Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2020 04 01, 18:27)
Oi kaip tos ašaros kaip pupos biro man Ask i Memnu finale, gyvensiu nepamiršiu Bihter tą beni beni beni...
Kuzey Guney tai išvis man wub.gif Tas Kivancas, tas Tekinoglu ir ta Cemre wub.gif
Mano respect jų jausenom ir vaidybai wub.gif


Man buvo šokas kad tokia pabaiga, verkiau ir aš... ji tokia nereali aktorė, Kivancas taipat bomba, jis ypač Kuzey patiko wub.gif Tokių serialų niekada nebebus wub.gif
Atsakyti

Gal kuri žino ar seriala Baraj nutraukė ar pristabdė?

Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2020 04 04, 10:51)
<p>Gal kuri žino ar seriala <strong>Baraj</strong> nutraukė ar pristabdė?</p>

Pristabdė.
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2020 03 28, 11:57)
Nežinau ar matėte, lengvi, romantiški:

No 309, Gunesi Beklerken, Ask Laftan Anlamaz, Yuksek Sosyete, Gunesin Kizlari, Dolunay...  4u.gif



Žiūriu Giunesh dukros, nerealus wub.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2020 04 07, 11:39)
Žiūriu Giunesh dukros, nerealus  wub.gif  ačiū  4u.gif


Man šis irgi labai patiko wub.gif gero žiūrėjimo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, su Šv. Velykomis!

Mes turėjome būti Stambule... tiek planuota, tiek laukta... bigsmile.gif Ir va, sėdime namie apsikabinę kompiuterius biggrin.gif Net serialų nerodo! biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 04 12, 11:10)
Mes turėjome būti Stambule... tiek planuota, tiek laukta... bigsmile.gif Ir va, sėdime namie apsikabinę kompiuterius biggrin.gif Net serialų nerodo! biggrin.gif
Mes - Italy...

Ir nesakyk irnesakyk.gif Manęs nieks taip nedomina kaip "Zalim Istanbul" pabaiga biggrin.gif kokia ji bus/būtų...

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
O kiek liko serijų? Aš irgi labai laukiu! bigsmile.gif

Įdomu, kada atnaujins filmavimus.. Nes šiai dienai situacija Turkijoj labai ne kažką verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2020 03 27, 06:29)
as irgi ieskau ir nerandu, tu verkimu, saudymu gaudymu nenoriu, norisi ka grazaus, gal kas rekomenduos ka, kad ir senesniu  4u.gif


O man šiandieniniame kontekste kaip tik norėjosi kažko tokio net nežinau kaip pavadinti, ne tirli pirli, o "dūšiai". Čia pasiūlymuose nuskambėjo Gunesi beklerken. Kažkada bandžiau žiūrėti, visiškai nepatiko, bet pavadinimas užvedė ant kito serialo, į kurį kažkada ketinau užmesti akį, bet taip ir uždulkėjo pasąmonės lentynose. Gunesin kizlari. Tai va atėjo diena, kai nupūčiau tas dulkes ir pati savo nuostabai tiesiog prarijau jį.

Kai jį rodė per tv, tai "priklausiau" konkurentų stovyklai ir buvau visiškai įsimylėjusi ir ištikima savo DefOmčikams. O čia nebuvo nei vieno mano mėgstamo aktoriaus, greičiau atvirkščiai, visi kažkokie lievi atrodė biggrin.gif Ir net negražūs biggrin.gif Kažkur fone girdėjau fanų raudas, kad šį serialą uždarė, bet manęs tai nelietė ir man buvo dzin. Ech, kaip man dabar gaila.. unsure.gif Nes jis absoliučiai nerealus wub.gif Jau seniai taip nežiūrėjau nieko naktimis. O dar turint omeny, kad aktoriai tikrai ne mano. Va ką reiškia geras scenarijus. Tiesiog žiūri ir negali sustot. Išėdė smegenis man arbatiniu šaukšteliu tie psychai. Tiek psichopatų vienoj vietoj turbūt dar nebuvau mačiusi. Ir vienas už kitą geresni. Žiūri ir nesupranti ar čia iš tikrųjų viskas vyksta, ar kažkieno galvoje, ar čia "ant bajerio". Emre Kinay absoliučiai toooobulas. Jis turbūt sutvertas psychus vaidinti. Kiek aš jį esu mačiusi, tai jis visur gerai pačiuožęs, bet šitas jo Halukas tai Oskaro vertas. Sūnelis Ali irgi ne ką prastesnis.
Įsimylėjau tą mėlynakį berniuką iš kosmoso nuskriausto vaiko žvilgsniu wub.gif Nors ir koks man jis baisuokliukas ax.gif Man Tolga Saritas garbės žodis visiškai nepatrauklus kaip vyras. Toks mažas, keistas, juokingas. Žodžiu, priešingybė mano to vadinamo "grožio idealo". Bet jo Ali pavergė mano širdį nuo pirmos minutės, praktiškai kaip ir Selin. Koks talentingas vaikis wub.gif

Nežinau kiek kartų prasukau non stop ir negaliu nei atsiklausyt, nei atsižiūrėt. Pati negaliu patikėt, kad taip sakau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nuostabiai graži daina wub.gif wub.gif wub.gif
https://www.youtube....h?v=h2dzj05Fdwk wub.gif
https://www.youtube....h?v=KQX1QoDbuMA

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 14 balandžio 2020 - 23:36
Milagra, kaip gražiai viską aprašei, nors jau kokia savaitė praėjo kai jį peržiūrėjau, bet vis prisimenu jį smile.gif Ali man ir labai patiko, labiausiai jo šypsena mane pavergė, nu tokio tobulumo, jis šypsosi ir aš jaučiu šypsausi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dar man labai patiko tos sesės dvynukės, gal kad pati iš dvynukių, tik mes labai panašios, irgi labai artimos wub.gif viską padarytumėme viena dėl kitos rolleyes.gif
Ir mamos rolė wub.gif tokia artima su savo dukromis, viską padarys dėl jų...

