Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Visgi, didžiausias ačiū už Ask101 oro_buckis.gif O kaip su jo tęsiniu? Lyg nebus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 08 14, 20:10)
Visgi, didžiausias ačiū už Ask101 oro_buckis.gif O kaip su jo tęsiniu? Lyg nebus? unsure.gif
Pagavau vartotojo įkelta nuotrauka Ačiū vartotojo įkelta nuotrauka Bus bus, kaip tik prasidėjęs II sezono filmavimas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 08 14, 21:38)
Pagavau vartotojo įkelta nuotrauka Ačiū vartotojo įkelta nuotrauka Bus bus, kaip tik prasidėjęs II sezono filmavimas.

Jau Sinaną, tai mokykloj ir aš būčiau įsimylėjus ax.gif

Įdomu, kaip jiems klostėsi toliau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 08 14, 22:17)
Jau Sinaną, tai mokykloj ir aš būčiau įsimylėjus ax.gif

Įdomu, kaip jiems klostėsi toliau bigsmile.gif
Oi, Sinanas tai wub.gif
Kaip manai, iš tų rodomų epizodų kas ten kalėjime_Sinanas ar Keremas? Aš manau, kad gal Keremas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 08 15, 00:31)
Oi, Sinanas tai wub.gif
Kaip manai, iš tų rodomų epizodų kas ten kalėjime_Sinanas ar Keremas? Aš manau, kad gal Keremas.

Aš nemačiau anonso.
Kur žiūrėt? unsure.gif
Atsakyti

Aš nemačiau anonso.
Kur žiūrėt? unsure.gif

Anonso nėra, bet paskutinėje lygtais serijoje pasakė, kai susitikusios kalbėjosi, kad kalėjime, aš beveik įsitikinusi, kad sėdi Sinanas, nors būtų labai gaila😢

Kokio tu naujo projekto Visgi lauki? Nemažai pasirodys rudenį...

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 08 15, 08:26)
Aš nemačiau anonso.
Kur žiūrėt? unsure.gif
Nėr anonso dar. Kelis kartus I-me sezone rodė kalėjimą, tarkim, kad ir 1-os serijos pabaigoje, irgi rodo.

Papildyta:
Na, kai jie, chebra jų likusi, po tiek metų, gavo jos laišką-kvietimą kiekvienas, kad susitikti.
Atsakyti
Tai vat, tikėtina, kad Keremas, bet gi neįdomu, jei tikėti.

Dar pažiūrėjau aktorių amžius. Tai visi vyrukai jau, net ne vaikinai biggrin.gif Vienam jau 30 biggrin.gif
Tik viena dar jaunutė biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai taip. Aš kelis kartus pagavau save besistebint, rodos gi na tikrai žalias jaunimėlis vaizduojamas ir labai net vykusiai, įtikinamai, o kai pagalvoji/pasižiūri realiai, na visai ne niolikiniai, apart Ipek.

_________
______________________

Sinanas toks ale blogiukas ir "Bir Litre Gozyasi" seriale, tik ten jis Mahir'as. Labai man patiko. Ten ir ašarą nori nenori nubrauksi; mergina serga nepagydoma liga, liga greitai progresuoja, jo tėtis kaip tik yra jos gydantis gydytojas, mergina apie ligą nieko nenutuokia, o Mahiras sužino pirmas apie tai (jos ligą) iš savo tėčio. Mahiras į Džihan net dėmesio nekreipė, atsitiktinai susipažino ir tiek. Jis apskritai su niekuo nėjo į kontaktą universitete, atsiskyrėlis toks, bet labai didelę ir gerą širdį turintis jaunuolis, studentas. Su tokiu žmogumi, kaip jo personažas, užsimerkus pasirašyčiau drauge į žvalgybą eiti, bo patikimas ir geras žmogus kaip iki debesų, ne pagal metus. Būna gi tokių.
Oi, ten ir ruduo ir žiema, vienžo veik visi metų laikai parodyti seriale wub.gif
Tiesa, Džihan šeima - nuostabi, labai šilti ir gražūs santykiai, tėčio ir vaikų tai ypatingai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

O Džihan sesuo Elif buvo tai ta dabartinė Kibrit"Dogdugun Ev Kaderindir", ta pati aktorė kur ir "The Protector" vaidino. Jetau kaip mane ji nervino doh.gif Regis imčiau ir pripločiau su tomis maisto žnyplėmis biggrin.gif (bet vaidino ji tai klasiškai. Mergaitė labai gabi! Turi labai didžiulį potencialą, labai!)

vartotojo įkelta nuotrauka




vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Visgi, o bloga pabaiga Bir Litre Gozyasi?

Iyi Oyun - čia nutraukas serialas, ar ir turėjo būti dvi serijos?
Atsakyti
Gera.

Ten filmas, ne serialas.

P. S. pamenu, kai bežiūrint turkų filmą išgirdau filmo pabaigoje Erica Jennings dainą... Na tikrai netikėta buvo... Pasitaiko ir tokių staigmenų, pasirodo...

