Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2019 07 22, 10:06)
Dabar galvoju, kiek aš filmų esu mačiusi (filmų, ne serialų) tai veik visi su bloga pabaiga.

Aš, kai 'susipažinau' su Sarpu, tai įlindau pračekint, ką dar vaidinęs. Pradėjau žiet tą filmą ir supratau, kad jau esu seniau jį bandžius ir dėl kažko mečiau, toks ir jausmas apėmė, kad ten nieko gero nežadėjo. Na, tai ir nežiūrėsiu ir dabar biggrin.gif

Su gera pabaiga esu mačius vieną (bet aš iš viso esu jų ir mačius gal vieną biggrin.gif ), tai šitą https://www.imdb.com...?ref_=nm_knf_i1

Teks žiet Medcezirą, bet aš USA versiją mačius. Tik ten pagrindinis buvo toooks nesimpatiškas, viską ištempė Adamas Brodis ir merginos. O čia atvirkščiai, pagrindinis gražus, o draugas keistai parinktas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 22, 10:17)
Aš, kai 'susipažinau' su Sarpu, tai įlindau pračekint, ką dar vaidinęs. Pradėjau žiet tą filmą ir supratau, kad jau esu seniau jį bandžius ir dėl kažko mečiau, toks ir jausmas apėmė, kad ten nieko gero nežadėjo. Na, tai ir nežiūrėsiu ir dabar biggrin.gif

Su gera pabaiga esu mačius vieną (bet aš iš viso esu jų ir mačius gal vieną  biggrin.gif ), tai šitą https://www.imdb.com...?ref_=nm_knf_i1

Teks žiet Medcezirą, bet aš USA versiją mačius. Tik ten pagrindinis buvo toooks nesimpatiškas, viską ištempė Adamas Brodis ir merginos. O čia atvirkščiai, pagrindinis gražus, o draugas keistai parinktas.
Aš tai blogų pabaigų turbūt tik filmuose neprivengiu, o va serialą vargu ar imčiau pradėti žiūrėti žinant, kad bloga pabaiga, nors man ir ne visada patinka saldi pabaiga, kartais net nesinori, kad saldžiai pasibaigtų, bet lygiai taip pat žinau kiek tai nervų kainuoja. Bet jei žiūri naujai naują ir nežinai kuo baigsis, tai niekur jau nesidėsi, tik dar didesnė nervacija jau tada biggrin.gif Tik sakyčiau paskutiniu metu man kažkaip sekasi, vis geros pabaigos, net stebiuosi biggrin.gif

Aš gal tik 2-3 maždaug su gera pabaiga pamenu, su bloga daugiau, nors ir ne visus esu mačiusi, o ir ne jų (turkų) arkliukas tie filmai irnesakyk.gif

Pamenu kuomet ąš su Cagatay 'susipažinau' pradėjusi žiūrėti "Medcezir" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 07 22, 10:56)
Pamenu kuomet ąš su Cagatay 'susipažinau' pradėjusi žiūrėti "Medcezir" ax.gif

Jaunas jis čia labai dar.
Ir dabar jam dar tik 28 metai.
Gerokai jie vyresni atrodo.
Aš realiai 23 metų nesuvokiau, kiek jis jaunas, kai pamačiau savo simpatiją Turkijoje. Oj nervas suėmė, kai sužinojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 22 liepos 2019 - 10:08
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 22, 11:05)
Jaunas jis čia labai dar.
Ir dabar jam dar tik 28 metai.
Gerokai jie vyresni atrodo.
Aš realiai 23 metų nesuvokiau, kiek jis jaunas, kai pamačiau savo simpatiją Turkijoje. Oj nervas suėmė, kai sužinojau biggrin.gif
Panašu, kad taip.
O genetika biggrin.gif Optinė apgaulė biggrin.gif Pernelyg jaunas? biggrin.gif

Bože božę, prisiminiau tą Hazar (Zeynep) kavalierių, bičiulį, tai va ten tai 'kontrastas', gyvenime nepatikėčiau, kad jam tik tiek metų... Jei jau kalbam apie metus ir jaunumą.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 07 22, 11:49)
Panašu, kad taip.
O genetika biggrin.gif Optinė apgaulė biggrin.gif Pernelyg jaunas? biggrin.gif

Bože božę, prisiminiau tą Hazar (Zeynep) kavalierių, bičiulį, tai va ten tai 'kontrastas', gyvenime nepatikėčiau, kad jam tik tiek metų... Jei jau kalbam apie metus ir jaunumą.

