Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2020 01 20, 19:33)
O aš neįkirtau ko Hazaras liko įsiskaudines, kad Zehra ReyMir pasakė tiesą. Mano galva kaip tik labai gerai, kad ji prisipažino, kad jos čia sumanymas buvo 😕

Papildyta:
Dėl ko jis čia taip nusivylė? 🙄

Papildyta:
Kodėl jam tas sutarimas buvo toks svarbus? Nesupratau.

Aš tai matau tik filmo kūrėjų norą parodyti, kaip jam skauda, kai KAŽKĄ padarė Zehra nuo jo slapčia, kad jam NEPASAKĖ. Absoliučiai pritemptas reikalas, kad galėtų toliau vystyti siužetą, nes Zehra ir toliau jam nesako didžiosios paslapties.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 20, 20:19)
Aš tai matau tik filmo kūrėjų norą parodyti, kaip jam skauda, kai KAŽKĄ padarė Zehra nuo jo slapčia, kad jam NEPASAKĖ. Absoliučiai pritemptas reikalas, kad galėtų toliau vystyti siužetą, nes Zehra ir toliau jam nesako didžiosios paslapties.
Kad jis kalbėjo apie tarpusavio pasitikėjimą tarp vyro ir žmonos, kad vienas iš pasitikėjimo ingredientų yra sąžiningumas, tai aš supratau, bet pagalvojau, kad kažką galbūt gruodį praleidau tarp eilučių paskutinėse serijose, bet žinai ką, STOP! Tu labai gerą mintį davei; kaip gali Zehros pasitraukimą iš serialo kuriam laikui pateisinti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 20 sausio 2020 - 21:56
QUOTE(Visgi @ 2020 01 20, 22:53)
Kad jis kalbėjo apie tarpusavio pasitikėjimą tarp vyro ir žmonos, kad vienas iš pasitikėjimo ingredientų yra sąžiningumas, tai aš supratau, bet pagalvojau, kad kažką galbūt gruodį praleidau tarp eilučių paskutinėse serijose, bet žinai ką, STOP! Tu labai gerą mintį davei; kaip gali Zehros pasitraukimą iš serialo kuriam laikui pateisinti rolleyes.gif

O kodėl sakai kuriam laikui? Kokios mintys? Aš vis 'laukiu', kad ji arba Esma iškeliaus pas Alalala... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 20, 22:59)
O kodėl sakai kuriam laikui? Kokios mintys?

Aš vis 'laukiu', kad ji arba Esma iškeliaus pas Alalala...  unsure.gif
Zehra nepaliks projekto, kaip kad spėliojama buvo, info buvo, kad tik kuriam laikui ir vėl grįš.
O mano galva_nuo force majeure nieks nėra apsaugotas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Rimtai? Eik sau! Tai, kad tadum priešistorės ratas žinovų susiaurės; liks tik Hanife ir tas senukas, na ir dar mažum Mirano antra močiutė.
Įdomu kaip su Hanife bus... Yaren įžvalgi, pastebėjo, kad Azizė ir Hanifė kažkas sieja. Ji to nepaliks, iššniukštinės.
Susimildama, tik ne Esma vartotojo įkelta nuotrauka Aš apskritai nenoriu, kad kas mirtų. II sezonas ir visi iki vieno gyvi, noriu, kad taip iki finalo.

Ko delsiama su jų vestuvėmis? Laukiu nesulaukiu. NeduokD dar jaunikis atsifutbolis, o jis vienintelis kuris Yaren suvaldo.

O kaip tas Sefirin Kizi? Rašei, kad žiūrėjai. Patinka, įdomus? Už kurį vyrišką pagr. herojų?

Jau tie balti ilgaauliai....

Atsakyti
Aš žinai ką galvoju? Kad Miranui, o gal ir tėvui - niekas ir nepasakys, kad ateis - nu, žinai, tai va.. taip nebus. Bus kažkoks grand įvykis, kai paaiškės, kažkokia ypatinga situacija.

Oj, balti batai biggrin.gif Jau ne pirmą kartą pastebiu juos TR serialuose. Kaip ir plačios kelnės pas juos bais madoj.

O tu žiūri Sefirin Kizi? Mane pagrindinis tai erzina, nes kažkoks durnas pavaizduotas. Ir tada durnai elgėsi, ir dabar. Praktiškai 'ant to' pastatytas scenarijus, atspirties taškas, - kvailystė. Kaip en kartų sakiau, kad patiko Kara Sevda logika. Ne kokie lūzeriai buvo visi. O čia - jau tikrai ne tas lygis. Tėvas idiotas, kad net sunkiai tikisi, jog toks gali būti tėvas - visom prasmėm. Na, įbrolis - psichinis, lai būna.. Žiūrėti tai žiūriu, bet liaupsų tai tikrai nebus beee.gif
Atsakyti