Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(nuosta @ 2016 12 05, 09:01)
<p>Labas rytas 4u.gif  mano savaitgalis tai nekoks, bet bent nepersivalgiau tai tikrai biggrin.gif  vakar dar ir mmm parėjo, tai visa kaip permušta, vaikai toliau "laimingai" serga, ech... beje, labai sutrumpėjo ciklas, būdavo kas 30-30 d, o dabar maximum 26d. Labai keista man, gyvenime taip nebuvo. Bet turbūt nieko tokio? hmm.gif</p>

pas mane visa gyvenima ciklas buvo 28-29, o po antro gimdymo 24-25 pasidare, kaip nervuoja unsure.gif taip tikejau kad atsistatys, bet jau praradau vilti unsure.gif
Atsakyti

Aij ne, mes tikrai neplanuojam daugiau, turim su kaupu :D tai nesvarbu tada. Jau tokios reguliariai man jos patapo nuo liepos mėn, tai jau matyt taip ir liks.

Atsakyti

Mano vaikai serga ,atrodo sirgs ir vyras - tik to man ir betruko iki pilnos "laimes " :blink:  vaikai kaip vaikai,nu bet vyras tai bus didziausias ligonis  :D  oi net nesinori pagalvot  :D 

Ka planuojat kalediniam stalui? Greiciausiai kaledosim namie 4iese,tai norisi kazka skanaus pasigamint,nes atrodo viskas pabode :) 

Mano ciklas irgi buvo uzdurniaves -21 d net buvo,bet paskui ir pastojau greit,o dabar dar nera mmm  :4u: 

Atsakyti
Dar kažkaip apie stalą kalėdinį negalvoju, po dičkės gimtadienio galvosiu. Tik vyras sakė kalakuto nenori 😀
Atsakyti

Dar kažkaip apie stalą kalėdinį negalvoju, po dičkės gimtadienio galvosiu. Tik vyras sakė kalakuto nenori 😀

 

Nenoriu ir as  :D  as zinok mastau isvis apie sonkaulius glazuruotus  :essen:

Atsakyti

Mano tas vėplys ir šonkaulių nemėgsta  :oh:  žodžiu, galės jis ir galvot ko nori 😀 aš didžiausią malonumą jaučiu saldumynus gamindama, tai apie juos geriau galvosiu  :bigsmile: 

Mano skrandis vis dar neveikia. Atrodo ką suvalgau, tas pūva  :blink: 

Atsakyti

Mano tas vėplys ir šonkaulių nemėgsta  :oh:  žodžiu, galės jis ir galvot ko nori 😀 aš didžiausią malonumą jaučiu saldumynus gamindama, tai apie juos geriau galvosiu  :bigsmile:  Mano skrandis vis dar neveikia. Atrodo ką suvalgau, tas pūva  :blink: 

Joa,jeigu jie galvotu ka valgyt tai liktume nevalge :D as tai mastau ar beverta man torta daryt,nes itariu paskui viena ir gausiu ji valgyt :D ui nepavydziu tau to jausmo...

Atsakyti

Mano tas vėplys ir šonkaulių nemėgsta  :oh:  žodžiu, galės jis ir galvot ko nori 😀 aš didžiausią malonumą jaučiu saldumynus gamindama, tai apie juos geriau galvosiu  :bigsmile:  Mano skrandis vis dar neveikia. Atrodo ką suvalgau, tas pūva  :blink: 

Zinai db pagalvojau tu darei ferero ta torta,patiko tau? Gal sakau visgi sumeistraut ir man :)

Atsakyti

Zinai db pagalvojau tu darei ferero ta torta,patiko tau? Gal sakau visgi sumeistraut ir man :)

Aha dariau kažkada, patiko, bet toks saldus ir riebokas, bet mes tokius mėgstam kartais, tai ne kartą darytas. Norėčiau ką nors naujo pabandyti šiemet  :ax:  darysiu nediduką, kad jei ir viena suvalgysiu, tai vis ne didžiausią  :lol:  bet be šansų pas mus, vyras šluoja viską pats pirmas  :bigsmile: 

Atsakyti

Sveikos.

 

Nauja tema:

http://www.supermama...m-kas-virs-100/
 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  kaip visoms sekasi šią savaitę prisilaikyt?  :rolleyes:  aš laikausi, bet kai su skrandžiu kažkas negerai, tai lengva ir laikytis  :D 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: as tai laikausi,nors noreciau savo stresa del ligu nuskandint kokiam torto gabale  :D  tik kad malonumas is to bus menkas,o pliusas milziniskas  :unsure:  tai laikaus bet kokiu atveju,siandien gal oras neblogas,tikiuos pavyks bent trumpam islyst i lauka,nes nuo tu namu tai jau  :blink: 

Atsakyti