Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2020 01 20, 19:33)
O aš neįkirtau ko Hazaras liko įsiskaudines, kad Zehra ReyMir pasakė tiesą. Mano galva kaip tik labai gerai, kad ji prisipažino, kad jos čia sumanymas buvo 😕

Papildyta:
Dėl ko jis čia taip nusivylė? 🙄

Papildyta:
Kodėl jam tas sutarimas buvo toks svarbus? Nesupratau.

Aš tai matau tik filmo kūrėjų norą parodyti, kaip jam skauda, kai KAŽKĄ padarė Zehra nuo jo slapčia, kad jam NEPASAKĖ. Absoliučiai pritemptas reikalas, kad galėtų toliau vystyti siužetą, nes Zehra ir toliau jam nesako didžiosios paslapties.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 20, 20:19)
Aš tai matau tik filmo kūrėjų norą parodyti, kaip jam skauda, kai KAŽKĄ padarė Zehra nuo jo slapčia, kad jam NEPASAKĖ. Absoliučiai pritemptas reikalas, kad galėtų toliau vystyti siužetą, nes Zehra ir toliau jam nesako didžiosios paslapties.
Kad jis kalbėjo apie tarpusavio pasitikėjimą tarp vyro ir žmonos, kad vienas iš pasitikėjimo ingredientų yra sąžiningumas, tai aš supratau, bet pagalvojau, kad kažką galbūt gruodį praleidau tarp eilučių paskutinėse serijose, bet žinai ką, STOP! Tu labai gerą mintį davei; kaip gali Zehros pasitraukimą iš serialo kuriam laikui pateisinti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 20 sausio 2020 - 21:56
QUOTE(Visgi @ 2020 01 20, 22:53)
Kad jis kalbėjo apie tarpusavio pasitikėjimą tarp vyro ir žmonos, kad vienas iš pasitikėjimo ingredientų yra sąžiningumas, tai aš supratau, bet pagalvojau, kad kažką galbūt gruodį praleidau tarp eilučių paskutinėse serijose, bet žinai ką, STOP! Tu labai gerą mintį davei; kaip gali Zehros pasitraukimą iš serialo kuriam laikui pateisinti rolleyes.gif

O kodėl sakai kuriam laikui? Kokios mintys? Aš vis 'laukiu', kad ji arba Esma iškeliaus pas Alalala... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 20, 22:59)
O kodėl sakai kuriam laikui? Kokios mintys?


Aš vis 'laukiu', kad ji arba Esma iškeliaus pas Alalala...  unsure.gif
Zehra nepaliks projekto, kaip kad spėliojama buvo, info buvo, kad tik kuriam laikui ir vėl grįš.
O mano galva_nuo force majeure nieks nėra apsaugotas.

vartotojo įkelta nuotrauka



Rimtai? Eik sau! Tai, kad tadum priešistorės ratas žinovų susiaurės; liks tik Hanife ir tas senukas, na ir dar mažum Mirano antra močiutė.
Įdomu kaip su Hanife bus... Yaren įžvalgi, pastebėjo, kad Azizė ir Hanifė kažkas sieja. Ji to nepaliks, iššniukštinės.
Susimildama, tik ne Esma vartotojo įkelta nuotrauka Aš apskritai nenoriu, kad kas mirtų. II sezonas ir visi iki vieno gyvi, noriu, kad taip iki finalo.




Ko delsiama su jų vestuvėmis? Laukiu nesulaukiu. NeduokD dar jaunikis atsifutbolis, o jis vienintelis kuris Yaren suvaldo.

vartotojo įkelta nuotrauka







O kaip tas Sefirin Kizi? Rašei, kad žiūrėjai. Patinka, įdomus? Už kurį vyrišką pagr. herojų?

vartotojo įkelta nuotrauka

Jau tie balti ilgaauliai....

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Aš žinai ką galvoju? Kad Miranui, o gal ir tėvui - niekas ir nepasakys, kad ateis - nu, žinai, tai va.. taip nebus. Bus kažkoks grand įvykis, kai paaiškės, kažkokia ypatinga situacija.

Oj, balti batai biggrin.gif Jau ne pirmą kartą pastebiu juos TR serialuose. Kaip ir plačios kelnės pas juos bais madoj.

