Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(BigBang @ 2021 02 18, 22:55)
Sen Cal Kapimi

Dėl Selin bučinio? biggrin.gif
Atsakyti

Per kur jus tuos serialus ziurit? Man norisi paziuret ta kur per lnk dabar rodo nes su ju tempais rodys 3 metus :bigsmile:  :D  :D  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2021 02 19, 04:14)
<p>Per kur jus tuos serialus ziurit? Man norisi paziuret ta kur per lnk dabar rodo nes su ju tempais rodys 3 metus bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif </p>

Rusų kalba http://1plus1tv.ru/s...russkom_jazyke/
Atsakyti

O įdomus Marasli? Apie ką? 4u.gif

 


Man kol kas labai įdomus. Pagrindinė herojė (fotografė) iš turčių šeimos netyčia pamato ir nufotografuoja nužudymą, kurį organizuoja didelis nusikalstamo pasaulio šulas. Stebėdama nusikaltimą išsiduoda, bet laimei ją išgelbėja pagrindinis herojus, kurį vėliau pagrindinės herojės tėvas pasamdo ją saugoti. Jis - buvęs kareivis, tarnavęs Irake ir tt., vienas augina nekalbančią dukrą, kuri nustojo kalbėti po to, kai buvo sužalota per užpuolimą. Kaip ir buvo galima tikėtis, nusikalstamo pasaulio šulas (tas aktorius, kuris Kara para ask blogiuką vaidino, kur su Tubos seserim apsiženijo) nepalieka šeimos ramybėje, nes nori atgauti kortelę su nusikaltimo nuotraukomis. O dar pradeda lįsti merginos šeimos paslaptys, mirusi nuo vėžio motina, kuri pasirodo nemylėjo jos tėvo, o mylėjo jo partnerį, kuris tėvas nužudė, įtartinas su mafijozais susidėjęs buvęs mylimasis, kuris miega su merginos brolio žmona, na ir šeimos verslas, kuris exo dėka pateko į rankas pagrindiniam blogiukui. Ai ir dar blogietė įtartina pamotė, ir tėvo nemylimas, alkoholyje nuoskaudas skandinantis pagrindinės herojės brolis. Ai, tiesa, dar ten neaišku, bet pagrindinės herojės tėvas kažkaip bus susijęs su tuo užpuolimu, kuriame nukentėjo pagrindinio herojaus dukra, jis jau ten kažką įtaria, todėl ne tik saugo merginą nes jį pasamdė, bet ir bando aiškintis sąsajas. Na aišku saugo ir todėl, kad jau ten tarp jų jausmai mezgasi, tik kol kas abu neigia ir net sau nepripažįsta. Nežinau ar aiškiai čia papasakojau  :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerbeja123: 19 vasario 2021 - 22:52

Per kur jus tuos serialus ziurit? Man norisi paziuret ta kur per lnk dabar rodo nes su ju tempais rodys 3 metus :bigsmile:   :D   :D   :4u:

 


Aš žiūriu per turkishtv.ru

Dar per turkserial.org žiūriu Emanet, nes ten greičiausiai naujas serijas įkelia.

 

Įdomus anonsas šito pasirodė:

http://turkishtv.ru/...kom-yazyke.html

Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 02 19, 22:50)
Man kol kas labai įdomus. Pagrindinė herojė (fotografė) iš turčių šeimos netyčia pamato ir nufotografuoja nužudymą, kurį organizuoja didelis nusikalstamo pasaulio šulas. Stebėdama nusikaltimą išsiduoda, bet laimei ją išgelbėja pagrindinis herojus, kurį vėliau pagrindinės herojės tėvas pasamdo ją saugoti. Jis - buvęs kareivis, tarnavęs Irake ir tt., vienas augina nekalbančią dukrą, kuri nustojo kalbėti po to, kai buvo sužalota per užpuolimą. Kaip ir buvo galima tikėtis, nusikalstamo pasaulio šulas (tas aktorius, kuris Kara para ask blogiuką vaidino, kur su Tubos seserim apsiženijo) nepalieka šeimos ramybėje, nes nori atgauti kortelę su nusikaltimo nuotraukomis. O dar pradeda lįsti merginos šeimos paslaptys, mirusi nuo vėžio motina, kuri pasirodo nemylėjo jos tėvo, o mylėjo jo partnerį, kuris tėvas nužudė, įtartinas su mafijozais susidėjęs buvęs mylimasis, kuris miega su merginos brolio žmona, na ir šeimos verslas, kuris exo dėka pateko į rankas pagrindiniam blogiukui. Ai ir dar blogietė įtartina pamotė, ir tėvo nemylimas, alkoholyje nuoskaudas skandinantis pagrindinės herojės brolis. Ai, tiesa, dar ten neaišku, bet pagrindinės herojės tėvas kažkaip bus susijęs su tuo užpuolimu, kuriame nukentėjo pagrindinio herojaus dukra, jis jau ten kažką įtaria, todėl ne tik saugo merginą nes jį pasamdė, bet ir bando aiškintis sąsajas. Na aišku saugo ir todėl, kad jau ten tarp jų jausmai mezgasi, tik kol kas abu neigia ir net sau nepripažįsta. Nežinau ar aiškiai čia papasakojau lotuliukas.gif
Išpasakota pernelyg smulkmeniškai lotuliukas.gif nepalikta, naujam žiūrovui, jokia intriga pradėti žiūrėti, bent jau pirmas 6-ias serijas tai tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad jau taip, tai ką jau čia... Man patinka TAS muzikinis intarpas, kai vis rodomas jų 'traukos ryšis' (Mahur ir blogiečio Savašo)
nuo 4:45 min
https://www.youtube......