Jo, pernelyg, jau ir taip, ir anaip skaičiavau, netiktų biggrin.gif

Kažką apie senuką pamenu, diskusiją. Koks vardas pavardė? Jei nemaišau diskusijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 22, 13:31)
Jo, pernelyg, jau ir taip, ir anaip skaičiavau, netiktų  biggrin.gif

Kažką apie senuką pamenu, diskusiją. Koks vardas pavardė? Jei nemaišau diskusijos unsure.gif

Onur Ünlü
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 22, 13:31)
Jo, pernelyg, jau ir taip, ir anaip skaičiavau, netiktų  biggrin.gif

Kažką apie senuką pamenu, diskusiją. Koks vardas pavardė? Jei nemaišau diskusijos unsure.gif
Niu va 😄

Jau mačiau atsakė. '73 m. gimimo jis 👀 👀
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 07 22, 15:48)
Niu va 😄

Jau mačiau atsakė. '73 m. gimimo jis 👀 👀

Jo jo, ta čia diskusija.
Čia ne tiek amčius, kiek ir pats žmogus įdomus biggrin.gif O jie vis dar kartu? biggrin.gif

O kas Sarpo mergina? ax.gif Lyg poravo su kolege policininke? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 22, 15:51)
Jo jo, ta čia diskusija.
Čia ne tiek amčius, kiek ir pats žmogus įdomus biggrin.gif O jie vis dar kartu? biggrin.gif

O kas Sarpo mergina? ax.gif Lyg poravo su kolege policininke? ax.gif
Kiek tenka bendrame sraute matyti, tai taip, vis dar.

Tikra taip, ta pati (Doygu Sarisin) Sema, kaip ir unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos, senai čia besilankiau biggrin.gif Labai džiaugiuosi kad geri serialai pasieke ir LT kanalus bigsmile.gif Kiralik Ask 13 val kai pietus gaminu pažiūriu tada Erkenci Kus kai sūnus miega, na ir dabar dar laukiu kada Seiyah Beyaz Ask rodys 18val per tv8 nuo liepos 31 yahoo.gif Visi serialai matyti, bet širdis džiaugiasi vistiek biggrin.gif

Gaila tik kad EK 51 serija bus jau paskutinė, tokių nesmonių ten privėlė, ir kokia ta pabaiga dabar bus rolleyes.gif na bet kiek čia beliko jų, nemeluosiu, laukiu ir tikiuosi kad bent parodys juos laimingus su 3 vaikais kaip Sanem svajojo bigsmile.gif

Iš naujų projektų žiūriu Afili Ask, Her Yerde Sen, Kimse Bilmez pirmi du lengvi, romantiški, ypač laukiau Afili Ask pagrindinės poros, Caglar man čia labai patinka, jis toks juokingas ir mielas wub.gif po FHVK malonu matyti jį netokį rimtą smile.gif o paskutinis, rimtesnis, ir man vėl labiau patinka blogiukas broliukas 'Pilot' ax.gif nors ir Keremcem neblogas akims biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 23 liepos 2019 - 19:08
Pradėjau žiūrėti Medcezirą. Be tai kai ištęstas, tinka grynai tik klausytis fone, kai dirbi. Na, tai, ko ir ieškojau biggrin.gif
Bet Sarpukas jaunas gražesnis buvo. Dabar toks man jis bomžiukas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 24, 19:43)
Pradėjau žiūrėti Medcezirą. Be tai kai ištęstas, tinka grynai tik klausytis fone, kai dirbi. Na, tai, ko ir ieškojau biggrin.gif
Bet Sarpukas jaunas gražesnis buvo. Dabar toks man jis bomžiukas atrodo biggrin.gif
Man irgi 😄
Tik "Medcezire" man gražus buvo, ir tai, ne iki galo seriale, nes į pabaigą jau keitėsi išvaizda (nepatiko man), link "Delibal" filmo.
Kaip ir Kivanc Tatlitug man_gražus tik "Kuzey Guney".

'Įsimyliu' tik personažus 🤩 Baigiasi serialas, nebelieka personažo, su lyg juo ir baigiasi meilė 😎 Na, nebent įvyksta stebėtina transformacija į kitą personažą kitame seriale, tada taip, čiupt už vadžių ir vėl iš pradžių 🙂
Atsakyti