O gal sakau Azatas netyčiom išgelbės ar važiuodamas atsitiktinai pamatys ją einančia keliu? O gal pats Miranas ieškos ir ras? Sakai pati? Hm, gal ir taip. Gal ji pati išsigelbėjusi ir nueis pas juos, va tuomet būtų suprantamas tas matytas nutekintas vaizdo įrašas, kad ją atveža ir išmeta iš automobilio vidury aikštės visiems matant (nes ji ten su balta dar nuotakos suknele). Na, nebent jie pakeitė savo sprendimą ir to mums neparodys.

Logiška, kad jis dabar kaip ir turėtų grįžti į Stambulą, nes kaip ir nėr jam čia ką toliau veikt. Dugnas pasiektas, o dugne ieškoti dugno jau žemiau nebėr kur, na, nebent dabar pasiekus dugną tik atsispirt nuo dugno ir bandyt šokt aukštyn unsure.gif

Jai čia gyvenimo nebus, be šansų. Jaučiu ji išvyks į Stambulą, nes čia likt kaip ir nesąmonė.

Azato man taip pat gaila. Gi ne jis pašovė, bet ant jo sustūmė viską, neblaivas tipo, o ką jis, jis nieko, nes pats nelabai ką pamena.

Aš negaliu suprasti kas yra kas. Gal atvirkščiai_jis yra anos šeimos sūnus, o ji yra tikra anūkė šios bobulės. Va bajeris būtų.
Nieko nesuprantu. Ir pati nesuprantu kokią čią sąmonę ar nesąmonę surezgiau doh.gif Jaučiu kaip žilstu biggrin.gif
O kodėl ta mažoji princesė žydrakė? Kaip taip?
vartotojo įkelta nuotrauka

P.S. aš net pažiūrėjau dabar orus Mardin'e, na rimtai ten nešilta, šąla jie, net garai iš burnos 'eina' unsure.gif

Jetau kaip gražu Mardin Tanıtım Filmi bigsmile.gifČia ėmiau