Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 10 15, 21:10)
Pamenam, bet aš tai labiau ano senuką palaikau statymą biggrin.gif
____
Badas! Neturiu ką žiūrėti blink.gif Gal iš senų ką apie meilę? Ką???
Ta ranka tai jau tikrai, labai labai... Ir kieno čia gali būti...

vartotojo įkelta nuotrauka

_____

ŽR, aš pasuoju, neturiu ką pasiūlyti iš senesnių, ką žiūriu- nesiskupinu, čia pasidalinu.
Mažum atsiras kas, ką, galės pasiūlyti apie amore smile.gif
Beje, šią vasarą žiūrėjau 1001 naktis, tai ištvėriau vos ne vos, beveik, iki 30 serijų ir mečiau.
Tie senesni, turi didelį minusą, jau tokių lėtų apsūkų (suprantu kodėl), kad mamma mia doh.gif
Atsakyti
Aš didingo Amžiaus nesu mačius. Bet čia ne tas pats kas 1001 naktis?
Atsakyti

Aš didingo Amžiaus nesu mačius. Bet čia ne tas pats kas 1001 naktis?

visiskai skirtingi filmai, tik tas pats pagrindinis aktorius  :P​ 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 10 16,00:08)
Aš didingo Amžiaus nesu mačius. Bet čia ne tas pats  kas 1001 naktis?
Oi ne vartotojo įkelta nuotrauka "Binbir Gece"

vartotojo įkelta nuotrauka

ir "Muhtesem Yuzyil" ne tas pats vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Halitas (pagr aktorius) tik tas pats vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Aš irgi šią vasarą žiūrėjau 1001 nakty, norėjau prisiminti tą jausmą kai pirmą kartą mačiau, prieš nnn metų, bet taip nekabina, nu visiškai, aš tikrai nesuprarau kodėl. Jis vienas iš mano favoritų buvo, mama iki šiol jis pats pačiausias. 

Aš esu metusi žiūrėti Ezel ir Ask ve ceza(meilė ir bausmė), daug metų svajoju dabaigti pažiūrėti, nes abu šedevrai, bet dabar pradedu bijoti, kad jie manęs neužkabins. Nes visai dabar kitokie serialai visai kitokie  :hmm: 

O dėl rankos, tai nemanau, kad ten vyriška, moteriška. Iš pat pradžių maniau, kad Mirano mama, bet netikiu, aš galvoju, kad ten Sultan.

Atsakyti
Kaži, kas tame raštelyje tooookio, kad Azizė tokiame šoke vartotojo įkelta nuotrauka
Vai vai vai, panašu, kad jau prasidėjo Azizė pabaigos pradžia

vartotojo įkelta nuotrauka



Kaip manote, Reyan surežisuotas pagrobimas ir tas incognito yra susiję? Čia jo rankų darbas? To paties žmogaus planas chuliganas?
Ar visiškai atskiri, du skirtingi dalykai?


Hm, incognito dėvintis čadrą net žino Dilšach ir Hazaro slaptą vietą... Vadinas - viską žinantis?

vartotojo įkelta nuotrauka

Hazaras tą žmogų gerai žino, pažįsta? Jis žino to žmogaus net tiesą, jei sako, kad "atėjo laikas ją tau papasakoti"
- Что бы вернуть и вытащить Рейан оттуда, пришло время рассказать твою правду. Ты мне не поможешь?

Įdomu ką jis turi galvoje... kokią tą tiesą...


P.S. to žmogaus ranka nėra putlutė, kaip ir kūda vartotojo įkelta nuotrauka



Tai bent Miranas Azizė ultimatumą pastatė! O ta ir klauso. Gerai jis jai uodegą prispaudė bigsmile.gif
______
______________




Feniksas gal atgis iš pelenų/praeities? biggrin.gif biggrin.gif (nete info nėra, kad naujas žmogus prisijungs prie komandos, bent kol kas)

vartotojo įkelta nuotrauka

Tikra mama Akino Akinozu (Mirano), Ozlem Akinozu (aktorė taip pat)

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


___________
__________________________


Oi, greičiau tas penktadienio vakaras vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Miranui ilgesni plaukai laaaabai gražiai, kitas žmogus wub.gif

Ir aktorius tėvai labai gerai parinktas - panašus tipažas. Kiekvieną kartą pagalvoju apie tai, kai jie kartu, kad panašūs.

Aš tai tikiu, kad gali būti nauji veikėjau, nes taip serialas plėtojasi, naujos linijos, siužetai. Tai tikėtina, kad atsiras nauji (seni) veikėjai, naujos (senos) paslaptys.

Atsakyti
Ar žiūrit Kimse Bilmez?
Mačiau tik 1 seriją.. verta toliau?
Atsakyti
Aš ir nieko prieš dėl naujų/šviežesnių veikėjų įvedimo.
Kur tik ta tema nepaskaitysi, tai vyksta dideliausi debatai, spėlionės, analizės, su visais argumentai, visi galvas laužo biggrin.gif kaip tik netyrinėja vartotojo įkelta nuotrauka
Mačiau įkeltą foto, kur neva matosi, kaip kad spėlioja, kad po tuo aprėdu šiek tiek matosi geltonų plaukų spalva vartotojo įkelta nuotrauka
Rebusas toks su tuo fragu ir tuo incognito, kaip kad iš "Afili Ask" kur Erkutas Riza pasakė (nieko nesuprasi, bent jau aš nieko nesupratau ką jis čia pasakė), 'užšifruota' biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nu gi faina ta Mirano senelė Azizė biggrin.gif Ji visur faina, seriale tai ypatinai

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Aš jau bijau bespelioti, nes nežinau, grynai nebežinau, taip suko susuko ir klaustukų tiek paliko kad ohoho. :blink: 

Aš manau, kad pagrobimas ir tas žmogus yra susijęs, tas pats žmogus, norėjo, kad pradėtu artintis prie tiesos kažkas ( jau ir pati nežinau :D )

Bijau vieno, kad Hazaras (Rayan tėvas) nera toks nekaltas, kad turi paslapčių ir slepia daug ką į savo naudą. Rayan nori parodyti Miranau, kad tėvas nieko nepadarė, bet kapstys kapstys ir nusivils. Labai to nenorėčiau. Geriau viskas gulasi ant babulės pečių, kad pabaiga jei liūdna būna  :unsure: 

Atsakyti
O gal variantas toks gali būti, kad tas incognito pats paskyrė vietą Hazarui ten susitikti?
Todėl Hazaras ir sprendžia apie tai, kad tas incognito vadinas žino viską (ar beveik)? Jei jau žinai, tai tipo, padėk... unsure.gif
Vis tik serija 3,5 val (su reklamom), tai oi kiek ten gali ko nutikti per tiek valandų unsure.gif A ne?
Atsakyti