Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(frolka25 @ 2016 10 10, 15:20)
Sveikos 4u.gif na ka,prisiduodu kad pradedu su 85  ax.gif  ir ziuresim kas cia gausis iki penktadienio 4u.gif pakolkas mazinu saldumynus ir daugmaz paskaiciuoju kalorijas,nes vis dar nenusipirkau maistiniu svarstykliu ax.gif  visom geros savaites ir rezultatu 4u.gif

Niu sveika oficialiai sugrįžus iš atostogų ir sėkmės siekiant tikslo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 10, 14:24)
Niu sveika oficialiai sugrįžus iš atostogų ir sėkmės siekiant tikslo  4u.gif

O sekmes man prireiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 10, 15:32)
O sekmes man prireiks  4u.gif

Niu nedaug tau pliuso palyginus nuo nėštumo liko, viskas eisis gerai. Aš va po paskutinio 20 kg parsinešiau biggrin.gif tai va pusę numečiau per metus galima sakyt, likusią pusę, tikiuosi, kartu numesiu su tavim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 10, 17:07)
Niu nedaug tau pliuso palyginus nuo nėštumo liko, viskas eisis gerai. Aš va po paskutinio 20 kg parsinešiau  biggrin.gif  tai va pusę numečiau per metus galima sakyt, likusią pusę, tikiuosi, kartu numesiu su tavim  mirksiukas.gif

Kai pagalvoju tai po pirmo nestumo stovejau ilgai ties 90,o dabar jau ir maziau sveriu,bet norisi neuztempt gumos kaip kad po pirmo gimdimo sedejau ir save guodziau as maitinu it pan rolleyes.gif numesim tuos kg,svarbiausiai bus islaikyt kas pasiekta.drauge pries metus pagimde ir jau svori pasieke norima ir toliau meta,tai mam pavyzdys kad galima ir imanoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 10, 18:15)
Kai pagalvoju tai po pirmo nestumo stovejau ilgai ties 90,o dabar jau ir maziau sveriu,bet norisi neuztempt gumos kaip kad po pirmo gimdimo sedejau ir save guodziau as maitinu it pan  rolleyes.gif numesim tuos kg,svarbiausiai bus islaikyt kas pasiekta.drauge pries metus pagimde ir jau svori pasieke norima ir toliau meta,tai mam pavyzdys kad galima ir imanoma  4u.gif

Tikrai galima ir tikrai įmanoma, sako ką per pusmetį po gimdymo nusimeti, tas ir geriausiai išsilaiko mirksiukas.gif aš, deja, pirmą pusmetį užtempiau, užtai taip sunku 😀 bet nieko,išsikapstysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes.
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 08, 21:32)
Eina sau, laikykitės, tikiuos greitosios neprireiks.
Deja, bet prireike. unsure.gif
QUOTE(jolitamaria @ 2016 10 10, 08:33)
Labas rytas ,
jungiuosiu prie jusu rato.
Nu pagaliau! uzteks simuliuoti. Koki pradini tavo svori irasyt?
QUOTE(provizore @ 2016 10 10, 10:54)
Tikiuosi pasveiko tavo seimyna, dabar daug tokiu sirguliuojanciu.

QUOTE(viva 37 @ 2016 10 10, 13:40)
Airise kaip Jusu su dukryte sveikatytes?

QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 10, 14:02)
Airise, tikiuosi tavo mergytė jau pasveiko 4u.gif

