Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Įvykiai įvykius veja.
Tiek daug visko...

Çarpışma 1. Bölüm 2. Fragman
Atsakyti
Baigiau žiureti ilgai taupyta Siyah Beyaz Ask ech ir taip gaila kad viskas pasibaigė, manau po kurio laiko jį tikrai žiurėsiu ir ne karta wub.gif Man taip puikiai čia Birce su Ibrahim žiurėjosi, taip jie tiko vienas kitam poroje vaidinti. Labai patiko kad ji subrendusi moteris o ne mergaičiukė, kitokios šalia jo šiame seriale ir neisivaizduočiau. Abiejų vaidyba top, žiuri ir atrodo taip itikinama, kad tokia pora iš tiesų yra wub.gif Ir verkiau ir juokiausi, ir širdį spaudė, na tiesiog nuostabus projektas wub.gif Pabaigoje tik norėjosi kad daugiau juos abu parodytu iki pilnos laimės, bet labai vietoje buvo pasipiršimo vakarienė ir vestuviu dalis, kad ir trumpoka ax.gif

Atsakyti
Labas vakaras 🙂 Ar žiūrite kas Carpisma?
Net nesitiki, kad taip greitai beveik tie 1,5 metų pralėkė po paskutinio Kivancio serialo. Smagu vėl jį matyti, girdėti jo balsą.
Alperas koks man patrauklus, gražus čia. Pavergė mano širdį, bent jau kol kas. Elcin figūra - tobula, o ir labai simpatiška moteris.
Beje, Kyvo man čia į Kuzey'ų labai užneša, lyg į vyresnį Kuzey'ų žiūrėčiau, rimtai; tas kirpimas (šukuosena), juoda odinė striukė, na vienu žodžiu...
Bet kai pagalvoju bežiūrint, tai eina sau, kaip vieną dieną gyvenimai šast ir pasikeis, susipins 4--ių keliai. Nebaisu, kai nežinai žmogau 🙄
Atsakyti
Ojei, man net šiurpuliukai, šalta net pasidarė, kai visi keturi į tą vieną tašką važiavo... unsure.gif
Blin, gera idėja su visu tuo...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 11 22, 20:07)
Labas vakaras 🙂 Ar žiūrite kas Carpisma?
Net nesitiki, kad taip greitai beveik tie 1,5 metų pralėkė po paskutinio Kivancio serialo. Smagu vėl jį matyti, girdėti jo balsą.
Alperas koks man patrauklus, gražus čia. Pavergė mano širdį, bent jau kol kas. Elcin figūra - tobula, o ir labai simpatiška moteris.
Beje, Kyvo man čia į Kuzey'ų labai užneša, lyg į vyresnį Kuzey'ų žiūrėčiau, rimtai; tas kirpimas (šukuosena), juoda odinė striukė, na vienu žodžiu...
Bet kai pagalvoju bežiūrint, tai eina sau, kaip vieną dieną gyvenimai šast ir pasikeis, susipins 4--ių keliai. Nebaisu, kai nežinai žmogau 🙄

Aisku, kad ziurejau biggrin.gif Vakaras tam paskirtas buvo. Pagrindinis ketvertas labai patiko ir ideja su susidurimu. Ir sprogimo scena sukrete. O Elcin yra viena is mano ikvepeju. Turi cinkeli, kuris traukia. Ir isvis siandien man svente buvo biggrin.gif Serialas su Elsin ir Ford reklama su Barisu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 22 lapkričio 2018 - 21:47
QUOTE(kami_ @ 2018 11 22, 21:39)
Aisku, kad ziurejau biggrin.gif Vakaras tam paskirtas buvo. Pagrindinis ketvertas labai patiko ir ideja su susidurimu. Ir sprogimo scena sukrete. O Elcin yra viena is mano ikvepeju. Turi cinkeli, kuris traukia
Ir Kivo ir ji- šaunuoliai.
Žiūrėjau ir tikėjau jų skausmu, ne veltui su Kivo esu peržiūrėjusi viską su jo vaidyba, Elcin nėra labai plati filmografija, bet tai ką matau dabar_man labai patinka, o ir manau, kad Elci su Kivo labai gerai derės, bet jau kol kas man tikrai taip atrodo.
O kaip tau pabaiga? Aš tikrai pabaigos ties tuo nesitikėjau, labai labai norėjosi, kad šiek tiek nors toliau parodytų...
Kas patiko dar, tai kelios melodijos, intarpai tie. Ir labai patiko girdėta ta angliška daina. Gal atkasei kokia? Aš negaliu prisiminti.
Vienu žodžiu, pirma serija paliko man tikrai gerą įspūdį.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 11 22, 21:55)
Ir Kivo ir ji- šaunuoliai.
Žiūrėjau ir tikėjau jų skausmu, ne veltui su Kivo esu peržiūrėjusi viską su jo vaidyba, Elcin nėra labai plati filmografija, bet tai ką matau dabar_man labai patinka, o ir manau, kad Elci su Kivo labai gerai derės, bet jau kol kas man tikrai taip atrodo.
O kaip tau pabaiga? Aš tikrai pabaigos ties tuo nesitikėjau, labai labai norėjosi, kad šiek tiek nors toliau parodytų...
Kas patiko dar, tai kelios melodijos, intarpai tie. Ir labai patiko girdėta ta angliška daina. Gal atkasei kokia? Aš negaliu prisiminti.
Vienu žodžiu, pirma serija paliko man tikrai gerą įspūdį.

