Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Sekmadienį 45-tą kartą buvo išdalinti Pantene Altın Kelebek (Auksinio drugelio) apdovanojimai.
Žiūrėjau apie porą valandų. Gražiai man buvo pasipuošusi Afra, keistai Sereny.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Na ir čia taip savotiškai rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Ai, kaip tik ten ir ko tik ten nebuvo, visko ir visaip buvo galima prisižiūrėti biggrin.gif
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka

Kokių tik kalbų ir legendų nesklando apie šį apdovanojimą biggrin.gif Čia panašiai kaip apie mūsų M.A.M.A. apdovanojimus...
Atsakyti
Visgi, ačiū.

O kokie pas juos jau rimti apdovanojimai (kino ar šiaip pramogų)?
Atsakyti
Kažkada drugelis ir buvo pats prestižiškiausias apdovanojimas, bet kokius trejus paskutinius metus jie jau tokie apgailėtini pasidarė, kad net žiūrėt gėda. Dabar tų apdovanojimų priviso tiek, kiek ir serialų biggrin.gif O lygis tai toks, kad verkt norisi...

Kas liečia filmus, tai Antalijoj kasmet vyksta ganėtinai rimtas tarptautinis filmų festivalis.

Kaip sulaukt penktadienio unsure.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau paašarojau per 8 Kara Sevda seriją. Tai kas bus finale? blink.gif
Dar, durnė, paguglinau foto, pamačiau ir vestuves, ir vaiką.. Finalo nebeįsivaizduoju.. Na, visi mirs.. panašu unsure.gif
Atsakyti

Ne visi🙈🙈🙈

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 12 14, 01:41)
Aš jau paašarojau per 8 Kara Sevda seriją. Tai kas bus finale?  blink.gif
Dar, durnė, paguglinau foto, pamačiau ir vestuves, ir vaiką..


Finalo nebeįsivaizduoju.. Na, visi mirs.. panašu unsure.gif
Tai vis tik pirma serija neapsiribota kaip kad buvo ketinama,
kaip suprantu - įtraukė, bent jau kol kas vartotojo įkelta nuotrauka
Jei žiūrisi, tai kodėl gi ne. Pabaigą visad galima suspėti pažiūrėti.
vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 12 14, 12:27)
Tai vis tik pirma serija neapsiribota kaip kad buvo ketinama,
kaip suprantu - įtraukė, bent jau kol kas vartotojo įkelta nuotrauka
Jei žiūrisi, tai kodėl gi ne. Pabaigą visad galima suspėti pažiūrėti.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Aha, 8tą seriją jau. Vakar nuėjau 3 val nakties gult biggrin.gif Limitą viršyjau, nes sunegavalavau, tai daugiau ir pažiūrėjau. Kol žiūrisi, tai ir žiūrėsiu. Va Carpisma neužkabino. Gal kada, kai bus daugiau serijų.. Kai jau nebus ką žiet.
Kažkas lyg sakė, kad negražus Kemalis? Man tai vienas simpatiškesnių juodukų.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 12 14, 20:24)
Aha, 8tą seriją jau. Vakar nuėjau 3 val nakties gult  biggrin.gif Limitą viršyjau, nes sunegavalavau, tai daugiau ir pažiūrėjau. Kol žiūrisi, tai ir žiūrėsiu. Va Carpisma neužkabino. Gal kada, kai bus daugiau serijų.. Kai jau nebus ką žiet.
Kažkas lyg sakė, kad negražus Kemalis? Man tai vienas simpatiškesnių juodukų.

Aš sakiau biggrin.gif Man jis labai baisus, vienas baisesnių, sakyčiau biggrin.gif Dar kol neišsišiepia, tai dar dar iš bėdos, bet ir tai baisus. Bet mūsų skoniai labai skirtingi, nes man ir Can Yaman baisus ir Cagatay Ulusoy.

O aš pasakysiu kas man nepatiko Carpismoj, ir negaliu per tai perlipti. Iš pradžių buvo pateikta laimingoss idealios šeimos paveikslas, Kadiras kaip be galo mylintis, dievinantis savo šeimą. O čia tik žuvo žmona ir staiga pasirodo neva jo gyvenimo meilė biggrin.gif Nu nepersijungia režimas man, trūksta logikos nors tu ką. Dingo interesas ir nežiūriu visiškai. Irgi gal kada pažiūrėsiu, kai badas bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2018 12 14, 22:51)
Aš sakiau biggrin.gif Man jis labai baisus, vienas baisesnių, sakyčiau biggrin.gif Dar kol neišsišiepia, tai dar dar iš bėdos, bet ir tai baisus. Bet mūsų skoniai labai skirtingi, nes man ir Can Yaman baisus ir Cagatay Ulusoy.

