Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(PRANAITE @ 2018 11 20, 17:56)
<p>Grįžau iš sanatorijos.  Man patiko kaip atostogų alternatyva. Tai yra smagiau ir naudingiau negu drybsoti kokiam kurorte ar valkiotis miestų gatvėmis ir apsimesti, kad viską supranti apie architektūrą ir t.t. Net nepataisiau sanatorijos  gydytojos kai vietoj nerimo sutrikimo parašė bipolinį. Iš 'raminančių' procedūrų pasirinkau vonias su jodu bromu, aromaterapiją ir binauralinę relaaksaciją. Dviejų paskutinių kitą kartą tikriausiai nesirinkčiau. Man jos buvo nuobodžios - ypač ta binauralinė ar kažkaip panašiai vadinama. Gerai tai, kad 'sanatorinio gydymo programa' apima 6 procedūras o tai reiškia, kad didesnė dalis dienos užimta ir nėra laiko nerimui.
</p><p> Jaučiuosi pailsėjusi. Atsiliepimuose apie sanatoriją  visaip ją pagyriau, bet parašiau, kad man neužteko gydymo mano problemoms (psichoterapijos ir pan).</p><p></p><p>Bestyge, linkiu tau susiorganizuoti kažkokiu būdu panašų poilsį. Viskas įmanoma. Tik savaitgaliais ten daug žmonių ir ramiau šokiadieniais. Žaviosi tavo ištverme funkcionuoti su tavo būsemomis (net padovanočiau dieną toje įstaigoje, jei susiruoštum važiuoti)</p>




Aš tau seniai parašiau jau į AŽ, gal nematei, nes supermama dabar kažkodėl nerodo, kai ateina nauja žinutė.

Ačiū už info! Apsirgau truputį, lakstau į wc kas minutę, gydytojas sakė, kad nelabai gerai būtų man vandens procedūros, nes gali dar pablogėti. Gersiu vaistus 10 dienų. Bet man tik vandens ir svarbios procedūros. Dabar pamąsčiau, kad jei nereikia man daug tų procedūrų, tik šiek tiek ramybės, miego, maisto ir gal pabūt vandeny kartais, tai reikėjo man ne sanatoriją rinktis ir permokėt kone dvigubai, o išsinuomot butuką su virtuvėle, pusryčiams ir vakarienei košės, keltis kada nori ir nebūt įpareigotai eiti pasryčiaut, pietaut, vakarieniaut nurodytu laiku,žinau, kur puikūs dienos pietūs Druskininkuos už 3,5 eur, liktų smulkioms išlaidoms ir būčiau daug sutaupiusi. Deja, per vėlai atsibudau ir susiprotėjau. Žodžiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bestygė: 02 sausio 2019 - 20:31

Bestyge, paskutinę tavo žinutę gavau gruodžio 1 d. Gal ir neatsakiau. Gaila, kad susirgai. Tavvo idėja apie buto nuomą irgi puiki.

Man patiko, kad viskas vienoje vietoje. Ir vyro nugaros ir kvėpavimo problemos dingo. Mano nerimui gydymas turėjo mažai įtakos, bet po sanatorijos sugebu pamirkti vonioje su įvairiomis druskomis, o prieš sanatoriją neįstengiau rasti laiko.

Gaila dėl lakstymo į WC ar paskyrė kokį gydymą . Gaila, kad tau ne taip patnka kaip man.

Atsakyti
QUOTE(PRANAITE @ 2019 01 02, 21:16)
<p>Bestyge, paskutinę tavo žinutę gavau gruodžio 1 d. Gal ir neatsakiau. Gaila, kad susirgai. Tavvo idėja apie buto nuomą irgi puiki.
</p><p>Man patiko, kad viskas vienoje vietoje. Ir vyro nugaros ir kvėpavimo problemos dingo. Mano nerimui gydymas turėjo mažai įtakos, bet po sanatorijos sugebu pamirkti vonioje su įvairiomis druskomis, o prieš sanatoriją neįstengiau rasti laiko.
</p><p>Gaila dėl lakstymo į WC ar paskyrė kokį gydymą . Gaila, kad tau ne taip patnka kaip man.</p><p></p>



