Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew

Necituoja ko tais.

Cocainna
- super. Prašom dideniu planu tuos rankogalius biggrin.gif Tikrai labai gražios spalvos. Toks su cinkeliu daiktelis. Lyg ir paprastas, bet - NE !

Šviesi lapė - fainas sijonas. Ypač tas mėlynas rolleyes.gif
Atsakyti
kuriai aptinka griebkit smile.gif nereali apyrank4 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 10 12, 11:32)
Visiskai neiseina nusifotkinti,kad perteikti unsure.gif



wub.gif
Su cinkeliu tikrai. Ir prie sijonuko irgi fainiai turėtų būti...Nors man toks netiktų - žandai per dideli... biggrin.gif

Jo, lab faina, kad į Kriu kolekcijas sugrįžta moteriškumas. Buvo atsibodę tas unisexistinis stiliukas. Taip gražu pažiūrėti į jų senąsias kolekcija, kad tik nesustotų. Matyt, Jenai pabodo... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 12 spalio 2016 - 16:34
Aciu merginos 4u.gif ,megztukui pagyru negailiu ir as pati,cute baby wub.gif
SM mane lengvai pradeda nervinti biggrin.gif Nei pacituoti,nuotraukas deda kreivai/sleivai unsure.gif
Nezinau kodel,bet apsisuka nuotr.
Taip jis atrodo wub.gif ,bet mazintas jis tikrai.
user posted image
Siandien devejau,bet melyna imsiu M dydzio net manau unsure.gif Maciau visi sio leidimo sweatshirt'ai atsiliepimuose peikiami del stipraus mazinimo.
Siandien maciau papilde sale naujienom,taip noreciau to rozinio woolinio sijono,issiunciau,bet ko tais nieks neperka man jo biggrin.gif
Melynas sijonas kur ikele šviesi lapė man irgi prie dusios,bet nezinau prie kokiu batu deveciau. Reikia batu prie sijono... biggrin.gif
Atsakyti
o man tas dzempas, nors ir su cinkeliu, bet kazkaip nelabai blush2.gif kazkoks per daug uzdaras gal... net nezinau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2016 10 12, 10:03)
As nuo 2005 metu perku, tai viskas man žinoma apie int parduotuve  ax.gif
Mane domina būtent gyvai parduotuvėse esančios prekes. Atsiliepkit merginos kas buvote  bigsmile.gif


Buvau smile.gif Yra sale skyrius, buvo ir papildomas 30 off, kai buvau. Iš esmės jame tas pats, kaip ir online sale, dauguma kainų irgi tokios pačios, tik vieną suknelę papirkau pigiau. Bet online jos kaina irgi po poros savaičių nusileido. Žodžiu, kažkokio stebuklo nebuvo, bet aišku, labai į naudą rūbus pamatyti gyvai, pasimatuoti ir išsirinkti kas tikrai labiausiai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2016 10 12, 21:56)
o man tas dzempas, nors ir su cinkeliu, bet kazkaip nelabai  blush2.gif kazkoks per daug uzdaras gal... net nezinau  rolleyes.gif


Ziuriu sutampa mums nuomones, man jis irgi ne smile.gif

O as galiu pagirti siuos du megztinius wub.gif Labai silti, jaukus, jei dar papildys, tikrai verta pagaudyt bigsmile.gif

user posted image
user posted image

user posted image

Linamog, berods ir jus ta antraji pirkote, pakomentuokit, ar patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Merginos, manau, kad ne viena turit toki paltuka
https://factory.jcre...name=hthr-stone

Kelnes Factory nesioju 6 dydi. Virsu turiu tik tipius ar bliuskas vasarai , tai S ar net XS, kai daug kas didinta pas juos.
Pasimeciau kokio reiktu ax.gif
Ar 6 pakaktu ar imt 8 ?
LT nesioju 36 dabar daugiausia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2016 10 13, 11:37)
Merginos, manau, kad ne viena turit toki paltuka
https://factory.jcre...name=hthr-stone

Kelnes Factory nesioju 6 dydi. Virsu turiu tik tipius ar bliuskas vasarai , tai S ar net XS, kai daug kas didinta pas juos.
Pasimeciau kokio reiktu  ax.gif
Ar 6 pakaktu ar imt 8 ?
LT nesioju 36 dabar daugiausia.  ax.gif

Turiu tokio tipo iš J Crew, tai sakyčiau reiktų atkreipti dėmesį, ar pačios pečiai platūs ar ne. Mano platesni, tai tiko įprastinis dydis, BET vien dėl pečių norėčiau dydžiu didesnio.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2016 10 13, 11:54)
Turiu tokio tipo iš J Crew, tai sakyčiau reiktų atkreipti dėmesį, ar pačios pečiai platūs ar ne. Mano platesni, tai tiko įprastinis dydis, BET vien dėl pečių norėčiau dydžiu didesnio.

prie dydziu lenteles rasomas liemuo. Bet jis toks laisvas. Tai ar svarbu koks liemuo ?? ax.gif

Nebezinau koki imt.

Taip po to sunku pardavinet daiktus unsure.gif
Atsakyti
[quote=mimsy,2016 10 13, 10:17]
Ziuriu sutampa mums nuomones, man jis irgi ne smile.gif

O as galiu pagirti siuos du megztinius wub.gif Labai silti, jaukus, jei dar papildys, tikrai verta pagaudyt bigsmile.gif

user posted image
user posted image

Gal galima nuoroda? Dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2016 10 13, 11:37)
Merginos, manau, kad ne viena turit toki paltuka
https://factory.jcre...name=hthr-stone

Kelnes Factory nesioju 6 dydi. Virsu turiu tik tipius ar bliuskas vasarai , tai S ar net XS, kai daug kas didinta pas juos.
Pasimeciau kokio reiktu  ax.gif
Ar 6 pakaktu ar imt 8 ?
LT nesioju 36 dabar daugiausia.  ax.gif


Labuka, kaip tik antradienį gavau šį paltuką, labai labai fainas wub.gif Iš Factory turiu pora švarkų, jie yra 4 dydžio, ir šį paltuką ėmiau 4 dydį regular, tinka puikiai. Mano išmatavimai yra 86-70-96, ūgis 177cm, tikiuosi pagelbėjau truputį smile.gif
Atsakyti