Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

[quote=Visgi,2018 12 04, 23:08]
[/quote]Na, šiaip tai jau jis yra įdomus, kuo toliau tuo įdomiau.
Aš pamenu vieną žiūrėjau jau žinodama kad bus bloga pabaiga, ir vis vien žiūrėjau, ir nesigailiu lyg šiol.
Su Kivo
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
Papildyta:
Įgarsinimas prastas, bet man regis aš žiūrėjau su subtitrais, nepamenu, nes seniai žiūrėjau.
[/quote]


Aha, žinau, kas šitas blogai baigiasi.
Kad kur tuos turkus... biggrin.gif Kaip vyras sakė, TR serialai Rusija + holivudas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 04 gruodžio 2018 - 23:07
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 12 04, 23:07)
Aha, žinau, kas šitas blogai baigiasi.
Kad kur tuos turkus...  biggrin.gif Kaip vyras sakė, TR serialai Rusija + holivudas biggrin.gif
biggrin.gif Oi negaliu. Tai kaip man čia prieš savaitę maniškis pasakė (bet tokia rimta veido išraiška): - jaučiuosi kaip arabų šalyje gyvenčiau, tris valandas neaišku kokia kalba namuose biggrin.gif O tądien buvo pirmadienis ir žiūrėjau Soz. Sako_gal tu kokia suomių kalba pradėk serialus žiūrėti, vis arčiau mūsų biggrin.gif Lūžau aš iš jo biggrin.gif Ai, dar užklausė, tai taip greit savaitė prabėgo, ir jau/vėl pirmadienis?
Atsakyti
Tądien buvau ne tik pabaiga nusivylusi bet ir serialu_taip ryškiai mestos užuominos apie šantažą, kerštą (na jau taip nuvalkiota...jau taip to nesinorėjo...) pribaigė. Pažiūrėjau dabar ir vis vien niekaip dar vis negaliu perprasti ir suprasti aš jo_patinka/nepatinka (tikriausiai anksti dar apie tai spręsti), o būna, kad iškarto pajauti jog suvirpina širdies stygas, o čia- nieko kol kas, jokio cinkt. Tas pirmas jausmas, kai bendru braižu užneša Icerde, Cukur, ir pan,. man tai netrukdo, nes man apskritai veiksmo patinka. Na, įdomu kaip čia bus; ar fragas ir serija vieningai pateisins lūkesčius, ar bus pagreitis ir ar įdomiai atoveiksmis bus pradėtas rodyti_man tai svarbiausia. Žadėjau nežiūrėti 3 serijos, bet vis tik pažiūrėsiu.
Çarpışma 3. Bölüm 2. Fragman
Atsakyti
Merginos, aš gerai supratau, 5 metai su vyru be sekso? Čia apie Nihan.
Atsakyti
Carpisma trečia serija daug dinamiškesnė ir įdomesnė.
Atsakyti
O as dabar ziuriu Sahin tepesi, tai net ir be vertimo sunku atsitraukt. Labai man patinka kolkas.
Per reklama va Karadenizo kaimiecius rodo ir kaip nesijuokt - Masal bitti lotuliukas.gif lotuliukas.gif SBA Nr 2, siaubas kazkoks. Ir vaidyba kokia tragiska, as niekaip nesuvokiu kaip tai galima ziureti unsure.gif
https://www.instagra...g-s18yXVXRTsm7I
Viskas viena israiska, jokiu emociju unsure.gif Ar cia tik man vienai taip atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 07 gruodžio 2018 - 23:07
Carpisma kažkokia suvelta, nesižiūri
nežinau ar įsivažiuos
kažin kiek serijų planuoja???
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2018 12 07, 23:50)
Carpisma kažkokia suvelta, nesižiūri
nežinau ar įsivažiuos
kažin kiek serijų planuoja???

Viena sezona, tai gal iki kokiu 30, daugiau nelabai spes turbut.
Atsakyti

Va Kördugum man buvo superinis projektas, į nieką nepanašus. Gaila, kad taip viskas sugriuvo ir tik neperseniausiai paaiškėjo dėl ko. Ir tik dar labiau pradėjau gerbti Ibo kaip aktorių, dėl to, kad jis atliko sa vo darbą iki galo, nepavedė nei komandos, nei gerbėjų. Ne taip, kaip Belcim.
 

O tai kodėl jį nutraukė? Čia ta pagrindinė aktorė (daktarę, kurią nužudė) paliko serialą, dėl to? Ar vėl reitingai?  :)

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2018 12 10, 08:19)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Milagra" data-cid="72284188" data-time="1543845921">
<div>
<p>
Va Kördugum man buvo superinis projektas, į nieką nepanašus. Gaila, kad taip viskas sugriuvo ir tik neperseniausiai paaiškėjo dėl ko. Ir tik dar labiau pradėjau gerbti Ibo kaip aktorių, dėl to, kad jis atliko sa vo darbą iki galo, nepavedė nei komandos, nei gerbėjų. Ne taip, kaip Belcim.

 </p>
</div>
</blockquote>
<p>O tai kodėl jį nutraukė? Čia ta pagrindinė aktorė (daktarę, kurią nužudė) paliko serialą, dėl to? Ar vėl reitingai?  smile.gif</p>

Ne, jų AB reitingas, kuris realiai ir parodo serialo pelningumą, visada buvo geras. Būtent dėl to pratęsė antram sezonui, nors turėjo būti vienas. Tuo tarpu Endemol prasidėjo finansinės problemos, nusprendė trauktis iš Turkijos, pradėjo neatsiskaitinėti su aktoriais ir kūrybine grupe. Belcim Bilgin (pagrindinė aktorė, ta daktarė) dėl to ir patepė slides, o va Ibo atliko savo darbą iki galo. Po to teko ilgai ir nuobodžiai bylinėtis, dar iki dabar teismai tęsiasi.
O šiaip projektas buvo nerealiai geras, kokybiškas, išskirtinis, aktoriai wow, gaila labai man jo. Filmavo vienas geriausių visų laikų turkų režisierius, kuris su serialais išvis praktiškai nedirba. Ir kaip tai jautėsi wub.gif
Papildyta:
O kalbant apie naujienas, tai jau seniai nebuvo to jausmo, kai praryji 2 valandas ir negali sulaukti kitos savaites. Sahin tepesi be konkurencijos si sezona, absoliuciai. Gal ir gerai, kad nera viso nufilmuoto, nes vel butu bemieges naktys biggrin.gif Tikrai negaliu sulaukti penktadienio. Labai tikiuosi, kad Ay yapim kazkokiais tai budais uzbaigs pilna sezona. Reiketu juos perkelti i koki antradieni ar treciadieni, tikrai pakiltu.
Atsakyti
Kažkokie apdovanojimai vyko? Matau Ekenci su stalutetkom.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 12 11, 18:27)
Kažkokie apdovanojimai vyko? Matau Erkenci su staluletkom.

Atsakyti