Aga. Tikriausiai tada ir rašiau paskutinę žinutę. Urispas paskyrė gert. Aš jau pervedžiau sanatorijai avansą. Šįkart jau nepakeisiu nieko, per vėlai susisgribau. Nebesiblaškysiu, už 4 dienų jau išvykstu. Tikiuos, galésiu pamirkt vandeny. Smagu, kad tu mirksti dabar vonioje, aš druskos nusipirkusi, bet per mėnesį namie taip ir neįlindau. Reikia vonią restauruot, pobaisė. Bet kaip bus ta savaitė vienai ten, galésiu pasakyt tik grįžusi. Norėtųso dviese važiuot, bet taip neišeina... Šiaip mėgstu vienatvę, bet tikkuos, kad nekils nerimo dėl visokių prisigalvojimų ir baimių.
Atsakyti
Atšaukiau sanatoriją, per brangu. Grąžins avansą. Daugiau nei dvigubai pigiau išsisuksiu. Butą centre išnuomos 7 naktims už 100 eur. Tik nežino, ar paskutines dvi paras bus laisvas butas. Bet jei ką, sakė nuomoja kaimynas biggrin.gif Toks dzūkelis pagyvenęs nuomoja, smagus pokalbis buvo biggrin.gif Labai pablogėjo man. Kol sėdėjau namie po kalédinio nenormaliai baisaus darbinio krūvio, buvo nieko. Kai vaikai sugrįžo į mokyklą po atostogų ir tris kartus nuvažiavau į miestą, baisus nerimas lygioj vietoj, galvos skausmas, širdį permušinėja, tempė 37.2,dar ta pūslė. Nuéjau pas kitą psichiatrę mana atostogauja, sakau, reikia raminamų, baigėsi, ji atsisakė rašyti, sako-ministras uždraudė. Galų gale išrašė. Siūlė didinti Ad dozę, sakiau, kad man ir taip užsuktumas, o padidinus nuo to aktyvumo pereičiau į nerimą. Sako, tavo būsena mišri, aš litį skirčiau, esu jo fané. Žodžiu. Noriu tik kad pagerėtų. Nes nueinu į pardę, vaistinę, pas daktarą ir man jau amen, nerimas ir pervargusi. Kqrtoju sakinius po kelis kartus vyrui, užkniso emocijų perteklius. Gal AD išvis negert kurį laiką. Buvau negėrusi gal 5 dienas. Buvo visai gerai. Kai tai psichiatrei konkrečiai įvardijau savo krūvio skaičius gruodį, saké, kad nenuostabu, jog dabar nerimas. Svorio numečiau. Bet kodėl tada vyrui néra taip. Chroniška ligonė ir tiek. Bet dabar, matyt, tikrai organizmas išseko visomis prasmémis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bestygė: 05 sausio 2019 - 11:12
Aha, raminamų kažkaip nenori rašyti. Gerai, kad man jiems nėr poreikio paskutiniu metu. Bet apatija kartais atrodo beviltiška. Galiu gulėt ir nejudėt per dieną, ir per naktį. Įsiforminau šventines atostogas, nuvykau į kitą šalį ir ten miegojau miegojau miegojau... Kažką aplankiau ir pamačiau, bet energijos 0 ir darykit jūs man ką norit...
Regis, galutinai įsitikinau, kaip gydytoja ir sakė, kad mieguistumas dėl psichinių (ar psichologinių?) dalykų. Tiesiog, išeina, kad stresas, kad ir praeina, ar nerimas, ar įtampa, bet aš, kaip lepšė, pavargstu nuo to ir tada miegu (kaip aiškina, kad psichika taip save saugo).
O juk kitus žmones nerimas aktyvina...
Kartais rodos išprotėsiu nuo to mieguistumo. Gerai, kai nedarbo dienom galiu sau leisti parpti. O kai ne, rodos nualpsiu, kaip noriu miego, būna. Ir ką tada, pvz., darbe daryti?....
Man irgi vien parduotuvė dažnokai jau būna didelė išvyka (nors važiuoju mašina vos ne iki durų), pavargstu kaip šuo. Ne fiziškai. Visi tie žmonės rodos per arti fiziškai, per didelis šurmulys, per garsu, erzina spalvų balaganas, o jei dar kvapai kokie išraiškingesni...
Bandysiu naują vaistą kažkokį. Sako, gal tas suaktyvins.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2019 01 06, 00:18)
Aha, raminamų kažkaip nenori rašyti. Gerai, kad man jiems nėr poreikio paskutiniu metu. Bet apatija kartais atrodo beviltiška. Galiu gulėt ir nejudėt per dieną, ir per naktį. Įsiforminau šventines atostogas, nuvykau į kitą šalį ir ten miegojau miegojau miegojau... Kažką aplankiau ir pamačiau, bet energijos 0 ir darykit jūs man ką norit...
Regis, galutinai įsitikinau, kaip gydytoja ir sakė, kad mieguistumas dėl psichinių (ar psichologinių?) dalykų. Tiesiog, išeina, kad stresas, kad ir praeina, ar nerimas, ar įtampa, bet aš, kaip lepšė, pavargstu nuo to ir tada miegu (kaip aiškina, kad psichika taip save saugo).
O juk kitus žmones nerimas aktyvina...
Kartais rodos išprotėsiu nuo to mieguistumo. Gerai, kai nedarbo dienom galiu sau leisti parpti. O kai ne, rodos nualpsiu, kaip noriu miego, būna. Ir ką tada, pvz., darbe daryti?....
Man irgi vien parduotuvė dažnokai jau būna didelė išvyka (nors važiuoju mašina vos ne iki durų), pavargstu kaip šuo. Ne fiziškai. Visi tie žmonės rodos per arti fiziškai, per didelis šurmulys, per garsu, erzina spalvų balaganas, o jei dar kvapai kokie išraiškingesni...
Bandysiu naują vaistą kažkokį. Sako, gal tas suaktyvins.


