Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2019 07 24, 20:15)
Man irgi 😄
Tik "Medcezire" man gražus buvo, ir tai, ne iki galo seriale, nes į pabaigą jau keitėsi išvaizda (nepatiko man), link "Delibal" filmo.


Va va, mačiau foto iš tolimesnių epizodų, jau visai kitoks, irgi pagalvojau, kad jau nebe toks lėlytė.
Ir šiaip tipažas labai kaip Kivančo, tik rudaakis.
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2019 07 23, 21:05)
Iš naujų projektų žiūriu Afili Ask, Her Yerde Sen, Kimse Bilmez pirmi du lengvi, romantiški, ypač laukiau Afili Ask pagrindinės poros, Caglar man čia labai patinka, jis toks juokingas ir mielas wub.gif po FHVK malonu matyti jį netokį rimtą smile.gif o paskutinis, rimtesnis, ir man vėl labiau patinka blogiukas broliukas 'Pilot' ax.gif nors ir Keremcem neblogas akims biggrin.gif
Topinis tas "Afili Ask", kitoniškas man (aš vakar tik jį pasivijau po žiūrėtos pirmos serijos ir atsiimu savo žodžius išsakytus tąkart), o vakarykštė serija tai apskritai liuksiška biggrin.gif Kas vestuvinį žiedą pametė, o kam atsiradęs didelis diedeliausias rūpestis jį žūtbūt surasti biggrin.gif Atitiko kirvis kotą, pora kaip tvora; pas normalius žmones kaip pas žmones_nuo A iki Z, o pas juos viskas atvirkščiai, nuo_Z iki A, atbulom biggrin.gif Aišė - gudri fiktyvi žmona, ji - kaklas sukinėjanti šeimos galvą, bet taip, kad pats vyras nepajaustų, kartais paglostant jo savimeilę, apžaidžiant, o Keremas jau pradėjo įtikėti į ne fiktyvią, o realią santuoką biggrin.gif Abra kadabra iš pleibojaus į rimtai pradedantį įsimylėti savo žmoną vyriškį biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Skaičiau komentaruose, kad Benim Tatli Yalanim ir Her Yerde Sen uždarys po 10 serijos. Kaip gaila, tik įsibėgėjo, sulaukė žiūrovų simpatijų ir še tau unsure.gif
Atsakyti

As baigiau ziuret 1 sezona, tai toks tikrai kitoniskas serialas  :D

Man ir reikejo poros seriju kad nuspresciau ar patinka ar ne. Labai idomus ir savotiski personazai  :D . Tai jei pabaigsi ziuret parasyk, turesiu pora klausimu kaip supratai tam tikrus ivykius  :mirksiukas:

Na va, paziurejau ka tik paskutine serija. Laukiu klausimu  :rolleyes:  Beje gal yra aisku kada antra sezona jau rodys? Taip isitraukiau, sunku bus islaukti  :huh2:​ 

Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 07 28, 09:57)
Skaičiau komentaruose, kad Benim Tatli Yalanim ir Her Yerde Sen uždarys po 10 serijos. Kaip gaila, tik įsibėgėjo, sulaukė žiūrovų simpatijų ir še tau  unsure.gif

Na, kazkodel nemanau. Jie pasikeisdami antra vieta reitingu lentelese dalinasi. Manau, datrauks ramiai iki sezono pradzios. Bent jau oficialios info jokios nebuvo.
Jei taip nutiktu, butu labai gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 28 liepos 2019 - 17:11
O gal žinoma, kad rudenį startuos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 28, 21:43)
O gal žinoma, kad rudenį startuos? ax.gif
Šiai dienai dar nėra paskelbto oficialiai oficialaus sąrašo naujo sezono naujų serialų (pavieniai tik), nes nemažai dar yra 'preliminariai' arba stadijoje 'iš lempos' ax.gif Tad, kas rudenį startuos_šiek tiek vėliau bus aišku (oficiali info) ax.gif
Atsakyti

Na va, paziurejau ka tik paskutine serija. Laukiu klausimu  :rolleyes:  Beje gal yra aisku kada antra sezona jau rodys? Taip isitraukiau, sunku bus islaukti  :huh2:​ 

