Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

Supratau, tai sveikinimai :4u:

:mirksiukas:

Atsakyti

OS - lauksim rytoj testuko foto :) tikimės II žinok  :4u: 

Atsakyti

Lb nenoriu det daug vilciu, bet kirba truputi :)

Atsakyti

Labas rytas, prisiduodu, kad testukas neigiamas, kaip kad ir reikėjo manyt. Nu ką darysi, paliūdėjau, o dabar lauksiu mmm, kurios lb tikiuos, kad ateis ir nereiks su KT ar PHT viską dirbtinai valyt... :huh2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ozono_skyle: 09 lapkričio 2016 - 08:42

Labas rytas, prisiduodu, kad testukas neigiamas, kaip kad ir reikėjo manyt. Nu ką darysi, paliūdėjau, o dabar lauksiu mmm, kurios lb tikiuos, kad ateis ir nereiks su KT ar PHT viską dirbtinai valyt... :huh2:

Ech  :4u:   :4u:  :4u:  Neliūdėk labai, iš pirmos stimuliacijos aš nieko nesitikiu, bet žinau kad bus liūdna jei bus neigiamas testukas.. laikykis  :4u:  O dar gal žiūrėk nerodo dabar, gal parodys vėliau  :4u: 

Atsakyti

Merginos tėvų daržely sako, kad dar anksti, tai, manau, kad penktad pasidarysiu kraują, nes gal buvo koks kibimas, tad būtų svarbu žinoti, kas ir kaip...nu nieko

Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Prisijungsiu prie jūsų 4u.gif . Šiandien leisiuos 9 dieną Bemfola 75, o šeštadienį uvitrele 250, nuo sekmadienio jau turėsiu gerti duphaston ir jau 27dieną darysiu nėštumo testą biggrin.gif
Atsakyti

Sveika prisijungus :4u: ne per anksti duphastonas? Man buvo ketvirtad ovitrelle, o šeštadienį dufas ir manau, kad nuslopino man ovuliaciją, nes buvo per anksti paskirtas. Negaliu būti 100proc tikra, bet manau, kad būtent tai yra priežastis šiandienos neigiamo testuko...

Eisiu per pietus kraują pasidaryt, kad nebesinervuot ir testukų nebegadint...

Atsakyti
Buvau skaičius prieš tai šią temą, tai klausiau ginekologo ar tikrai taip greit reikia gerti duphastoną, tai sakė taip. Man gal, kad vienas folikulas tėra, tai gal matyt ir užtenka to laiko, kad jis sprogtų. Beto man tą ginekologą rekomendavo dvi ginekologės pas jį apsilankyt, tai kažkaip nemanau, kad jis nežinotų kaip veikia paskirti vaistai smile.gif Nu nepavyks pastot, tai bandysiu toliau smile.gif
Atsakyti

Jei ne paslaptis, kas jūsų gydytojas?

Aš ką tik kraujuką pridaviau, ryt jau turėsiu atsakymą yra kažkas pilvely ar ne.

Atsakyti

Jei ne paslaptis, kas jūsų gydytojas?

Aš ką tik kraujuką pridaviau, ryt jau turėsiu atsakymą yra kažkas pilvely ar ne.

Kaip būtų gerai jei būtų!  :4u: 

Atsakyti

Mhm... o kada tu pradėsi gadint, primink?

Atsakyti