Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2020 07 26, 17:35)
Vai vai vai, panašu, kad jau ledai juda, tirpsta bigsmile.gif

Sen Çal Kapımı 4. Bölüm 2. Fragmanı

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Oi kaip saldu wub.gif
Žiūrėjau šiandien mister osibka, nu ***** *****, I vestuves su kažkokiais geležį, apiplysusiais berankoviais marškiniais 🙈 košmaras kaip tragiškai atrodė. Pabaiga išvis kažkokia kaip paskutine serija.... Net nesužadino smalsumo kitai serijai...
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2020 07 26, 19:35)
Oi kaip saldu  wub.gif
Žiūrėjau šiandien mister osibka, nu ***** *****, I vestuves su kažkokiais geležį, apiplysusiais berankoviais marškiniais 🙈 košmaras kaip tragiškai atrodė. Pabaiga išvis kažkokia kaip paskutine serija.... Net nesužadino smalsumo kitai serijai...

Man jo galva atrodo geriausiai, kiek esu maciusi biggrin.gif Nu bet visa kita... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gal jam jau rankos i rankoves netelpa biggrin.gif Halkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2020 07 26, 19:35)
Oi kaip saldu wub.gif


Žiūrėjau šiandien mister osibka, nu ***** *****, I vestuves su kažkokiais geležį, apiplysusiais berankoviais marškiniais 🙈 košmaras kaip tragiškai atrodė. Pabaiga išvis kažkokia kaip paskutine serija.... Net nesužadino smalsumo kitai serijai...
Aham, tikrai... drinks_cheers.gif



Man tinka jam jo stiliukas, net labai, ir raumenų net nematau, dėmesio neblaško, bo tinka jo proporcijoms; sudėjimui, ūgiui, tiesiog nematau, realiai, netrukdo, nepastebiu.

https://www.youtube....h?v=g0RciwYpjT4

Oi nežinau, nežinau, man regis tuoj įrašysiu aš jį į savo favoritų sąrašą, mažai trūksta jau... Jis man taip atsiskleidė, visai kitas amplua.
P.s. aš čia visai be pašaipos ir epitetų.
Tiesa, su vertimu dar nežiūrėjau, bet man tiko, ir serijos pačią pabaigą supratau taip_kad abu tyliai širdyje susivokė, suprato apie savo jausmus begimstančius, abipusius, ir pasidarė jau nebe juokinga ir nejauku, kai tiek malkų priskaldė ir prisivaidino abu....

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Žurnalui

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Bet tai dabar 2 savaites laukti doh.gif bus sekanti serija net 08.07 d., šakės doh.gif
Dievinu jų dialogus ir pasišaudymus žodinius wub.gif Respect.
Atsakyti
Bet tai kokia iniciatyvi ir drąsi Ezgi patapo, netikėta bigsmile.gif Kaip miela wub.gif
O gal sapnas biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka


Bay Yanlış 6. Bölüm 1. Fragmanı

- Ты собралась.
- Как я выгляжу?
- Хорошо, и доктору понравится, не переживай.
- Например, такого, как ты, я не смогу впечатлить?
- Было бы не так легко, да.
- Перестань так делать.
- Почему?
- Я заболела.
- Эзги, может быть, ты ищешь причины, чтобы не идти на ужин с Сердаром?
-Я думаю, что ты зря переживаешь. Эзги не хотела идти на этот ужин. Я думаю, что она не пойдёт.

vartotojo įkelta nuotrauka


V ž abu vasariniai serialai kryptingai jau juda reikiama linkme, liux! ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 27 liepos 2020 - 22:59
Žiūriu dabar Vyšaja obšėstvo. Už ką nekenčia mama Džansu? Niekaip nepagaunu kampo, ko ji gimdama nusikalto?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 07 28, 23:44)
Žiūriu dabar Vyšaja obšėstvo. Už ką nekenčia mama Džansu? Niekaip nepagaunu kampo, ko ji gimdama nusikalto?


Jau paaiškino. Absurdas.
Atsakyti

O kas čia per serialas Vyšaja obšėstvo?

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2020 07 30, 19:25)
O kas čia per serialas Vyšaja obšėstvo?
Iš vasarinio sezono prieš 4 metus
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html

Yüksek Sosyete - Tanıtım 1

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Serkanas tiesiog princesė, t.y. princesinas hihihi.gif
Perfekcionistas, darboholikas ir dar ten visoks koks, tsakant misteris tobulybė... Beeeeet lipa per save; daro viską ko nemėgsta ir neperneša, Edos dėka biggrin.gif bet vis vien, net nežiūrint į tai, laikosi labai stoiškai visame kame (kol kas) biggrin.gif net ir verčiamas ragauti neplautus vaisius turguje (Edos dėka) biggrin.gif Sunku tokiam, turinčiam rafinuotas aristokratiško elgesio manieras, oi sunku, tsakant_kantrybės, kantrybės ir dar kartą kantrybės hihihi.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Man Serkanas labai patinka, kai 'laužosi' ir ta šypsenėlė atsiranda. Labai jam tinka toks vaidmuo.
Atsakyti
Laukiu, labai maga pažiūrėti ax.gif bigsmile.gif bo ir kviestiniais svečiais bus tokios zviazdos kaip

Tuba Buyukustun
vartotojo įkelta nuotrauka

Halit Egrenc
vartotojo įkelta nuotrauka

Cagatay Ulusoy
vartotojo įkelta nuotrauka

Nebahat Cehre
vartotojo įkelta nuotrauka

ir pan,.


Menajerimi Ara 1. Bölüm Fragman

vartotojo įkelta nuotrauka

Prancūzų versijos nemačiau, nežiūrėjau, tai gal ir gerai irnesakyk.gif
Atsakyti


Šakės, seniai jau Tuba B. mačiau rolleyes.gif Smagu matyti ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti