Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

Sveikos, aš jau po vizito. Yra du foliai dešnėj kiaušidėj. 29mm ir 19mm, sakė turėčiau rytoj ovuliuot. 11 dieną ateisiu kraujo priduot progesteronui ar tai prolaktinui patikrinti. Šiandien dar jie nori estrogenus pažiūrėt. Šiaip seselė labai patenkinta, sakė gražiai labai viskas atrodo. Tik va kairėj pusėj niekas neužaugo. Ta prasme maži tiktai yra, didelių nėra.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BigBang: 03 lapkričio 2016 - 11:52

Sveikos, aš jau po vizito. Yra du foliai dešnėj kiaušidėj. 29mm ir 19mm, sakė turėčiau rytoj ovuliuot. 11 dieną ateisiu kraujo priduot progesteronui ar tai prolaktinui patikrinti. Šiandien dar jie nori estrogenus pažiūrėt. Šiaip seselė labai patenkinta, sakė gražiai labai viskas atrodo. Tik va kairėj pusėj niekas neužaugo. Ta prasme maži tiktai yra, didelių nėra.

Sekmes

Atsakyti

Sekmes

Ačiū :) 

http://www.part.lt/i...12d09ab1920.JPG

gryzus apsisiojau OT  :yahoo:  Ryt sėklinsimės  :yahoo:  :P

Atsakyti

Kaip tik norejau rasyt, ar nebuvai scano :) sekmes dideliausios seklinantis!!!  :D 

man tai taip viska maudzia, tempia, pucia, jauciu dufas cia man pokstus kelia

Atsakyti

Kelinta dpo? Kada testuosies? :) 

Atsakyti

Kaip tik norejau rasyt, ar nebuvai scano :) sekmes dideliausios seklinantis!!!  :D  man tai taip viska maudzia, tempia, pucia, jauciu dufas cia man pokstus kelia

Geras ženklas  :bigsmile:

Atsakyti

As nzn kelinta dpo, nes o mano galva neivyko visai. Bet ovitrelle leidaus ketvirtad, o teorine o turejo vykti sestadieni ir antrad antras folis. Tai krauja darysiu kt ketv/penktad manau ir lauksiu mmm, kurios lb tikiuosi ateis, jei o neivyko. Ah, nusiciaudejau, tai atrode kiausides tuoj iskris  :huh2:  nu bus bajeris, jei busiu nescia tiek gyd apiburnojus ir prisipiktinus  :) hormonai nebesiauteja, nuolaika gereja po truputi,  tad kibsim i nauja cikla

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ozono_skyle: 03 lapkričio 2016 - 22:47

As nzn kelinta dpo, nes o mano galva neivyko visai. Bet ovitrelle leidaus ketvirtad, o teorine o turejo vykti sestadieni ir antrad antras folis. Tai krauja darysiu kt ketv/penktad manau ir lauksiu mmm, kurios lb tikiuosi ateis, jei o neivyko. Ah, nusiciaudejau, tai atrode kiausides tuoj iskris  :huh2:  nu bus bajeris, jei busiu nescia tiek gyd apiburnojus ir prisipiktinus  :) hormonai nebesiauteja, nuolaika gereja po truputi,  tad kibsim i nauja cikla

Nu gal ivyko tik nejautei :) as galvoju o gal siandien ir nd daryt? :hm

Atsakyti

Jei vyro turtai - ne stebuklai, tai gal geriau susilaikyt 2-3 d. iki tikrosios ovul dienos? Bet mes irgi truputi ne taip darem, kaip gyd sake. Ji liepe ND daryt treciad, sestad ir antrad, tai iki sestadienio laikemes, o paskui - sestad x2, sekmad, pirmad, antrad, nu smagu :B

Atsakyti

Jei vyro turtai - ne stebuklai, tai gal geriau susilaikyt 2-3 d. iki tikrosios ovul dienos? Bet mes irgi truputi ne taip darem, kaip gyd sake. Ji liepe ND daryt treciad, sestad ir antrad, tai iki sestadienio laikemes, o paskui - sestad x2, sekmad, pirmad, antrad, nu smagu :B

Ai padarėm ir vakar, padarysim šiandien ir tada sekmadienį :) na kaip bus taip ;) šiaip mielu noru kasdien galėčiau daryt, bet mano vyras nėra iš tų kad labai dažnai jam norėtųsi, geria papildus, nes manau jam trūksta testosterono :) 

Atsakyti

Maniskiui testosterono netruksta, bet kasdien nenori :) cia temperamentas irgi duoda savo, taip kad viskas ok :rolleyes:

Atsakyti

BigBang, ar jautei ka nors per ovuliacija? O tu ovitrelle leidaisi ar tau naturaliai ovuliavo foliai?

Atsakyti