O tu žiūri Sefirin Kizi? Mane pagrindinis tai erzina, nes kažkoks durnas pavaizduotas. Ir tada durnai elgėsi, ir dabar. Praktiškai 'ant to' pastatytas scenarijus, atspirties taškas, - kvailystė. Kaip en kartų sakiau, kad patiko Kara Sevda logika. Ne kokie lūzeriai buvo visi. O čia - jau tikrai ne tas lygis. Tėvas idiotas, kad net sunkiai tikisi, jog toks gali būti tėvas - visom prasmėm. Na, įbrolis - psichinis, lai būna.. Žiūrėti tai žiūriu, bet liaupsų tai tikrai nebus beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 21, 20:38)
O tu žiūri Sefirin Kizi? Mane pagrindinis tai erzina, nes kažkoks durnas pavaizduotas. Ir tada durnai elgėsi, ir dabar. Praktiškai 'ant to' pastatytas scenarijus, atspirties taškas, - kvailystė. Kaip en kartų sakiau, kad patiko Kara Sevda logika. Ne kokie lūzeriai buvo visi. O čia - jau tikrai ne tas lygis. Tėvas idiotas, kad net sunkiai tikisi, jog toks gali būti tėvas - visom prasmėm. Na, įbrolis - psichinis, lai būna.. Žiūrėti tai žiūriu, bet liaupsų tai tikrai nebus beee.gif
Ne, nežiūrėjau tada, kai klausei (žiūrėjau pilotinę ir išungiau nedažiūrėjus, nepatiko egocentriškas personažas), o dabar, kai sergu kaip užtėvynę, virusas, namuos būnu, nėr ūpo ką veikt, tai nuo vakar pažiūrėjau visas serijas.
Bežiūrint pirmą seriją vartotojo įkelta nuotrauka ir antrą truputi vartotojo įkelta nuotrauka
Engino personažas_„man“, „aš“, aukščiau visko jo paties įžeistos ambicijos ir jausenos, didelis deficitas empatijos, nesugeba savęs pastatyti į kito vietą.
Nebūna, kad patinka vien geriečiai personažai, patinka man ir blogiečiai, bet tik jei jie ne šikniai.
Jam nėr svarbu nekaltybė, kaip kad sakė, bet buvo parodytą taip, kad jam tai labai svarbu buvo.
Ir dabar_jo derybos iki ultimatumo, kad ji dukrą matys tik 2 kart į savaitę. Tai kaip čia su jo didžiąją aşk? Yok.





Miranas šioje serijoje peršalęs; balsas prikimęs, kalba per nosį, vargšas, peršalo. Balsas dar labiau aksominiu patapo.
Šaltoka ten, garai net iš burnos serijoje kai ne kuriems. Mačiau, rodė, kad sniegas ten iškrito ant dienų, džiūgavo kaip vaikai.
Užtai pas mus Lietuvoj žolė žalia, žiemos yok biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 21, 20:38)
Oj, balti batai  biggrin.gif Jau ne pirmą kartą pastebiu juos TR serialuose. Kaip ir plačios kelnės pas juos bais madoj.
O jau ne serialuose, tai apskritai... Kai pasirodo, tai... Įdomus tas pojūtis ir skonis aprėdų jų madų, kartais neina suprasti- ar iš kosmoso, ar iš praeities, ar iš ateitis. Kai pažiūri, tai o dievai...
Atsakyti
Nu kaip susinervinau, nes nuėjau gult manydama, kad pasakė, jog tėvas Chazar. Atsisuku serija su titrais, nes su vertimu keliose vietose nerodė ir pff.. apie žiedą biggrin.gif O jau maniau, kad tai buvo frazė, kas tėvas biggrin.gif Nes tik pačią pabaigą rodė biggrin.gif

Aishe sesers neturi! Tai kas ta Aishe? Kokios mintys dabar? Arba Kanife ne sesuo, arba arba...