Erica Jennings - It's A Lovely Day - Türkçe Altyazılı



Papildyta:
Filmas buvo su Tolga Saritas ir Merto Yazicioglu (personažo 'Sinano' iš Ask101) mergina- Afra Saracoglu.
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2020 08 15, 15:30)
Anonso nėra, bet paskutinėje lygtais serijoje pasakė, kai susitikusios kalbėjosi, kad kalėjime, aš beveik įsitikinusi, kad sėdi Sinanas, nors būtų labai gaila😢 Kokio tu naujo projekto Visgi lauki? Nemažai pasirodys rudenį...
Indrijan, kai pagalvoju, dievai mato_devynios galybės NAUJŲ startuos nuo rudens, kaip beje ir kasmet. Žinai, o pažiūrėjus į visumą- daugiau nei puse jų nieko gero.



Man šiemet rudenio labai savotiškas toks kontingentas renkasi, profilis kai kurių turinio prasme turiu omeny. Na, pvz, tarkim kaip ir sutuoktinių pora ir neištikimas vyras toje santuokoje. Įdomu kaip įdomiai sukurps ir pateiks žiūrovui tai, ypač turkų žiūrovams... Ne tik kur Cansu Dere ir Caner Cindoruk serialą,

vartotojo įkelta nuotrauka



bet tarkim Serkano Cayoglu ir Melisos Pamuk seriale, kur jis_buvęs karininkas tapo asmens apsauginiu kuris ir įsimyli į savo saugomą moterį (jis - vedęs, turi žmoną ir dukrą, jo saugoma persona taip pat ištekėjusi). Žiūrint strategiškai- nebus laimingos pabaigos, nepaliks žmonos ir vaiko, turkų žiūrovai nepalaimintų tokio dalyko, tikrai, nebent dukra būtų ne jo, tadum taip, viskas ok. Vienžo reikalaus nemažų pastangų istorija, teks labai pasistengti, kad įtikinti.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




Tą "Paskambinkite mano menedžeriui" serialą žvilgtelsiu. Kaip supratau dukra nori pateisinti tėčio lūkesčius, kad ji susitvarkys ir verta to darbo, todėl ji pasiryžusi dirbti 24/7 pereiti per ugnį, vandenį ir varines triūbas. Turėtų būti kaip ir įdomu, ypač gi kai aikštingos žvaigždės, kaip pvz, tarkim, personalas tariasi kaip aktoriui X pasakyti, t.y. kaip pateikti korektiškai tą info, kad jo projektas nepriima vaidmeniui dėl jo amžiaus, kad X tipo per senas, ir t.t. ir pan,. tarkim.

vartotojo įkelta nuotrauka



Tikrai žvilgtelsiu ir į tą kurį dar/jau 2019 m. vasarį užseifinau savo atmintį pasirodžius pirmai info apie jį.
Мария и Мустафа — турецкий сериал, в котором рассказывается о невозможной любви двух влюбленных. Мария — уроженка Европы. В Турцию она прилетела как турист. Во время экскурсии по Каппадокии она познакомилась с местным парнем по имени Мустафа. Мустафа и Мария понравились друг другу. Однако, когда молодые решили скрепить свою дружбу узами брака, то столкнулись с отрицательной реакцией со стороны обоих семей. Зарождение инквизиции, многочисленные крестовые походы и та же Варфоломеевская ночь — все это является результатом столкновения двух религий. Мария из христианской семьи, а родители Мустафы — мусульмане. Обе семьи категорически против их брака. На пути Марии и Мустафы будет много преград, которые придется преодолеть, перед тем как они узнают, что такое семейное счастье. Объектом съемок стал Ургюп-Гёремеский район Невшехира.

Maria ile Mustafa yakında atv'de!
Brazilišką, meksikietišką užneša, bla bla bla, bet gamtovaizdis ir muzikinė foninė melodija varijuoja labai gražiai wub.gif Žėsma kas gausis, ir ar gausis.
P.s. aktorė Jessica May yra Brazilijos aktorė ir modelis.


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka





Oi, o kur dar tie kiti serialai_aktorės Ayse, Irem, Yasemin, Elcin ir dar daug daug kitų, kurių nepaminėjau, ir t.t. pan,.
Bet čia žinai Indrijan, vienaip būna kai ketini, planuoji, o kai pažiūri į turinį, ne į viršelį, fasadą, tada viskas apsisuka kardinaliai, tad laukiu kas iškart iš pirmo žvilgsnio ir pajautimo į širdį įkris (retai kada nuojauta apgauna dėl pajautimo), na ir to atvejo, kai jau šaltu veidu lauksiu ką po 6-tos serijos bus galima žiūrėti, bo po šeštos serijos daugmaž jau įsitvirtina, stabilizuojasi, t.y. išeina iš rikiuotės tie silpniausi ir tadum galima jau daugmaž ramiai žiūrėti, ramiau.
Atsakyti