Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2020 01 28, 01:39)
Kaip gali kairė nežinoti ką daro dešinė?

Na aš nebūčiau tokia kategoriška. Nes apie tą vaiką mes nežinome absoliučiai nieko.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Ohoho bigsmile.gif Va čia tai bent posūkiai! blink.gif unsure.gif bigsmile.gif

- Ты плохой человек, Насух Шадоглу
- Ты переходишь границы, ребёнок
- Правда всегда выйдет наружу
- Мне нужно встретиться с тобой. Это кольцо я заказал, Фырат, я
- Я тебе не верю
- Тогда иди и у мамы спроси
- В особняке Шадоглу есть одно письмо. Я хочу, чтобы ты нашла то письмо. Его не мне, а другому отдашь
- Миран, кто этот человек?
- Убийца моих мамы и папы
- Я не убийца. Вот письмо мамы, которое она написала мне своей рукой



Hercai 30. Bölüm Fragmanı


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Blin, kas gi tas Harunas??

Laukiu su nekantrumu serijos wub.gif

Atsakyti
Haruno linija labai intriguoja, trūko jau tokio veiksmo yahoo.gif

O laiškas - čia tas pirmas, pas Irena kambary, už paveikslo. Nieko ten jame blatno.

Bet man įdomu, o ką įsimylės Irena, ar bus išplėtotos jos, Fyrato linijos.. ar taip ir liks.. unsure.gif
Atsakyti
Labai intriguoja! Žiauriai! Iš kur Harunas visa tai žino_ laiškai ir pan,. Kas jo informatorius? Kas? Čia gi kažkas tas, kuris viską žino nuo iki, vadinasi nuo tų laikų anas žmogus... unsure.gif

AčiūD, kad bent tą laišką rado, bent iš jo Miranas sužinos, kad jo mamo Hazaru pasitikėjo, kad ne priešas jis, ir jau juolab ne žudikas jos rolleyes.gif

Kaip suprantu Haruną Yaren pasipiršti atsiuntė ne ant bajerio, o tam, kad įsipaišyti į šeimą ir žinoti kas šeimos viduje dedasi, info rinkti rolleyes.gif


Papildyta:
Mane frage dar labai nustebino tai, kad Hazaras ir Fyratas ten slapta susitikę, na, ar ten Fyratas jį atsekė į tą vietą, nesvarbu, bet, kad Hazaras ir Fyratas kalbasi apie tuos praeities reikalus.
Papildyta:
Aš tikrai dar tokio paslaptingo, intriguojančio ir taip meistriškai užšifruoto, užkoduoto serialo gyvenime nesu mačiusi biggrin.gif Visur password'ai uždėti, kol pats atkoduosi, kodus nulauši ir galą gausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 01 29, 01:39)

Kaip suprantu Haruną Yaren pasipiršti atsiuntė ne ant bajerio, o tam, kad įsipaišyti į šeimą ir žinoti kas šeimos viduje dedasi, info rinkti rolleyes.gif


Bet pačios vedybos - tai labai buvo ekspromtas, tiesiog tuo pasinaudota.

Man žiauriai įdomu, kas čia toks stiprus už visko slepiasi ir kodėl tiek metų tylėjo...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 29, 14:33)
Bet pačios vedybos - tai labai buvo ekspromtas, tiesiog tuo pasinaudota.


Man žiauriai įdomu, kas čia toks stiprus už visko slepiasi ir kodėl tiek metų tylėjo...
Bet tai kaip skrupulingai buvo pasiruošta to X žmogaus, kad Nasuhas būtent Haruną pastebėjo ir išrinko, o ne ką kitą, kaip tinkamą sužadėtinį į partijas anūkei Yaren; jaunikis ir ne iš Midyat'o, ir iš geros šeimos, ir nepadoriai turtingas, ir vienturtis, ir Kembridže studijavo. Įdomu, tai Haruno pseudo bioagrafija ar tikra tiesa. Šeima jo, kai pirštis jis atvyko, man kaip į pasamdytą panaši buvo rolleyes.gif
Dar tas Harunas ir prie bendrų firmos kampanijos reikalų yra su Šadoglų, patneriai lyg iš tolo (tik klausimas ar fiktyviai ar ant rimto).

Negaliu suprasti ar tas Harunas labiau už Šadoglų, t.y. Hazarą, ReyMir, ar labiau prieš Aslanbėjus, t.y. Azizė aprobavimo tikslais.