Įdomiausiai man Irenos linija biggrin.gif Dar ir per jėgą pabučiavo biggrin.gif Tokių momentų labai pasigendu, praskaidrina visą serialą. Tai ką, ne gi buvau teisi, tikrai Giuniul brolis?
Atsakyti
Įdomu, kokiu būtent asmeniu Nasuchas pažįstą Azizė_kaip kad seserį Aishe ar kaip Dilsah anytą...
Jaučiu, kad antras variantas, nes pirmo niekad neminėjo, vadinas nežino tikriausiai.
Faktas, kad ne nuo lubų ji jam ant galvos nukrito tai tikrai, kaip kad žinom ir matom.



Serialo pradžioje Azizė rauda ties nuotrauka, beraudant pamini brolį ir seserį Elif.
Nuotraukoje matome 3 mergaites, kaip suprantu_Hanife, Elif ir Aishe (Azizė).

vartotojo įkelta nuotrauka


Matėme, kad mažylė Giul Azizė spintoje rado paslėptą jaunos panelės nuotrauką.
Joje tikrai Aishe (Azizė).

vartotojo įkelta nuotrauka


Hanifė yra sesuo.
Miranas kai naktį sekė Azizė ir aptiko jas abi, jos susitikusios buvo savo namuose, gyveno ten.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Dar ta nuotrauka ir ten ant sienos kabėjo. Kas ten su ta seserim Elif nutiko, hm...

vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:



Įtariu, kad Nasucho mama prikišus nagus prie gaisro. Nebūtinai, kad padegė, gal paspendė spąstus; kilus gaisrui užrėmė duris, gal girdėjo, matė, ir sąmoningai nekvietė pagalbos... Nasucho prisiminimų epizode jo mama jau su tokia nemeile, antipatija ir pagieža į Aishe (Azizė) žvelgė, kad brrr...

Ne be pagrindo Aishe bijojo likti viena su Nasucho mama Giul.
Nasucho bei Aishe jaunystėje meilės jų istorija labai miglota, kažkas ten buvo nepaprasta, komplikuota ir sudėtinga. Gal ji laukėsi? Kol Nasuchas buvo išvykęs, gal ją taip pat išmetė į aikštę, o paskui nutiko ta nelaimė, gaisras...

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Lieku prie nuomonės, kad Nasuchas ir Azizė iki galo nežino tikrų aplinkybių.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 27, 09:45)
Nu kaip susinervinau, nes nuėjau gult manydama, kad pasakė, jog tėvas Chazar. Atsisuku serija su titrais, nes su vertimu keliose vietose nerodė ir pff.. apie žiedą biggrin.gif O jau maniau, kad tai buvo frazė, kas tėvas biggrin.gif Nes tik pačią pabaigą rodė biggrin.gif

Aishe sesers neturi! Tai kas ta Aishe? Kokios mintys dabar? Arba Kanife ne sesuo, arba arba...

Įdomiausiai man Irenos linija biggrin.gif Dar ir per jėgą pabučiavo biggrin.gif Tokių momentų labai pasigendu, praskaidrina visą serialą. Tai ką, ne gi buvau teisi, tikrai Giuniul brolis?
Nemanau, kad Harunas anūkas Azizė yra rolleyes.gif Negali tiesiog taip būti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labai laukiu trečiadienio "Dogdugun..." 4 serijos. Jis, tada kaip jau ir rašiau po 1 serijos, toks markatnas, specifinis, bet įtraukiantis.


Ir kaip Zeynep nesupranta, kad jos namai ten kur jis, kur Mehdi, kad Jis ir yra Jos tie Namai. Tik jis jos išsigelbėjimas ir užuovėja. Ji be jo išprotės tarp tų dviejų pasaulių, tarp tų dviejų tėvų šeimų, ir visai nesvarbu, kad jie vienas kitą menkai pažįstą, bet jis jau parodė žodžiais ir veiksmais, kad niekur ir nė su niekuo ji taip saugiai nesijaus nei su juo.

Jo personažas labai tvirtas vidumi parodytas. Didelės ir geros širdies. Toks labai teisingų nuostatų, atrodo tokius gi paprastus dalykus jis sako...

Neįsivaizduoju kitos aktorės čia vietoj Demet Odzemir, ne mano favoritė, bet labai patinka man kaip ji savo personažą vaidina, parodo. Debiutas jos dramoje man patinka, įtikino, patikėjau. Šaunuolė.

