Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Pagaliau prisivijau su Stambulu ir perskaičiau, kad Zemheri psio? 10 paskutinė? blink.gif

Be reikalo skubėjau su Stambulu, nes dabar bus laaaaaaaaaaaaiko.... Antrą kartą žiūrėsiu senus laugh.gif Juokas pro ašaras.

Tiek emocijų buvo, kai žiūrėjau Stambulą, ypač tuo metu, kai Nedimas sveiko. Po kiek laiko aprimo viskas, pasidarė gaila, kaip ir visoms, kad nėra TOS papudruotos meilės.

Aš irgi linkusi manyti, kad ir čia jaunėlė liks su vaiku, nes ir pati TA meile nemylėjo ji Dženko, buvo labiau sprogęs pasakos burbulas... ir sniego gniūžtė prasidėjo...

Kažkaip nėra nuotaikos viskam, net čia pasvaigt.. unsure.gif
Atsakyti
Pas mane atvirkščiai, prisivijau "Zemheri", paskutinę seriją žiūriu dabar.

Aš tai turiu ką vytis...

Nuobodžiavau...
vartotojo įkelta nuotrauka

Ir man nėra nuotaikos viskam; šiandien diena kaip sapne, kaip transo būsenoje būnant...

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 03 18, 22:53)
Pas mane atvirkščiai, prisivijau "Zemheri", paskutinę seriją žiūriu dabar.

Aš tai turiu ką vytis...

Nuobodžiavau...
vartotojo įkelta nuotrauka

Ir man nėra nuotaikos viskam; šiandien diena kaip sapne, kaip transo būsenoje būnant...

Aš tai rimtai ne kartą susimąsčiau, kad čia sapnas ir turiu atsibusti.

Aš 9ta žiūriu, bet matau, kad dar 10 anonsas yra...

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 18, 21:57)
Aš tai rimtai ne kartą susimąsčiau, kad čia sapnas ir turiu atsibusti.

Aš 9ta žiūriu, bet matau, kad dar 10 anonsas yra...
Labai baisu, bet šiandien mane, asmeniškai mane, nustelbė dar labiau baisesnė žinia, mano mamai onkol liga. Per šiandien aš turbūt pasenau 15-kai metų, su broliu šiandien tiek ašarų išverkėm, kad nežinau... Tėtis dar nežino. Atsiprašau, kad aš taip. Daugiau apie tai nekalbėsiu.

Iš pradžių nesupratau, o dabar supratau, kad tu 9 serija žiūri.
Aš tai bijau 10 serijos.
Atsakyti
Visgi, labai užjaučiu, bet gal dar ankstyva stadija? Siunčiame milijonų apkabinimų 4u.gif Mamą dabar kaip akies vyzdį saugoti reikės. Niekada negali būti laiku, bet dabar ypač ne laiku..
Atsakyti

Visgi laikykis, mano mama po visų chemijų gydosi, plaukiukai kokie trumpi gražūs ataugę, krūties vėžys buvo. Žinai kas labiausiai padeda tau ir jei nepalūžti - būvimas šalia. Visada visur eik su ja, ar reikia ar nereikia. Tiesiog būk šalia. Nes procesas labai ilgas🤗

Atsakyti

Žalia Rūta (nemoku užvardinti, bet tikiu, kad pamatysi) aš dėl to Stambulo. Kurią tu porą palaikai? Nes tokios diskusijos verda visur... Aš žiauriai sergu už CanCem, bet viltis gęsta, bet neužges iki paskutinės serijos  :D  :D  :D 

Atsakyti
Indrijan, o man po šios savaitės serijos toks jausmas, kad apskritai nieks su niekuo neliks, liks visi keturi kas sau, vos ne taip man žinok mastau.gif Na, bet gi taip schmoll.gif negali būti, kaip ir.
O galimai gi gali būti net 4 poros, tiesa? Bet ar paduos mums tokią pasaką, tai vargu, bo aš ir dėl 1 poros jau net nesu tikra, nič nieko man neaišku doh.gif
Žalia Rūta, kadangi jau pasivijai, tai ką tu manai?
Atsakyti
Prisivijau ir vakar naują pažiūrėjau.


Gerai Visgi sakė, jie ten visi kaip broliai su sesės.

Cemre meilė tokia gana netikra, nes įtakota pagalbos, savęs negalinčiam apsaugoti, ligoniui. Net nėra normaliai bendravę, tik akim ir širdim...

Nedimas irgi gyvenimo, merginų nematęs, tai čia iš viso natūralu, kad įsisvaigo į savo geradarę gelbėtoją.

Cenkas - net ir jis panašiai, Cemre jam buvo tas šviesulys, parodęs jo gerąją pusę ir suvokimą, kad jis irgi yra auka. Na, bet čia labiausiai įtikinama meilė, nes a la blogiukas ir nekaltoji.. klasika.

Ceren - šeimos jai reikėjo, o ne vyro, tai vakar labai gerai parodė ir atskleidė iki galo. Šeima, tikri draugai, tai ko reikia būnant jaunai, nes jie ten visi neva jauni, o ji visai dar jaunutė. Geriausias sprendimas būtų mokslai. Tik vakar serija davė vilčių (nors man jos ir nereikia poruoti) dėl Cenko.

Buvau rašiusi Visgi, kad serialo finalą matau Damlos vestuvėmis. Gal nebus masinių vestuvių, kaip Aslan šeima (ta komedija su Akinu). Nes viena, tai komedija, čia vis tik ne tokia romantiška gaida turėtų baigtis.
Atsakyti
Baigėsi Firuze. Jau banaliau, vargu ar galėjo susukti pabaigą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 03 20, 11:42)
Baigėsi Firuze. Jau banaliau, vargu ar galėjo susukti pabaigą biggrin.gif
biggrin.gif



Dar labiau dabar nieko neaišku mastau.gif
Aš tuoj pradėsiu tikėti, kad Šeniz ir Nedimas visai labai neblogai žiūrisi, tsakant pažėkokiemesfaini rolleyes.gif

Zalim İstanbul 36. Bölüm 2. Fragmanı (HD)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sakai? biggrin.gif Būtų netikėtas posūkis, bet uch, geras bigsmile.gif

Jemre pradėjo gražintis lady.gif
Atsakyti