Azizė brolis? Azizė sesuo Aishe? Mirano mama Dilsah? Esma? Harunas Esmos sūnus? mastau.gif Nors Harunas man labai panašus į Geniul ir į Sultan ax.gif O gal pvz tas Harunas apskritai ne prie ko, jam moka ir jis vykdo tik nurodymus. Variantų n+k. Vieną tokią teoriją net perskaičiau, kad Harunas galbūt Dilsah antras sūnus, t.y. jaunesnis Mirano brolis unsure.gif hihihi.gif Po to karto_nieko nebeskaitau biggrin.gif





Patiko man kaip jis su Miranu susipažino, priėjimą rado, matyt velniūkštis žinojo, kad anas pasiutęs ir pavydus, įniršęs bus biggrin.gif ir neliks Mirano nepastebėtas jei prie Reyan prisės. Hm, ir žinojo gi jis kas ji, kad Reyan Šadoglų, nors ir matęs nebuvo... Gerai paruoštas, informuotas super tiesiog.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




Žiauriai įdomu, ką ten Harunas Hanifė paporino, bet jau ryškiai, kad kažką konkrečiai ir masyviai, kad anos vos akys iš orbitų neiškrito rolleyes.gif


Mirano laukia šokas juoda ant balto tiesiog. Noriu, kad Mirano ir Hazaro liniją dažniau rodytų, kaip kad anksčiau. Ir labai noriu, kad ne pabaigoje parodytų tą jų epizodą su laišku rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
blink.gif O kas čia mirs?

vartotojo įkelta nuotrauka

Bobulytė? unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bobulė mirs?

Na man Harunas nuo pat pradžių Giuniul brolis, nes išoriškai panašus. Kaip ir Miranas į tėvą. Noriu tikėti, kad ne šiaip pasamdytas, o susijęs iš tiesų, įdomu taip.

O Kanife taip iš karto ir eina prieš Azizė? O Azizei įtarimų nesukėlė, kad labai greit ištraukė ją iš kalėjimo?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

- Я в прошлый раз вернулась не с дороги по пути в Карс. Я вернулась из сумасшедшего дома, в котором меня заперла бабушка.
- Человек в этой машине, посмотрим кто он.
-Очень интересно,что сделает Азизе Асланбей ,когда узнает, что за всем этим стоит один из Асланбеев.
- Тетя Шукрат, ты знаешь почему мы вернулись сюда из Карса? Что бы отомстить за тетю Дильшах и дядю Мехмеда. Их убил Хазар Шадоглу.
- Здесь все знаю, что происходило в этом доме. Но, ты не будешь говорить Эсма, у тебя ведь ребёнок есть. И ты не будешь говорить потому, что и у тебя есть ребёнок. Но, у меня нет ребёнка. Мою дочь убил Мехмет Асланбей.

Hercai 30. Bölüm 2. Fragmanı

vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Be grandiozinių pastangų tokie stulbinantys ir kardinalūs pokyčiai išvaizdoje vartotojo įkelta nuotrauka Tikriausiai nepažinčiau jei ne jo eisena vartotojo įkelta nuotrauka
Smalsu, jei ne tos 3 savaitės kariuomenėje, ar būtų tokie pokyčiai, t.y. ar C.Yaman'as būtų keitęs savo išvaizdą į būtent taip rolleyes.gif
Toks jausmas, kad čia ne vienas ir tas pats žmogus, o, kad vyresnis ir jaunesnis brolis ax.gif
Žinoma, Albatroso rolei galbūt irgi jo nieks neklausė- nori ar nenori auginti plaukų, teko mažum,
bet vis vien, aš jį tokį nusitrumpinusį matau pirmą kartą, dabar.

https://www.youtube....h?v=poeJetbH5CY

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 29, 22:49)
Bobulė mirs?

O Kanife taip iš karto ir eina prieš Azizė? O Azizei įtarimų nesukėlė, kad labai greit ištraukė ją iš kalėjimo?

Na man Harunas nuo pat pradžių Giuniul brolis, nes išoriškai panašus. Kaip ir Miranas į tėvą. Noriu tikėti, kad ne šiaip pasamdytas, o susijęs iš tiesų, įdomu taip.

Tikriausiai ne, jaučiu per staigus smūgis Miranui būtų, mat atrado tik neseniai...

Matyt Harunas triuškinantį kozirį metė, kaip kad matėm, todėl pakluso.

Aš ir norėčiau, kad taip būtų. Šiai dienai dar žinom, kad jis kaip ir teigiamas, normalus.
Dar norėčiau, kad jis su Yaren ir liktų, na, žinoma, jei jis ne koks ten žulikas.




Harunas ir Yaren ne pirmą kartą kartu vaidina. Jie man tokie panašūs, na rimtai biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=UH2ID5KCZwU

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Kaip ir Harunas su Hulya iš "Afili Ask" ax.gif
Niu toks šelmis čia flirt.gif

https://www.youtube....h?v=mR4SC-WB9XY

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Oj laukiu naujos serijos!
Ačiū, Visgi, kad surašau viską ir dar su paveiksliukais bigsmile.gif Manau, visi džiaugiasi ir laukia tavo postų!

Kol atpažinau, kas ten iš Afili Ask biggrin.gif Beje, žiūri? Aš po pertraukos dar nežiejau, nespėju jau.

Irena kokia graži foto, lieknesnė lyg. Nes turkaitės serialuose itin lieknos, bent jau pagrindinės.
Atsakyti