Night, su drauge važiavai į kelionę? Vis tiek labai smagu, kad išsiruošei.
O man kardinaliai priešingai. Bet tas klaikus nerimas organizmui labiau kenkia nei mieguistumas beribis, nors ir kaip užknisa, suprantu. Negeriu Ad, tada bliaunu ir graudinuos ant kiekvieno kampo. Man nuo parduotuvių, plius emocijų antplūdžio baisus nerimas užeina, galvos skausmas, drebulys. Vakar važiavom į pardę,biblioteką, draugo pasiimt, aktyvumas klaikus, gėriau raminamą, nebežinau, kaip sau padėt. Pastaruosius metus laiko raminami kone kasdien, net po kelias tabletes ir po kelis kartus dažnai. *****, tai lengviau nei baisi depresija ar psichozė, bet išties labai sunku ir vargina. Kvetiapino sumažinau iki 200, nuo 400 kelis kartus taip blogai buvo, užglušino juodai, širdis plaké klaikiai, nuo tada išsigandusi sumažinau dozę, nes jaučiu, kaip ėda per didelė dozė mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bestygė: 06 sausio 2019 - 12:39
Ka cia slept, mane pacia isvyka i koki akropoli isvargina kaip nuvaryta suni. Matyt kai kuriems nelemta prisitaikyt prie siuolaikinio tempo.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 01 06, 13:14)
Ka cia slept, mane pacia isvyka i koki akropoli isvargina kaip nuvaryta suni. Matyt kai kuriems nelemta prisitaikyt prie siuolaikinio tempo.

kelionė po Akropolį bet ką išvargins.
Atsakyti
QUOTE(Bestygė @ 2019 01 06, 12:38)
Night, su drauge važiavai į kelionę? Vis tiek labai smagu, kad išsiruošei.
O man kardinaliai priešingai. Bet tas klaikus nerimas organizmui labiau kenkia nei mieguistumas beribis, nors ir kaip užknisa, suprantu. Negeriu Ad, tada bliaunu ir graudinuos ant kiekvieno kampo. Man nuo parduotuvių, plius emocijų antplūdžio baisus nerimas užeina, galvos skausmas, drebulys. Vakar važiavom į pardę,biblioteką, draugo pasiimt, aktyvumas klaikus, gėriau raminamą, nebežinau, kaip sau padėt. Pastaruosius metus laiko raminami kone kasdien, net po kelias tabletes ir po kelis kartus dažnai. *****, tai lengviau nei baisi depresija ar psichozė, bet išties labai sunku ir vargina. Kvetiapino sumažinau iki 200, nuo 400 kelis kartus taip blogai buvo, užglušino juodai, širdis plaké klaikiai, nuo tada išsigandusi sumažinau dozę, nes jaučiu, kaip ėda per didelė dozė mane.

