Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Labas rytas 4u.gif
63.5kg
Nekrenta svoris nors tu ka doh.gif bash.gif
Geru rezultatu visom 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. Primenu, kad siandien prisidavimo diena. smile.gif Pas mane sian +0,5 verysad.gif geda...
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 06, 17:58)
Noriu, labai ačiū iš anksto bigsmile.gif  per fb ar emailą duoti? mirksiukas.gif

QUOTE(frolka25 @ 2016 10 06, 18:24)
Noriu ir as,nes nuo kazko reik pradet gi 4u.gif

QUOTE(PoSiTiVe @ 2016 10 06, 22:34)
Airise, aciu uz naujus namus 4u.gif Noreciau ir as plano, jei nesunku  4u.gif

Vis bandau sau siknon pasispardyt ir susiimt, bet kazkaip nieko man nesigauna kol kas  ax.gif Apetitas zveriskas, atrodo suesciau viska, kas namie yra valgomo unsure.gif Jau buvau nusiteikus siandien pradet kulturingai, tai nee.... sumaste vyras pusryciams sumustiniu padaryt  rolleyes.gif Ner kuo skustis, aisku, tik dziaugtis reiktu, kad dar isvis pusrycius kazkas gamina, bet tai nu ot...  biggrin.gif O po sumustiniu tada vel visokio gerio (tfu... blogio...) saldytuve radau, tai vat ir visiskas fail gavosi blink.gif

Atsiuskit man savo emeilus. Bus paprasciau smile.gif

Positive, bet kad sumustiniai buna ir sveiki. smile.gif Ziurint kokius tavo vyras dare. biggrin.gif

As lekiu i miesta, reikaliukus tvarkyt. Prisiminsiu kaip "malonu" kamsciuose stovet. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, aš ir raudonuoju, gėda pelėda ir pačiai ant savęs pikta unsure.gif 85.2 kg šįryt, dar ne taip blogai kaip tikėjaus, bet nu bliambaaaa kiek galima verysad.gif

Positive, mano vyras ir vis taip mane iš kelio išveda, užvakar irgi sumuštinius ryte kepė biggrin.gif o paskui aš nesugebu lengvai stot atgal į vėžes. Jaučiu reikia riktai su juo pakalbėt, nes svorio tai abiem yra ką mest hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 07 spalio 2016 - 08:04
Labas rytas ,

4u.gif
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 04, 12:21)
Dekui 4u.gif kaip pati laikais?kaip svoris?



Negaliu pasigirti ax.gif vasara nustojau svertis , ir pamazu vel prisiauginau kg

Skaiciai nedziugina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2016 10 07, 09:36)
Labas rytas ,

4u.gif
Negaliu pasigirti  ax.gif  vasara nustojau svertis , ir pamazu vel prisiauginau kg

Skaiciai nedziugina  blink.gif

Taip visad būna, kai tik nustojam svertis 4u.gif bet reikia karyais ir tų atsipalaodavimų. grįžk pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

As irgi raudonuoju, +1 doh.gif

P.s. O jum mano liniuote po zinute rodo? Man paciai kazkodel nerodo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PoSiTiVe: 07 spalio 2016 - 11:48
QUOTE(PoSiTiVe @ 2016 10 07, 12:45)
Labas smile.gif

As irgi raudonuoju, +1 doh.gif

P.s. O jum mano liniuote po zinute rodo? Man paciai kazkodel nerodo unsure.gif

Nerodo 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Airise deku uz naujus namucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ach,ir vel 0. O taip tikejaus nors maziuuko minusiuko. Nu taip noriu iseit is tos 9 zonos unsure.gif

Apniuke,tikiuosi neprades lyti, nes noriu gardena apsitvarkyti.

Positive nerodo ax.gif

Nu blyn,jau uzkniso tos issokancios reklamos bis.gif bis.gif bis.gif Kazkada buvau padarius,kad ju man neberodytu,o dabar vel tas pats blink.gif Gal kas uzsiblokinot ir turit nuoroda kaip tai padaryti? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva 37: 07 spalio 2016 - 12:47

09.30-10.07 Savaitės rezultatai:
user posted image


Šaunuolės:
first.gif provizore
second.gif viva37
third.gif verysad.gif

user posted image

Pasistengti turi:
PoSiTiVe, Airise, Caramelia30, Jerda
user posted image
Nepykit, merginos, turejau imtis radikaliu priemoniu... unsure.gif

Geros naujos savaitės!

user posted image

P.S. Tuoj persiusiu planeli. 4u.gif

P.P.S. Sermuksnelis, Piroska, neprisiduodat jau senokai. Kita penktadieni lauksiu skaiciuku. Ingridele21, neprisiduodi jau tris savaites. Gameja auuuuuu, kur tu? Trinsiu is sarasu kas neprisiduoda ilgiau negu menuo. Nepykit. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 07 spalio 2016 - 19:21
QUOTE(Airisė @ 2016 10 07, 20:13)

09.30-10.07 Savaitės rezultatai:
user posted image


Šaunuolės:
first.gif provizore
second.gif viva37
third.gif  verysad.gif

user posted image

Pasistengti turi:
PoSiTiVe, Airise, Caramelia30, Jerda
user posted image
Nepykit, merginos, turejau imtis radikaliu priemoniu... unsure.gif

Geros naujos savaitės!

user posted image

P.S. Tuoj persiusiu planeli. 4u.gif

Ačiū už lentelę, pažiūrėjau į tas subinikes ir bliamba rimtai tokia būsiu, jei iki vasaros taip varysiu biggrin.gif beje, ačiū už planelį, reiks kada būtinai pabandyti pasilaikyti bent vieną ratą. Šiandien galima sakyti tvarkingai maitinausi, radau kada susiimt 😆 bandysiu ir savaitgalį susilaikyt... kitą savaitę turbūt ilgam svečių turėsiu, tai vėl koją pakiš, nu bet kaip nors, reikia laikytis, o tai vėl didesnių dyddžių garderobo prireiks, per brangiai kainuoja tie užėdimai blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Turiu klausimą dėl to plano mitybos, Airise. O ten 30-40 g virtų ryžių tai tiek išvirtų? blink.gif ar turi galvoj sausų 30-40 g išvirti ir valgyti? unsure.gif ax.gif šiaip perskaičiau atidžiai, viskas labai mano skonio bigsmile.gif essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 07 spalio 2016 - 23:17
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 07, 23:14)
Turiu klausimą dėl to plano mitybos, Airise. O ten 30-40 g virtų ryžių tai tiek išvirtų?  blink.gif  ar turi galvoj sausų 30-40 g išvirti ir valgyti? unsure.gif  ax.gif šiaip perskaičiau atidžiai, viskas labai mano skonio bigsmile.gif  essen.gif  thumbup.gif

Pagal mane viskas nurodyta sauso nevirto produkto kiekis,tiek dribsniu tiek pvz vistienos file.
Atsakyti