Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew

Nu tai įdėsiu kai ką biggrin.gif
Kokybė foto tokia bet kokia, tamsu, bet kažkokie siluetai matosi smile.gif
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Lb patogi suknelė.
Su kišenėm, poly, liemuo su guma.
Atsakyti
rastafarinas, faina suknele mirksiukas.gif Reikia tik vasaros sulaukti dabar biggrin.gif

Koks raudonas dirziukas ar kitoks akcentas dar tiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2018 10 24, 16:27)
rastafarinas, faina suknele mirksiukas.gif Reikia tik vasaros sulaukti dabar  biggrin.gif

Koks raudonas dirziukas ar kitoks akcentas dar tiktu mirksiukas.gif


Gerai sakai 4u.gif Raudonas diržiukas fainai.
Reiks paslėpt iki vasaros, kad būtų "surprise" biggrin.gif , nenusibostų per žiemą smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2018 10 02, 19:17)
Sveikos,

Gal kas turite ar gyvai teko matyti tokią suknelę? Kažin kaip jos medžiaga? Neatrodo per pigiai? Atsiliepimai tai kontraversiški...

Tie-neck dress in 365 crepe

Gavau šiandien šią suknelę. Iš pradžių išsigandau splavos, nes man kompiuteris rodo ją šaltai žalią, o realiai jos spalva normali žalia. Bet apsirengiau ir pasirodo, kad ta spalva man labai tinka. bigsmile.gif O audinys ne skystas, kokybiškas, suknelė su pamušalu, tai esu patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 10 24, 16:09)
Nu tai įdėsiu kai ką biggrin.gif
Kokybė foto tokia bet kokia, tamsu, bet kažkokie siluetai matosi smile.gif
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Lb patogi suknelė.
Su kišenėm, poly, liemuo su guma.


Šita labai smagi, gavau kito margumo tokia suknele. Labai patiko 😍, tikrai bus nešiojama.
Atsakyti
O kaip tema atsigavo biggrin.gif abi suknelės fainos wub.gif
Atsakyti
prisidesiu prie temos gaivinimo, abu rubai jcrew, sijonas senas, o vysnia siu metu, labai tinkanti prie daug ko
cia toks gal ne laiku fotoreportazas, foto senesne, vasarine
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 28 spalio 2018 - 14:40
QUOTE(dives @ 2018 10 28, 15:32)
prisidesiu prie temos gaivinimo, abu rubai jcrew, sijonas senas, o vysnia siu metu, labai tinkanti prie daug ko
cia toks gal ne laiku fotoreportazas, foto senesne, vasarine




O, kaip gaivu smile.gif - A ko vyšnia palaukais beveik uždengta ? smile.gif
Labai fainas tippi su vyšnia, - tas raudonas taškelis - nuostabus akcentas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 28 spalio 2018 - 18:25
QUOTE(rastafarinas @ 2018 10 28, 19:58)
O, kaip gaivu smile.gif - A ko vyšnia palaukais beveik uždengta ?  smile.gif
Labai fainas tippi su vyšnia, - tas raudonas taškelis - nuostabus akcentas.

tai kad fotkinta ne tam reikalui, tiesiog pamaciau pas dukra sia nuotrauka, kuri man grazi pasirode..tas geltonas sijonas jau gal kokie 5 metai jam, atsimenu pardavinejau pardavinejau, niekas nepirko, tada siuvija pamazino ir gerai, kad niekas nepirko, labai geras materiolas, isskalbi skalbiankej, nei lygint nieko, is stalciaus istraukia, net i spinta nekabina, nesilamdo, turi dar toki ir balta, super pirkiniai vyke
Atsakyti
Sveikos, ar visu neileidzia i Jcrew? ar kai kas patenkate?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2018 10 30, 10:09)
Sveikos, ar visu neileidzia i Jcrew? ar kai kas patenkate?

Man normaliai viskas.
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2018 10 28, 20:46)
tai kad fotkinta ne tam reikalui, tiesiog pamaciau pas dukra sia nuotrauka, kuri man grazi pasirode..tas geltonas sijonas jau gal kokie 5 metai jam, atsimenu pardavinejau pardavinejau, niekas nepirko, tada siuvija pamazino ir gerai, kad niekas nepirko, labai geras materiolas, isskalbi skalbiankej, nei lygint nieko, is stalciaus istraukia, net i spinta nekabina, nesilamdo, turi dar toki ir balta, super pirkiniai vyke


dives, labai dailiai atrodo tas derinukas, pagalvojau, kokia reklamine nuotrauka ikelete mirksiukas.gif
Atsakyti