Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

BigBang, kaip testukas?

Atsakyti

Ju trecia ciklo diena.. šiandien skambinsiu į VK klaust ar pradėt Clomyd gert vėl..

Atsakyti

Ah, išliūdėk, išliūdėk ir toliau pirmyn!

Atsakyti

Jau neliūdžiu :) tą dieną paliūdėjau ir viskas.. būna baisesnių dalykų gyvenime.. aš dar tik pradėjau savo kelią su pagalba.. 

Atsakyti

Na va šiandien pirma Clomyd tab išgėriau, reikia tikėtis kad šis kartas bus laimingas :) 

Atsakyti

Šiandien ryte iškart pasidariau du testukus, kad tiksliau būtų ir va abu neigiami. Nutrauksiu duphastoną ir lauksiu mėnesinių. :) Ir vėl viskas iš naujo. Per daug neliūdžiu, nes dar tik pirmas bandymas 

Atsakyti

Pradėjau naują stimuliaciją. Su Bemfola 75 preitą kartą gavosi vos vienas folikulas ir antralinių folikulų mažai tebuvo, tai su gydytoju nusprendėm, kad didinam dozę, nes turėjo max 4 folikulai užaugti (išvis daktaras galvojo, kad kiaušidės gal neatsako). Gleivinei dar vaistų paskyrė, nes sausoka buvo. Susileidus 8 kartus ir pasirodžius daktarui sužinau, kad labai gerai mums čia pavyko (matyt gleivinė daug ką duoda) ir per abi kiaušides gavosi 14 folikulų  :yahoo: Ir dar reikės 4 dienas stimuliuoti. Tai, kad nebūtų didelis daugiavaisis nėštumas, pasiūlė pagalbinį apvaisinimą, taip išnaudosim tiek prisigaminusius folikulus ir bus didesnė tikimybė pastoti. Tik kad aišku piniginėlių nemažai teks pakloti. Už šio mėnesio stimuliaciją ir pagalbinį apvaisinimą sumokėsiu 2,5k eurų  

Atsakyti

Sveikos, geriu clostibegyt,  bet persakau, turiu temp. Ar galiu išgerti + kokiu vaistų nuo peršalimo? 

Atsakyti

Sveikutes. Nelabai seniai buvau ilgai ir nuobodziai sio skyrelio lankytoja. Esu is tu kur kiausides miega ir dar plius amziaus limite. Bet su daktaru ir dievulio pagalba pavyko. Supuoju viena po kito porele vaikuciu. Leidausi Puregon ir ovitrelle sprogdukus. Pries tai isbande kitokiu, bet tik sie man realiai pagelbejo. Plius manau pagelbejo ir aplankymas sventu vietu... Nes jau nebezinojau kaip ir kuo tiket.... Beje, liko dezute Puregon. Jei kam reikia, rasykit i pm. Geguzes m'en zadu parskrskrist Lietuvon ir galeciau parvezt ta dezute. Jei kam idomu, tai parasykit i pm. Ir nenustokit tiket. Butinai pries pradedant gydyma pailsekit, paatostogaukit. Bent man tai ir labai padejo pazadint orgznizma, issilaisvint nuo ytampos.

Atsakyti
QUOTE(Akitta @ 2016 11 27, 09:26)
<p>Šiandien ryte iškart pasidariau du testukus, kad tiksliau būtų ir va abu neigiami. Nutrauksiu duphastoną ir lauksiu mėnesinių. smile.gif Ir vėl viskas iš naujo. Per daug neliūdžiu, nes dar tik pirmas bandymas </p>

Butent.
Pirmam leliui is sesto berods bandymo, o antram leliukui is ketvirto pavyko
Atsakyti
sveikos,paskyre man gerti clostylbegit,bet ateiti pasiziuret echo neliepe,sugeriau viena kursa,ar jums nepasikeite mm po sio vaisto? kraujavimas nepanasus i normaliu mm,tai nezinau ar tureciau pradeti gerti 3cd vel clostilbegyt hmm.gif o ir skausmai labai stiprus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gira @ 2017 02 05, 12:50)
sveikos,paskyre man gerti clostylbegit,bet ateiti pasiziuret echo neliepe,sugeriau viena kursa,ar jums nepasikeite mm po sio vaisto? kraujavimas nepanasus i normaliu mm,tai nezinau ar tureciau pradeti gerti 3cd vel clostilbegyt  hmm.gif o ir skausmai labai stiprus verysad.gif

unsure.gif keista kad nepaziuri. Siaip kiekviena cikla butu gerai echo pagalba pasekt kaip ten auga folikulai ir kiek ju auga. Ar gal nieko is viso nevyksta
Atsakyti