Svetur svečiuose buvau.
Taip, nerimas neduokdie... Dar kai nuolatinis ir tas toks, kaip aš vadinu, skerdžiantis, klaikus jausmas, rodos, geriau greičiau išprotėti, nes ne žmogaus jėgoms pakelti. O išprotėti neišprotėjama, tik silpsta dėmesys, atmintis ir t.t. Kalbėjau su kadaise čia minėtu bipoliku, kuris dabar irgi nerimuose, tai, laimę, kad dirba sau, nes kartais nepajėgia iš namų išeiti, o kai dirba, dirba ne daugiau, kaip 6val. (iš jo amato galima puikiai gyventi, bet darbas nėra įdomus). Irgi greit pavargsta, tada miega. Skirtingai žmones tas nerimas veikia. Iš vienos pusės, kai miegi, nereikia kankintis, bet blogiausia, kai suprantu kartais, kad nebepadirbu normaliai, nei apsitarnauju savęs per tą mieguistumą. Šiaip po atostogų atmiegojus kažkiek lengviau. Grįžus po darbo griuvau miegoti, bet dieną laikiaus normaliai, nors ir streso buvo.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2019 01 07, 23:29)
Svetur svečiuose buvau.
Taip, nerimas neduokdie... Dar kai nuolatinis ir tas toks, kaip aš vadinu, skerdžiantis, klaikus jausmas, rodos, geriau greičiau išprotėti, nes ne žmogaus jėgoms pakelti. O išprotėti neišprotėjama, tik silpsta dėmesys, atmintis ir t.t. Kalbėjau su kadaise čia minėtu bipoliku, kuris dabar irgi nerimuose, tai, laimę, kad dirba sau, nes kartais nepajėgia iš namų išeiti, o kai dirba, dirba ne daugiau, kaip 6val. (iš jo amato galima puikiai gyventi, bet darbas nėra įdomus). Irgi greit pavargsta, tada miega. Skirtingai žmones tas nerimas veikia. Iš vienos pusės, kai miegi, nereikia kankintis, bet blogiausia, kai suprantu kartais, kad nebepadirbu normaliai, nei apsitarnauju savęs per tą mieguistumą. Šiaip po atostogų atmiegojus kažkiek lengviau. Grįžus po darbo griuvau miegoti, bet dieną laikiaus normaliai, nors ir streso buvo.



Aga, mačiau facebooke, kad svetur. Klausiau, ar viena važiavai. Matai, atsimiegojai kažkiek per atostogas ir streso nebuvo, todėl pailsėjo organizmas.
Atsakyti
Vakar buvo kritinė diena. Toks nerimas ir drebulys užėjo dėl vienos mokyklinės vaiko situacijos, viso pokalbio metu telefu drebėjau, realiai nebuvo ko. Išgėriau du raminamus ir blioviau iš neviltiea. Vėliau buvau netekusi jėgų, kaip daužta. Atsibodo kankintis.
Atsakyti
QUOTE(Bestygė @ 2019 01 08, 10:13)
Aga, mačiau facebooke, kad svetur. Klausiau, ar viena važiavai. Matai, atsimiegojai kažkiek per atostogas ir streso nebuvo, todėl pailsėjo organizmas.

Nenoriu forume detalizuoti išvykos. Žinau, kad visos mes skirtingos, kad ir tave prablaško kelionės, ar išvykos. Man tokios stadijos geriau vengti žmonių, jau nekalbu apie vykimą kažkur.
Aš kažkaip išsibarstau, išsidalinu, nemoku paaiškint. Žodžiu, reikia tylos ir ramybės, kad pailsėčiau, o ir kitiems kad nereikėtų taikytis prie ponios.

Bestyge, ar būna, kad praeina nerimai? Kaip taip vaistai nesuvaldo. verysad.gif
Atsakyti