Sunku vyrukams, kai Mahur ir vienam prie dūšios ir kitam prie širdies ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gerai, kad akys nuslinko žemyn ir paskaičiau Visgi komentarą, tai Gerbėjos paskaitysiu vėliau biggrin.gif

Laukiu naujos serijos

wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Tai kas iš tų siužeto detalių, man tai ten visa esmė besiskleidžiantys jausmai tarp Mahur ir Marasli. Jau ką ką, bet Burakas tobulai moka įsimylėjusį vaidint. Praėjusią savaitę prasukau Ask laftan anlamaz kai kurias serijas ir prisiminiau, kaip Burakas gerai atrodo meilės scenose. Tai va jų ir laukiu  :lol: Niekada nebūčiau pagalvojus tokios poros galimybe ir kad Alina taip gerai su Buraku žiūrėsis, Elimi Birakma man ji visai nepatiko, tai Marasli ji man visai kitomis spalvomis suspindėjo. Beje Marasli net IMDB reitingas bent kol kas labai aukštas - 8. 

Iš kitų serialo veikėjų tai man Magur tas brolis alkoholikas įdomus labai, jau kaip ir įtariu, kas jį iš alkoholizmo liūno ištrauks. Na ir aišku blogiukas liuksiškas, Saygin man jau nuo Kara para ask labai patinka, gera jo vaidyba, negražus, bet labai charizmatiškas. 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 02 19, 23:59)
Gerai, kad akys nuslinko žemyn ir paskaičiau Visgi komentarą, tai Gerbėjos paskaitysiu vėliau biggrin.gif
Laukiu naujos serijos wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Aš kai jį, Alperen Duymaz, va tokį ilgaplaukį pamatau, tai man iškart primena "Cukur" serialą, kuriame jis vaidino (įsidėmėjau jį tokį matyt todėl, kad "Carpisma" jis jau kitaip atrodė, trumpaplaukis, todėl).


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
____________


O nauja serija žinok gera, tiesiogiai žiūrėjau, bet vis vien žiūrėsiu su vertimu.
Tikiuosi ir turkams ji patiks, ir reitingai bus ne į minusą.
Dar laukiu ir 'Alev Alev" reitingų, smalsu kokie. Oi jau tie trikdžiai...
Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 02 20, 00:51)
Tai kas iš tų siužeto detalių, man tai ten visa esmė besiskleidžiantys jausmai tarp Mahur ir Marasli. Jau ką ką, bet Burakas tobulai moka įsimylėjusį vaidint. Praėjusią savaitę prasukau Ask laftan anlamaz kai kurias serijas ir prisiminiau, kaip Burakas gerai atrodo meilės scenose. Tai va jų ir laukiu lotuliukas.gif Niekada nebūčiau pagalvojus tokios poros galimybe ir kad Alina taip gerai su Buraku žiūrėsis, Elimi Birakma man ji visai nepatiko, tai Marasli ji man visai kitomis spalvomis suspindėjo. Beje Marasli net IMDB reitingas bent kol kas labai aukštas - 8. 
Iš kitų serialo veikėjų tai man Magur tas brolis alkoholikas įdomus labai, jau kaip ir įtariu, kas jį iš alkoholizmo liūno ištrauks. Na ir aišku blogiukas liuksiškas, Saygin man jau nuo Kara para ask labai patinka, gera jo vaidyba, negražus, bet labai charizmatiškas.
Va tas Mahur brolis Nedžatas labiausiai mįslingiausias man. Jis tikrai labai protingas ir nepėsčias, strategas geras_nukreipti, užvesti ant kelio, pastatyti į vietą su tam tikromis potekstėmis, visažinis toks. Tas jo piktnaudžiavimas alkoholiu tai man dvejopas mintis kelia... kad nėra taip kaip atrodo/rodo, kartais.
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2021 02 19, 03:14)
<p>Per kur jus tuos serialus ziurit? Man norisi paziuret ta kur per lnk dabar rodo nes su ju tempais rodys 3 metus bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif </p>

Aha. Net issiziojau kai pamačiau. Pagaliau gal kita isimyles 😂
Atsakyti