Dabar Žiūriu Baltas melas, bet kažin ar išžiūrėsiu visas 28 serijas, dar tik 8 žiūriu, o jau pradeda atsibosti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whagati: 15 balandžio 2020 - 08:15
QUOTE(Whagati @ 2020 04 15, 07:13)
Milagra, kaip gražiai viską aprašei, nors jau kokia savaitė praėjo kai jį peržiūrėjau, bet vis prisimenu jį smile.gif Ali man ir labai patiko, labiausiai jo šypsena mane pavergė, nu tokio tobulumo, jis šypsosi ir aš jaučiu šypsausi  biggrin.gif  Dar man labai patiko tos sesės dvynukės, gal kad pati iš dvynukių, tik mes labai panašios, irgi labai artimos  wub.gif viską padarytumėme viena dėl kitos  rolleyes.gif
Ir mamos rolė  wub.gif  tokia artima su savo dukromis, viską padarys dėl jų...

Dabar Žiūriu Baltas melas, bet kažin ar išžiūrėsiu visas 28 serijas, dar tik 8 žiūriu, o jau pradeda atsibosti  ax.gif

Man taip pat patiko dvynių santykiai. O tau pačiai, kaip dvynukei išvis smagu žiūrėt. Kaip fainai turėti sesę/brolį dvynę/-į wub.gif

Mane pavergė būtent tas kontrastas jo plačios šypsenos ir to nenusakomo liūdesio, kuris slėpėsi jo giliame žvilgsnyje. Man jau taip yra, aš žvilgsniu valdoma biggrin.gif Jei žvilgsnis užkabina mano sielą - viskas, man kapiec biggrin.gif Nebematau nei kas tas žmogus, nei kaip jis atrodo.

Ir vienintelė Selin sugebėjo tą perskaityti. Kad ir kokia tuštutė fyfa ji beatrodytų. Kaip gražiai ji pasakė Emre: "jei būčiau pasakius, visi būtų supratę..." Su Ali jie vienas kitą suprato be žodžių. Tobulai parašyti personažai. Tokia absoliučiai nestandartinė pora, nestandartiniai santykiai ir nestandartinė jų eiga. Jos žinutė paskutinėje serijoje puikiai tai apibūdina: "Žinau kur esi - toje statybų aikštelėje" biggrin.gif biggrin.gif

Sakau, man be galo gaila, kad juos uždarė, todėl paskutinė serija tokia visiškai neatitinkanti tos kartelės, kurios vertas šis serialas. Galėjo paskutines dvi serijas jau link pabaigos lenkti ir pabaigą padaryti efektingą, o dabar verkė verkė visi dvi serijas, o pabaiga, sakyčiau, apgailėtina. Todėl labai apmaudu. Guodžia bent jau tai, kad laimingai viskas, nes vienu momentu jau galvojau, kad tikrai viskas baigsis betone biggrin.gif

Tikrai nežinau kito serialo, kur praktiškai visi herojai bandė žudytis ir ne po kartą biggrin.gif Psichuškės palata ir ne kitaip. Bet visi tokie nerealūs wub.gif

Ir tai sakau aš, kuri nemėgsta nei Hande Ercel, nei Burcu Ozberk, nei Berk Atan, nei juo labiau tos, iš Karadenizo. Kai pirmoj serijoj jie visi pradėjo lįsti į ekraną vienas po kito, jau buvo panika apėmus biggrin.gif biggrin.gif Bet scenarijus padarė savo. Numylėtiniais jie tikrai netapo, bet žiūrėti netrukdė, neerzino ir savo vaidmenims tiko.

Na, Baltas melas po šito serialo tai turėtų atrodyt kaip ramybės uostas biggrin.gif Psichologine prasme. Po visų šitų psychų reikalų ten palyginus niekas nevyksta. Beje viena aktorė ta pati ir vaidmuo jos labai panašus, identiškas praktiškai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 15 balandžio 2020 - 13:01
QUOTE(Visgi @ 2020 04 12, 18:24)
Manęs nieks taip nedomina kaip "Zalim Istanbul" pabaiga biggrin.gif kokia ji bus/būtų...

vartotojo įkelta nuotrauka


Man irgi įdomu kaip pasibaigs šis serialas. O ši pora nereali. Dar nė viena pora iš turkiškų serialų manęs taip nesužavėjo kaip jie, nors ir nebuvo tarp jų normalios poros, bet jie turi kažką kas tiesiog pritraukia. Man jau buvo juos įdomu stebėti kai tik susituokė ir Nedim dar buvo invalido vežimėly, jau tada tie jų žvilgsniai, Ceren priekaištai dėl Cemre, netgi kai ji jam paimdavo už galvos ir žiūrėdavo jam tiesiai į akis. Jau tada jautėsi tai ko niekad nepajutau tarp Nedim ir Cemre. Peržiūrėjau visus jų video ir norėtųsi, kad jų būtų dar daugiau biggrin.gif Man jie tikras atradimas, emocijų bomba, tiesiog užgniaužia kvapą į juos žūrint wub.gif
https://www.youtube....h?v=g8bGZcu4xO4
https://www.youtube....h?v=V9vLztF8Fio
https://www.youtube....h?v=AIOJQpH2YE8
Net ir jų skyrybos 💔 dar paliko vilty juos pamatyt kartu..
https://www.youtube....h?v=Rv4sl2KRak8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo altomas23: 15 balandžio 2020 - 17:38