As panasios pabaigos kazkodel ir tikejausi, gal is fragu taip. Su Kivu tik prabegom kelis serialus ziurejau, reikes paziuret, suzavejo sis aktorius! Ir tikrai manau puikiai su Elcin deres. Melodijos tikrai puikios ir turikiska daina patiko ir angliska tik dar neatkasiau
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2018 11 22, 22:13)
As panasios pabaigos kazkodel ir tikejausi, gal is fragu taip. Su Kivu tik prabegom kelis serialus ziurejau, reikes paziuret, suzavejo sis aktorius! Ir tikrai manau puikiai su Elcin deres. Melodijos tikrai puikios ir turikiska daina patiko ir angliska tik dar neatkasiau
O ką žiūrėjei? Pažiūrėk pažiūrėk, rekomenduoju!
Kai atkasi įmesk, ok?

Papildyta:
Ji (ta daina) tokia šilta ir jauki, gal todėl, kad ten buvo epizodas namų aplinkoje, vakare ir pan,.
Aš tą akimirką kažkodėl net pagalvojau/prisiminiau apie Kalėdas, prisiekiu biggrin.gif
Papildyta:
O kas dar buvo labai netikėta, tai su tuo peiliu, tikrai taip nesitikėjau. Žiauri aplinkybė, tiesa? Bent jau man tai tikrai žiauri.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 11 22, 22:32)
O ką žiūrėjei? Pažiūrėk pažiūrėk, rekomenduoju!
Kai atkasi įmesk, ok?
Papildyta:
Ji (ta daina) tokia šilta ir jauki, gal todėl, kad ten buvo epizodas namų aplinkoje, vakare ir pan,.
Aš tą akimirką kažkodėl net pagalvojau/prisiminiau apie Kalėdas, prisiekiu biggrin.gif
Papildyta:
O kas dar buvo labai netikėta, tai su tuo peiliu, tikrai taip nesitikėjau. Žiauri aplinkybė, tiesa? Bent jau man tai tikrai žiauri.

Cesur ve guzel, Kuzey Guney, gal dar kazka tik nepamenu. Jei tik atkasiu butinai imesiu!
O su peiliu ir man netiketa buvo. Kad i vagyste kokia isivelti galejo tai numaniau, bet, kad iki tiek tikrai ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2018 11 22, 22:40)
Cesur ve guzel, Kuzey Guney, gal dar kazka tik nepamenu. Jei tik atkasiu butinai imesiu!
O su peiliu ir man netiketa buvo. Kad i vagyste kokia isivelti galejo tai numaniau, bet, kad iki tiek tikrai ne rolleyes.gif
Man ir vakar ir šiandien kažkokia lyrika su tomis dainomis;
ir darbe ir automobilyje klausiau https://www.youtube....h?v=9w4LM-qSk5k

Dabar įdomu kaip jie abu toliau... Sakyčiau tokia ypatingai neįtikėtina ir neeilinė pažintis rolleyes.gif

Elcin ir Baris (porą jų) man visad primena ši angliška daina
https://www.youtube....h?v=rCEAY00Vd-E
Atsakyti
Aš tai galiu tik pasikartot. Kivo atėjo ir parodė, kad jam lygių paprasčiausiai nėra. Nežinau ko jam kur prileidžia ir ko neprileidžia kitiems, bet šitaip vaidinti ne kiekvieno nosiai. Ploju atsistojus. Realiai tai nieko nemačiau tik jį ir Onurą, kuris irgi nerealiai kokybiškas charizmatiškas blogietis, superinis. Visi kiti mano akyse kolkas blankūs, bet jiems labai pasisekė dirbti su tokia komanda ir pasipildyti savo aktorinį bagažą tiek, kiek patys to nori.
Tiesa, reitingas nustebino ne iš gerosios pusės, tikėjausi daugiau unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi nežinau. Vaidyba tai vaidyba, bet man taip pat įdomu, kaip ir Lux, kaip jis tokias užverktas akis padaro...
Tikrai galvojau, kad bus aukštesnis reitingas. Įdomumo dėlei smalsu kokie rezultatai bus po savaitės, dviejų.

vartotojo įkelta nuotrauka



Svarbu, kad šitiems linksma biggrin.gif
Gerai būtų, kad dar neuždarytų, o perkeltų juos į kitą savaitės dieną, kad kokių nors 13-ką serijų,
nes vis vien norisi tokio žanro kur pusiau su subtiliu humoru, ne vien rimtų ar liūdnų, dramų.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti