Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Labai gražus jaunuolis

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 03 18, 08:09)
Bet kokį vyra taip sušukuok - atrodys tragedija. Nesuprantu, kodėl gražų vyrą padarė meme

sutinku, kad šukuosena klaiki
ir labai sendina

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 03 18, 10:29)
Labai gražus jaunuolis

tikrai gražiai atrodo ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Man jis visur labai vartotojo įkelta nuotrauka impozantiškos išvaizdos; gražaus ir tvirto sudėjimo,
skvarbaus žvilgsnio, aksominio balso. O jau pastarajame žiūrimame, tai man
tobulai įsikomponuoja savo grožiu ir išvaizda į vietovės kolorito kontrastingumą.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Visgi @ 2019 02 09, 19:24)
"Arkadaşlar İyidir" (Друзья - это хорошо) 2016

Atmosfera faina, muzikos intarpai faini, jaunatviškas, vasariškas:
gražios spalvos, vaizdai, na, su jaunatvišku polekiu toks [..................]
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(Visgi @ 2019 02 10, 10:07)
"Aslan Ailem" (Семья Аслан) 2017

Pozityvas geras_bežiūrint tiek prisijuokiau vartotojo įkelta nuotrauka kad maža nepasirodė.

Tad, iš pradžių jį žiūrėjau, o tuomet jau, po jo, tą, kurį vakar įkėliau
(bet tai gerai man gavosi, pradėjau žiūrėt iš lempos ir tik paskui žiūriu oplia! čia tas pats aktorius vartotojo įkelta nuotrauka
kuris vaidins seriale "Hercai" (Ветреный) 2019, t.y. tas serialas kurio aš ir laukiu [............]
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2019 03 18, 12:10)
sutinku, kad šukuosena klaiki
ir labai sendina
tikrai gražiai atrodo  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Plaukuosena tikrai tragedija, bet šiam vaidmeniui idealiai jam tinka rolleyes.gif Aš įsivaizduoju jį kaip Kuzėjų, kaip keitėsi charakteris keitėsi ir išvaizda ir šukuosena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 03 18, 18:48)
Plaukuosena tikrai tragedija, bet šiam vaidmeniui idealiai jam tinka  rolleyes.gif Aš įsivaizduoju jį kaip Kuzėjų, kaip keitėsi charakteris keitėsi ir išvaizda ir šukuosena  wub.gif

Bet Kuzėjus ir buvo toks kaimietukus, buvo dalis jo virsmo, evoliucijos, viskas labai apgalvota. Visada per spektaklius, filmus, kai vaizduoja kaimiečius - daro tokią šukuoseną.
O čia - verslininkas. Na, niekaip nesuprantu, niekaip.. kas per idėja.
Iš viso ji tokia nebūdinga turkams, jie kelia plaukus į viršų dažniau, ūgio prideda biggrin.gif Įveskite į google turkish men, visus aktorius ir dainorėlius išmes pakeltais plaukais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 kovo 2019 - 18:19
QUOTE(Indrijan @ 2019 03 18, 02:42)
Nu serialas ne tai, kad geras, bet tikras bomba  blink.gif . Man išvis patinka tokio stiliaus, o dar kerštas, neapykanta iš vis viskas man. Aktoriai iš pradžių nebuvo tokie prie širdies ypač ji, bet kai pažiūrėjau seriją tai net labai graži, akys tokios išskirtinės  mirksiukas.gif Pirma serija žiauriai įdomi, ugnis tiesiog degė iš abiejų  wub.gif o anonso kaip laukiau... ir jis buvo woooow bigsmile.gif Aš taip buvau pasiilgusi tos liepsnelės ir tikiuosi liepsnos ilgai ilgai  wub.gif

Patiko ir man bigsmile.gif
tik ta pradzia primine kazkiek Cezur ve guzel biggrin.gif o siaip stilistika visai kita...OMG ,bet vel tas seriju laukimas zudo....tai ,kaip sipratau penktadieniais bus rodomas ?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2019 03 21, 01:08)
Patiko ir man  bigsmile.gif
tik ta pradzia primine kazkiek Cezur ve guzel biggrin.gif o siaip stilistika visai kita...OMG ,bet vel tas seriju laukimas zudo....tai ,kaip sipratau penktadieniais bus rodomas ?

Taip penktadienį smile.gif ir jau labai greitai penktadienis bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 03 21, 12:23)
Taip penktadienį  smile.gif ir jau labai greitai penktadienis bigsmile.gif  blink.gif
Man žiauriai irgi greit... Tau neprimena tų laikų, kai prieš beveik metus laiko tAIp Fazilet laukdavome kiekvieną šeštadienį? Man tai labai primena tą būseną bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man tai tenka laukt šeštadienių - su vertimu.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 03 21, 12:28)
Man žiauriai irgi greit... Tau neprimena tų laikų, kai prieš beveik metus laiko tAIp Fazilet laukdavome kiekvieną šeštadienį? Man tai labai primena tą būseną bigsmile.gif biggrin.gif

Ir man labai labai mirksiukas.gif Aš niekada taip nežiūrėdavau, kad savaitę serijos laukti reikėdavo (nes tai ne mano harakteriui, aš ta kuri 10 serijų per dieną surija biggrin.gif ), bet po Fazilet viskas pasikeitė, tiek jis mane buvo užvaldęs, kad nei vieno šeštadienio nebuvau praleidusi (atsimenu kažkokiame jubiliejuje buvau tai po stalu vis įsijungdavau kas vyksta biggrin.gif ). Bet dabar taip pripratau ir taip trūko to laukimo. Tikiuosi, kad jie užkabins kaip YagHaz wub.gif
Atsakyti

(atsimenu kažkokiame jubiliejuje buvau tai po stalu vis įsijungdavau kas vyksta biggrin.gif).

bet cia jau juodai nepriklausomybe  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  ismesciau tokius svecius, jei pas mane jubiliejuje filmus ziureti  :oh:​ 

Atsakyti

Sveikos :4u: 
Gal žinot kur žiūrėti turkų serialus online su rusų vertimu, turiu omenyje tiesiogiai kai serija tik išeina? Žiūrėjau vienoje vietoje, bet padarė tik su prenumerata  :unsure:​ 

Atsakyti