O aš pasakysiu kas man nepatiko Carpismoj, ir negaliu per tai perlipti. Iš pradžių buvo pateikta laimingoss idealios šeimos paveikslas, Kadiras kaip be galo mylintis, dievinantis savo šeimą. O čia tik žuvo žmona ir staiga pasirodo neva jo gyvenimo meilė biggrin.gif Nu nepersijungia režimas man, trūksta logikos nors tu ką. Dingo interesas ir nežiūriu visiškai. Irgi gal kada pažiūrėsiu, kai badas bus biggrin.gif

Prie to pačio. O ką pažiet su Cagatay Ulusoy? biggrin.gif

O dėl Carpismos. Man gal labiau meilė dukrai, o ne žmonai, akcentuojama.
Greit žuvo, nespėjo ir žiūrovams simpatijų sukelt jų meilė.
Man iš principo nelabai tokie siužetai patinka. O gal cinkelio nematau aš jame. Nebūtų Kivo, visai nežiečiau.
Atsakyti
Nebežiūriu Carpisma (užteko pirmų kelių serijų), nors turėjau intenciją žiūrėti sulaukus greitesnių apsukų (man patiko ši porelė)

vartotojo įkelta nuotrauka

ir še tau, abiejose kategorijose reitingas smuko. Nuopuoliai galimi, nieko nesakau, na bet šitaip netrukus, kai tokie neblogi aktoriai, vadinasi (tikriausiai) žiūrovas nemato sinkretiškumo stebėdamas personažus ar pačią istoriją, scenarijų. Man asmeniškai pasirodė nuobodus. Nežinau, gal ten toliau ir taps fainas, kaip kad pats Kyvo reportaže sakė, kad 3-4 serijoje dar matysim atsiskleidimą kitų likusių dviejų personažų (nežiūrėjau, nežinau, ar taip išties buvo), o toliau jau..., bet man pati istorija nuo pat pradžių kažkokia užvilkinta, nesakau kad bloga, bet per daug ištempta, tikrai. Suprantu, jei tai būtų 2 ar 3-čias sezonas, kai guma tempiama iki begalybės, bet čia tik viso labo pirmos 4 serijos. Man regis čia kaip tik turi būti nuo pat pradžių tempas ir pagreitis, o ne_'svajokli tu mano mielas svajokli'... Ai, vienu žodžiu trūksta žodžių.
Atsakyti
Kadirą ir jo šeimą parodė viso labo tik kaip momentinę įžanga (ateity, spėju, parodys kokios ten povandeninės srovės buvo, jei jau mums 2-oje serijoje parodė, kas ką pažįsta, užuominas kas ką mylėjo ir pan,.).
Viens prie vieno kaip Soz seriale, identiškai, ten taip pat žuvo nuo teroristinio išpuolio (tik tiek, kad buvo ne žmona, o sužadėtinė), tokia ir buvo pradžia 1-mos serijos serialo Soz. Tuoj pat atsirado Aybuke personažas (ta aktorė, kur dabar vaidina Sahin Tepesi, oi sunkiai ją priėmė, kaip visada_simpatijos/antipatijos principu, kaip pavadinsi taip nepagadinsi, ir vieniems labai normaliai tas atsiradimas įsipaišė pagal serialo eigą, o kitiems taip ir liko įsibrovėlė į pagrindinio personažo žmonos vietą, nepriėmė jos)
O kaip ten galima laikyti ją kaip įsibrovėlę, kai tą jo sužadėtinę 1-oje serijoje 15-likoje tik minučių nuo serijos pradžios parodė, ir viskas, ji žuvo, o Aybuke - gydytoja ir gelbėjo jo sužadėtinės gyvybę, nes tądien buvo jos darbo diena ligoninėje.

Aš neturiu minty kęsti-nekęsti, simpatijos-antipatijos, kad jos vienodos: sužadėtinė, žmona ir vaikas, buvusi meilė, bet kalbu apie tai, kad pradžia Carpismos istorijos su Soz istorija - identiškos, tik dislokacijos vieta - skirtinga; vienur futbolo aikštė, o kitur prekybos centras, t.y. išėjus iš prekybos centro. O apie staiga atsiradusia seną meilę ir dukrą (2-oje serijoje pagalvojau, kad gali būti visko, kad ji ko gero bus jo) nėra nieko nuostabaus, nes pats serialo pavadinimas transliuoja apie tai, kad ne šiaip sau tas laikas, ta vieta, ir tie žmonės, kad kaip lemta taip ir bus. Potekstė tokia.
Atsakyti
Carpisma paskutinės serijos pradžią pažiūrėjau ir mečiau. Viskas jau matyta ir girdėta - tas pats Kivanč, tas pats kerštas, vėl blogietis pakenkti nori ir t.t. ir t.t. Nusivyliau turkais galutinai. Esiu Friends serialo žiūrėti po daugelio metų pertraukos ax.gif
Papildyta:
Pamačiau Netflix reklamą - The Protector, only on Netflix su Çagatay Ulusoy https://www.imdb.com/title/tt7668518/. Matėt kas, verta žiūrėti? Gal reabilituos turkus bigsmile.gif
Atsakyti