.gif
Atsakyti
Vilkra, gražuolė vėžliukė wub.gif Ką darysi?

Sandra unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2016 10 01, 18:16)
Vilkra, gražuolė vėžliukė wub.gif Ką darysi?




NEŽINAU. MB- PRIEŠ. Kategoriškai. Dabar uždaryta didžiosios lapės kambaryje. Po to bus šeimos taryba- gal MB neatlaikys trijų lapių argumentų-pasiduos.. unsure.gif
Atsakyti
Laikau špygas, bent jau laikinai globai, kol namus rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2016 10 01, 18:24)
Laikau špygas, bent jau laikinai globai, kol namus rasit mirksiukas.gif


NA- taip- ji pas mus kieme atsirado prieš savaitę- rankinukė visiška
Atsakyti
Vilkra, graži katytė, mėginti gerų foto pasidaryti ir per visas prieglaudas parašyti, kad pasidalintų info + galiu atsiųsti standartinį sąrašą skelbimų vietų, kurį mūsų vadovė siunčia žmonėm.

-------------

Tik vakar pafotkino mūsų ūsuotus brolius, įdėjo skelbimą šįryt, tai laba diena sloga pas rainiuką verysad.gif
O manęs ryt nebus, tai bandys moteris, kuri man juos atvežė, nuvežti pas vetus. Gripas gal...
Atsakyti
Murzės portretas

user posted image

O šeimoj nutarėm taip-
rytoj ji važiuoja į uošviją
kai aš išeinu iš darbo užsiimu jos skiepais, sterilizacija ir pnš. Po sterilizacijos katė gi atsigavinės pas mus.. Ir čia VILTIS, kad ji ir liks pas mus. Nes rytoj angelų sargų diena, nes rytoj mūsų vestuvių18 metinės, nes rytoj mažės gimtadienis..
Taigi visos, bent kiek tikinčios angelais sargais paprašykit, kad pasikalbėtų su mano vyro angelu sargu, parkalbėtų jį.. Aš taip darysiu- tikiuosi padės. O jei ne- kaime turėsim gražią katę .
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2016 10 01, 14:56)
Ai va, ahabimeni, yra garbanių temoj tokia Lolija- pasikonsultuok su ja dėl Rastės mitybos ir kitų klausimų- kiek su ja teko bendrauti- kažkokį spec maistą garbaniams ji perka ir.. tikrai peršerti jų negalima- jie tokie lakstantys sliekiukai būna.

Skambinau veislyno Zundėja veisejai. Jos straipsniai delfyje apie rexus yra. Labai daug papasakojo kas ir kaip.leido bet kada skambinti. Nusiunciau nuotraukas sako 99 proc.rex.
Labai gerai kad ji visa diena viena buvo. Susipazino su namais. Issiuostinejo. Ir.....tyliai tyliai labai tyliai džiaugiuosi. Grįžo tutis. Ji šnypšdama nuvare i savo trioba. Mudu su MB sedim virtuvej.. blink.gif atejo Raste. Palindo po stalu. Ibego Tutis. Ji šnypšte šnypšte.urzge urzge. Tutis tupejo. Ji isitempus urzgia. Bet is virtuves ji neiseina.nei jis. Ji ant kedes jis ant zemes.ji urzgia.jis tyli.. žodžiu...šlifuojamės ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ahabimeni: 01 spalio 2016 - 18:28
QUOTE(vilkra @ 2016 10 01, 19:18)
Aš taip darysiu- tikiuosi padės. O jei ne- kaime turėsim gražią katę .

Aš dar ryt trigrašį pakišiu biggrin.gif
Atsakyti

Beje.radau blusa blink.gif blink.gif nespejau istraukt unsure.gif dabar paciai visur niezti...reik ja susitvarkyti greiciau ..abejoju ar seima beatsiras g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ahabimeni: 01 spalio 2016 - 18:49
QUOTE(Rustė @ 2016 10 01, 19:28)
Aš dar ryt trigrašį pakišiu biggrin.gif


Ačiū ;)
Papildyta:
QUOTE(ahabimeni @ 2016 10 01, 19:24)
Skambinau veislyno Zundėja veisejai. Jos straipsniai delfyje apie rexus yra. Labai daug papasakojo kas ir kaip.leido bet kada skambinti. Nusiunciau nuotraukas sako 99 proc.rex.
Labai gerai kad ji visa diena viena buvo.


Labai šaunu. Tikrai. Va kaip man MB su naujoke sutaikinti... g.gif
Atsakyti
Va, sumedžiojau New Yourkeryje 4u.gif

user posted image

Tutė smarkutė laiminga, kad mamka grįžo namo su Acanos maišu biggrin.gif bučiavo nabagytė rankas kojas

user posted image
Atsakyti