Ir kaip serialas? Kaip suprantu patiko?  :) 

Kaip manai kas yra Ali? Man iš viso serialo jis neaiškiausias personažas. Iš pradžių galvojau kad jis buvo koks policininkas, tik paskui išprotėjo  :hm: , nu bet į beprotį jis nepanašus. Tada galvojau gal jis Keremo tėvas ar kažkaip su juo susijęs (ta vieta kai jis supo lopšį man atrodė lyg ta pati iš nuotraukos kurią turėjo Keremas  :hm: ). Nu niekaip aš jo neperkandau... Ir tas žaidimas toks keistas, kurį jie ten žaidžia  :blink:​ 

Aišku tik viena, kad ten visi kažkaip vieni su kitais susiję - Feridės šeima su Azizo, Keremo  :oh:  man tik idomu kas nutiko praeityje ir kodel pvz. Feridės tėvas vedė tą Hasibę, akivaizdu kad ne iš meilės  :D .

Kaip manai Perihan Azizo ir Sultan biologinė motina? Jiems tai visai nepasisekė su tėvais - vienas dukrą padarė neįgalia, o kita sūnų nunuodijo  :unsure: 

Nu laukiam rudens... O 2 sezonas tai rugsėjį turi pasirodyti, tik kiek skaičiau, buvo tokia informacija pasirodžiusi, kad tipo antrą sezoną pradės nuo praeities įvykių - turbūt rodys Feridės ir Azizo senelių arba tėvų istoriją...

Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 07 28, 09:57)
Skaičiau komentaruose, kad Benim Tatli Yalanim ir Her Yerde Sen uždarys po 10 serijos. Kaip gaila, tik įsibėgėjo, sulaukė žiūrovų simpatijų ir še tau  unsure.gif

Nugasdinot mane, tai net nulekiau i twitteri savo "visaziniu" grupe paskaityt, nors 100 metu ten jau nebuvau biggrin.gif
Tai, pasirodo, kaip tik, jei reitingas nekris zemiau 4, tai netgi pratest ji ketinama ir normaliam sezonui. As apie Benim tatli yalanim, tas kitas manes nedomina. Aisku, sunku ta reitinga bus islaikyti, nes nera jokiu a la super duper juokingu idiotu su iki koktumo perspausta vaidyba, jokiu drakiu ir pan.
Ai, kaip jau bus, taip, svarbu logiskai pabaigtu. Aciu jiems uz tai, kad leido pasimegauti tokiu nepaprastai mielu, siltu, neapsakomai skanu ir malonu jausma paliekanciu projektu. Kaip seniai taip nebuvo, kad neerzintu absoliuciai niekas, nei vienas personazas, nei sekundes nesinoretu prasukti. Ech.. turiu laisva minute, einu dar paziuresiu paskutine serija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 29 liepos 2019 - 20:50

Ir kaip serialas? Kaip suprantu patiko?  :)

 

Kaip manai kas yra Ali? Man iš viso serialo jis neaiškiausias personažas. Iš pradžių galvojau kad jis buvo koks policininkas, tik paskui išprotėjo  :hm: , nu bet į beprotį jis nepanašus. Tada galvojau gal jis Keremo tėvas ar kažkaip su juo susijęs (ta vieta kai jis supo lopšį man atrodė lyg ta pati iš nuotraukos kurią turėjo Keremas  :hm: ). Nu niekaip aš jo neperkandau... Ir tas žaidimas toks keistas, kurį jie ten žaidžia  :blink:​ 

 

Aišku tik viena, kad ten visi kažkaip vieni su kitais susiję - Feridės šeima su Azizo, Keremo  :oh:  man tik idomu kas nutiko praeityje ir kodel pvz. Feridės tėvas vedė tą Hasibę, akivaizdu kad ne iš meilės  :D .

Kaip manai Perihan Azizo ir Sultan biologinė motina? Jiems tai visai nepasisekė su tėvais - vienas dukrą padarė neįgalia, o kita sūnų nunuodijo  :unsure:

 

Nu laukiam rudens... O 2 sezonas tai rugsėjį turi pasirodyti, tik kiek skaičiau, buvo tokia informacija pasirodžiusi, kad tipo antrą sezoną pradės nuo praeities įvykių - turbūt rodys Feridės ir Azizo senelių arba tėvų istoriją...

