Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Mes pasipuosem egle,namus,pakuojam dovanas su vyru-kaledu karstine :D pietum buvo kebabas lekstej  :rolleyes: kava ir keli saldainiai :rolleyes: 

Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

as irgi noriu 2 kg numesti iki kaledu smile.gif siandien diena sazininga smile.gif vakar nelabai biggrin.gif

aplankem siandien miesto eglute, kadangi mazas pilitis eiti nenori, ji reik nesioti, tai uztrukom ten 10 min biggrin.gif

dar sau kalediniu dovanu isigijom, didziuli telika, o dukrai playstation su visais priedais biggrin.gif paislaidavom biski biggrin.gif tik pajungsim viska kai nauji baldai atkeliaus, tikriausia tik po nauju ax.gif
dar i Megos atidaryma vaziavom smile.gif v.z. daug nuveikem

peitus vistiena su borokieliu salotom
vakariene omletas
Atsakyti

Sveikos :4u: 

Aciu Airise uz lentele :4u: 

Man savaitgalis greit bega, bet valgau plius minus graziai, ir svoris pajudejo :yahoo: 

Atsakyti

Labas rytas :4u: 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  vakar prisikalbėjau, kad ne iki blogumo, tai vėmiau su dičke pasikeisdama visą naktį  :D  kažkoks virusas užpuolė matyt... šiandien jau nieko, bet nieko kol kas ir nesinori  :unsure: 

Atsakyti

Nuosta kalkit kolos gal pades  :4u: 

As tai sausainius kramtau su kakava :4u:  maniske ziuriu vis dazniau praleidzia pietu miega :hmm: hm,keista kazkaip,matyt jau greit visai nebemiegos :unsure:  na ka,nuo ryt vel i vezes,kaip sakoma -back on track  :yahoo: 

Atsakyti

Aij nieko jau, va dičkė blynus kapoja, mane tik dar nuo  maisto kvapo papykina, ypač nuo to ką naktį wc palikau :oh:  cocacolos namie nėr, tingim tingėt šiandien  :D  manoškės nemiega pietų jau senokai, nuo 2015 rudens, kažkaip piktos jos nebūna, tai ir neguldau, vakare anksti miegot užtai eina  :)  

Atsakyti

Labas rytas :4u: 

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Vakar diena buvo nuostabi :wub: 

Buvom ir akvaparke, poto baznycioj, o vakare apziurejom Vilniaus eglute, o ir maisto nepadauginau, o is ryto ir svartykles nudziugino :yahoo: 

Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Maisto atžvilgiu savaitgalis ramus biggrin.gif tik sveikai smile.gif
Jau šiandien maziukas startuoja darželyje po ligos smile.gif
Geriu kada ir mastau kaip ji dabar prikelti biggrin.gif rytais žiauriai sunkiai keliasi, isterijos ir ašaros verysad.gif
Atsakyti

Labas rytas :4u:  mano savaitgalis tai nekoks, bet bent nepersivalgiau tai tikrai :D  vakar dar ir mmm parėjo, tai visa kaip permušta, vaikai toliau "laimingai" serga, ech... beje, labai sutrumpėjo ciklas, būdavo kas 30-30 d, o dabar maximum 26d. Labai keista man, gyvenime taip nebuvo. Bet turbūt nieko tokio? :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosta: 05 gruodžio 2016 - 09:35

Labas rytas :4u:  mano savaitgalis tai nekoks, bet bent nepersivalgiau tai tikrai :D  vakar dar ir mmm parėjo, tai visa kaip permušta, vaikai toliau "laimingai" serga, ech... beje, labai sutrumpėjo ciklas, būdavo kas 30-30 d, o dabar maximum 26d. Labai keista man, gyvenime taip nebuvo. Bet turbūt nieko tokio? :hmm:

Imk uz savaitgali :4u:

O del ciklo jei tik kartais tokie trumpi tai nieko, o jei pastoviai tokie tai rodo antros ciklo fazes sutrumpejima, bet kadangi lyg daugiau vaikuciu neplanuojat tai nieko tokio :4u:

Atsakyti