Aciu uz rupesti. 4u.gif I ligonine isveze is sestadienio i sekmadieni nakti, pagulde i stebejimo palata, nes vis temperatura iki 40 uzklidavo. Padare tyrimus. Itare zarnyno infekcija. Sake, kad tik pradzia, bet galima gydytis namuose. Skysciai, probiotikai, numusinet temperatura ir t.t. Tai sekmadieni apie pietus grizom namo. Na bet nezinau, kazkaip nepanasu man i tai. Nei vemia, nei viduriuoja. Va siandien temperaturos nebuvo. Atrodo kaip sveikas vaikas. unsure.gif Aisku dziaugiuosi. Palaikysiu namuose, pastebesiu pora dienu.
O as tai persalau turbut. Sloga, galva skauda ir t.t. Geiru vaistus, ilsiuosi ir valgau viska is eiles. Cia va vyras guosdamas mus iskepe obuoliu pyraga, tai va ir valgau. ax.gif Negerai, bet kai sergu, tai nesigalvoja kazkaip apie salotas. Norisi kazko silto, sotaus, skanaus ir pan. rolleyes.gif
Mano mama irgi serga, atrodo bronchitas koks bus. Vyro tevai taip pat serga. Uosviui jau antibiotikus israse. Tai va, sergam visi draugiskai. biggrin.gif
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 10, 14:20)
na ka,prisiduodu kad pradedu su 85
Na va, oficialiai grizo atostogaujancios. 4u.gif Sekmes, Frolka. Neabejoju, kad pasieksi savo tiksla. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 10 10, 19:43)

Na va, oficialiai grizo atostogaujancios. 4u.gif Sekmes, Frolka. Neabejoju, kad pasieksi savo tiksla. 4u.gif

4u.gif
Sveikatos visiems!pas mus irgi visi ratu serga,tai uosvis,tai broliene,tai uosviene,o dabar ir vyras pakrenksti,tai jau tik tikiuos kad nei prie manes nei prie vaiku bacila neprilips ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif atostogos, o nesimiega unsure.gif
Frolka sveika grizus 4u.gif mirksiukas.gif
airise sveikit greiciau 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Airise, matyt kžks virusas dukrai prikibo, gerai, kad jau praėjo 4u.gif
sveikatos visiems sirguliuojantiems 4u.gif
kai ligos puola man irgi išgaruoja visos dietos, tiek kad jei pati sergu tai bent apetitas dingsta, bet kai vaikao,tai stresuoju žiauriai,naktom nedamiegu ir va tada šaldytuvas didžiausia paguoda patampa. Uch, nelaukiu to laiko unsure.gif
Frolka, linkiu neapsirgti, o ypač kad mažiai neužsikrėstų 4u.gif
Aš po iškrovos, kažkaip sunkokai atlaikiau, bet šiaip ne taip pavyko rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Caramelia saunuole 4u.gif 4u.gif kiek krito per iskrova? su kuom darei?
Atsakyti
Labas rytas!
QUOTE(provizore @ 2016 10 11, 06:14)
Labas rytas 4u.gif atostogos, o nesimiega unsure.gif
airise sveikit greiciau 4u.gif
Taip ir buna per atostogas. smile.gif
Aciu!
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 11, 07:26)
Labas rytas  4u.gif  Airise, matyt kžks virusas dukrai prikibo, gerai, kad jau praėjo 4u.gif 
sveikatos visiems sirguliuojantiems 4u.gif
  kai ligos puola man irgi išgaruoja visos dietos, tiek kad jei pati sergu tai bent apetitas dingsta, bet kai vaikao,tai stresuoju žiauriai,naktom nedamiegu ir va tada šaldytuvas didžiausia paguoda patampa. Uch, nelaukiu to laiko unsure.gif
Frolka, linkiu neapsirgti, o ypač kad mažiai neužsikrėstų 4u.gif
Aš po iškrovos, kažkaip sunkokai atlaikiau, bet šiaip ne taip pavyko rolleyes.gif
Saunuole, kad atlaikei. 4u.gif Gali buti, kad koks virusas. O gydytojai ne viska gali pamatyti... smile.gif
QUOTE(viva 37 @ 2016 10 11, 08:19)
Labas rytas 4u.gif

Caramelia saunuole  4u.gif  4u.gif  kiek krito per iskrova? su kuom darei?
Caramelia sveiasi penktadieniais tik. Nemanau, kad zinos smile.gif Ir siaip ji daro iskrovas tik su vandeniu. Caramelia, pataisyk, jeigu klystu. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,vakar atsilaikiau normaliai,uzteko tik vienos bandeles pasilepinimui rolleyes.gif po truputi isivaziuosiu i savo ritma ax.gif nors dabar gyvenimas pagal vaikus,o ypac mazaji,tai mano pusryciai gaunasi 9-10 unsure.gif ir tai paskubom unsure.gif
Atsakyti