Kaip Mehdi provokavo tas jos nebiologinis pasiturintis tėvas, bet Mehdi malačius, nepasidavė provokacijai, o jau Zeynep sėdėjo, tai kaip įsitempusi styga. Jau tokia įtampa ten jautėsi, kad siaubų siaubas, aš tik kvapą užgniaužus laikiau, kad ten kai kas ko nereikia neleptelėtu.

Apie jos biologinius tėvus tai jau apskritai nieko sakyti nesinori, apart, kad savanaudiškumo ir egocentrizmo viršūnė, o ne tėvai, ypač mama. Na, bet čia ne naujiena, jau beveik įprastas reiškinys.

Man taip gaila Mehdi buvo 3 serijos pabaigoje, nenusipelnė jis, žiauru, kam šitaip? Gi melas melą gimdo.

vartotojo įkelta nuotrauka


Kaip iš jo tuos globojamus gatvės vaikus dabar paims, baisu. Ir viskas per tą Faruką su anuo tipeliu, susimokė.
Nepaliks Zeynep jo, neišskris į Londoną, ji grįš pas Mehdi. Aš tikiuosi ji nepasirašysiu tų skyrybos dokumentų, o jei ir pasirašys, vis vien jo nepaliks, grįš, ir dar padės jam ir tuos vaikus atgal pasiimti.

Doğduğun Ev Kaderindir 4.Bölüm 2.Fragman


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka






"Babil" man regis Ayse yra infiltruota pareigūnė, ne atsitiktinai ji ten ir ne šiaip.

Babil 3. Bölüm Fragmanı!

vartotojo įkelta nuotrauka


Patinka labai Egemeno personažas, pats charizmatiškiausias personažas. Blogiuko ir nepatikimiausio etikėtė priklijuota, bet mano galva jis yra patikimiausias, tikras, yra savimi, kad ir kokių pagundų buvo, kad ir su tais pinigais, galvojau negi rimtai išdūms su jais, bet ne, grįžo, tai, kad ir koks laisvamanis, kad ir kokias replikas jo bičiuliai laido jo atžvilgiu, bet jis šalia, generuoja kai kurias idėjas žaibiškai.
"Fi Ci Pi" seriale Ozan Guven buvo tobulas, jo personažas parodytas buvo tobulai.

vartotojo įkelta nuotrauka


Erzina Eda. Aš suprantu_vaikas, liga, reikia žūtbūt kosminės pinigų sumos vaiko operacijai, na bet kartais tiesiog perlenkia lazdą savo terorizavimu vyro atžvilgiu, o Irfanas, kaip įmanydamas stengiasi, deda maksimalias pastangas, daro įmanomus ir neįmanomus dalykus.
Matai, Egemenas gali Irfanui rūpesčių pridaryti, reikia laikytis jam atokiau, o kad Irfanas ir be Egemeno rūpesčių vienaip ar kitaip turės, tai čia nulis dėmesio. Na, kur jam tokią kosminę sumą staigiai paimti, jos manymu... Vienas lauke gi ne karys.

vartotojo įkelta nuotrauka

Ilay (Birce Akalay) personažas patinka. Nuovoki, ne iš kelmo spirta.

vartotojo įkelta nuotrauka



O jau Suleyman žmona Kudret, tai veik visatos mama mafia, aršiau nei tas jos vyras magnatas mafiozas, ji kaip hilteris sijone, o ne moteris, paradui konkrečiai vadovauja, valdinga motera. Kaip ji ten Ilay sakė "į mano tėvo laidotuves atėjo 10'000 tūkst žmonių" , tai čia kaip mūsų Vilniaus Siemens Arena per krepšinio varžybas biggrin.gif Na, nežinau, ar taip gali būti ar negali būti, bo niekad tokiose laidotuvėse nedalyvavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 01 27, 19:04)

Nemanau, kad Harunas anūkas Azizė yra rolleyes.gif Negali tiesiog taip būti.

Kodėl?
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2020 01 27, 19:04)

Nemanau, kad Harunas anūkas Azizė yra rolleyes.gif Negali tiesiog taip būti.

Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 27, 23:42)
Kodėl?
Kaip gali kairė nežinoti ką daro dešinė?
Atsakyti