Tikrai patiko, labai itrauke, jau seniai nebuvo kad noretusi iki paryciu ziureti. Is pradziu sunkiau, o ir laiko mazai turejau, bet paskui jau itrauke gerai :D

 

Abdullah (Ali?, nes kito Ali nera ten) - tikrai pats keisciausias ir paslaptingiausias. As galvoju nera jis visai isprotejes, na gal lengvai :) Irgi niekaip negaliu nuspresti kas jis toks. Vienu metu ir as buvau pagalvojusi gal Keremo tevas. Bet is tikro dabar nemanau, nes juk Keremas Anetes anukas, o Anete Abdullha labai gerai zino. Nors ir nebuvo nieko minima apie Keremo teva, tik kad jis netiko Anetei, kazkuom pavojingas kaip suprantu. o Abdullahas yra gerietis. Tik vat man labai klausimas kodel jo sitaip bijo net pacios paciausios virsuneles  :blink:  :hmm:

 

Apie zaidima is Anetes kalbu galima butu suprasti lyg Bulentas butu sukures, bet cia irgi klausimas geras. Nes Salihas viska zino, bet neturi galimybes ivykiu pakeisti, nebent uzuomina duoti. O Abdullahas kaip ir turi galimybe daugiau viska veikti, ka ir bando daryti padedamas.

 

Apie Perihan kaip netikra motina nelabai galvojau, bet idomi ideja. Bet vat kazkodel pagalvojau kad Feride nera tikra dukra Faikui. Ar nebus is tikro Tahsin jos tevas  :blink: Ne veltui jam taip bloga buvo kapinese pamacius Suheilos ir jos sesers kapus. Tada ideja kad Azizas netikras sunus visai galima.

 

Man dar viena craizy mintis uzejo - kazint negali Firatas buti tikrasis ju sunus, kuris atseit mire. Nes kitaip Hasibe nelabai gali buti susijusi su jais. Kitu saitu nesugalvoju jai. Arba dar variantas del Firato, kad jis gali buti Gulten sunus, tik atseit mire ir atiduotas Hasibe :hmm:​ Va tik Sultan tada lieka visai neaiski, nes kai rode mazus, tai tik berniukus, o jos visiskai ne, nors ir yra jaunesne, bet ne tiek juk. Be to, ne veltui ji taip panasi i Alice, tad velgi didelis klaustukas. Kazint nepaaiskes kad visi vaikai yra kazkieno kito auginami del tam tikru susiklosciusiu aplinkybiu  :unsure:

 

Dabar dar bandau prisiminti, kai Azizas atidare ta seifa, buvo dar du. Vienas Abdullaho, o kitas niekaip nepamenu kieno, bet lyg ir nesake. Tai dar kazkokia svarbi persona turi buti.

 

Del antro sezono as irgi jau truputi paknaisiojau, tai tikiuos neveluos. Lyg dar rase kad nori pradeti rodyti anksciau, kol Cukur ir kiti negryzo. Kova del reitingu  :D Ai, ir dar buvo uzsiminta kad ziurovai reikalavo daugiau Azizo ir Feride meiles, tai gal bus  :wub:  nes jau taip skupai, vien problemos  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 29 liepos 2019 - 22:35
Matyt, kažkas piktą gandą paleido unsure.gif
Benim Tatli Yalanim tikrai labai fainas serialas. Mane vis dar stebina, kaip gerai vaidina turkų vaikai. Taip natūraliai ir labai įtikinamai. Žiūriu į tėtį ir dukrą, atrodo, kad jie iš tikrųjų šeima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 07 30, 12:04)
Matyt, kažkas piktą gandą paleido  unsure.gif
Benim Tatli Yalanim tikrai labai fainas serialas. Mane vis dar stebina, kaip gerai vaidina turkų vaikai. Taip natūraliai ir labai įtikinamai. Žiūriu į tėtį ir dukrą, atrodo, kad jie iš tikrųjų šeima  rolleyes.gif

Tikrai, šiandien savo tėčiui sakiau, kad negaliu dabar žiet holivudo. Turkai wub.gif
Atsakyti