Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Visgi, šį kartą išvertė šeštadienį bigsmile.gif
Atsakyti

SKC reitingai į visiškas žemumas nukrito, neįsivaizduoju kodėl jo neužbaigia. 3.61 bendras 24 serijos reitingas.   :oh:

O Marasli rytojaus serijoje  ir pirmas bučinys ir meilės prisipažinimas  :wub:  Eina su kaip laukiu. 

https://www.youtube....h?v=a8ZxxCiyFFY

 

[attachment=269691:0x0-5-bolum-foto-galeri-1612533076795-080220211612794826ed64e93b.jpg]

 

 

 

 

Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 02 28, 18:25)
<p>SKC reitingai į visiškas žemumas nukrito, neįsivaizduoju kodėl jo neužbaigia. 3.61 bendras 24 serijos reitingas.   doh.gif</p>
<p>O Marasli rytojaus serijoje  ir pirmas bučinys ir meilės prisipažinimas  wub.gif  Eina su kaip laukiu. </p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=a8ZxxCiyFFY'>https://www.youtube.com/watch?v=a8ZxxCiyFFY</a></p>
<p> </p>
<p>[attachment=269691:0x0-5-bolum-foto-galeri-1612533076795-080220211612794826ed64e93b.jpg]</p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>

Aš tai, jaučiu, kad atfalowinsiu viską, nes man pusę įdomumo sugadina spoileriai ir anonsai.
Va ir irgi viena akim mačiau, kad lyg bus pirmasis. Bet greit praskrolinau biggrin.gif
Atsakyti

Ane, nu va kaip skirtingai, man tai įdomumo nesumažina  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Bet koks kitoks Burak Deniz naujam seriale. Dar pagooglinau amžių - tai maniau, kad jam apie 40 biggrin.gif Mergaitė irgi visai jauniklė.
O vat Mert iš Ask101 jaunai atrodo. Išimtis biggrin.gif
Atsakyti

Marasli 8 serija  :wub:  :wub:  :wub:

Patinka man kokia linkme viskas eina, turės reikalų Marašanecas kažkada kai reiks Mahur pasiaiškinti už tai, kas paaiškėjo paskutinėje scenoje.

Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 03 03, 10:09)
<p>Marasli 8 serija  wub.gif  wub.gif  wub.gif</p>
<p>Patinka man kokia linkme viskas eina, turės reikalų Marašanecas kažkada kai reiks Mahur pasiaiškinti už tai, kas paaiškėjo paskutinėje scenoje.</p>

Taip vakar norėjau sulaukt tos meilės ir vis tiek užmigau biggrin.gif
Atsakyti
Jei iš šeimos, tai aš statau už girtuoklį (pakazūchinį). Ir gal ten jis buvo, kas užgesino mašiną.
Ką jūs manot?
Atsakyti

Aš kol kas nedrįsčiau spėt. Man momentais tas alkoholikas toks atrodo nesuprastas ir neišmylėtas gerietis. O kitais momentais suktas lapinas. Tai aš dar be nuomonės.

Antras Marasli treileris  :wub: Prisikalbėjo Marašanecas, širdį atvėrė, dabar jau negalės apsimesti, kad nieko nenutiko, aš čia tik saugau mergaitę :lol:  žiūrėsim kaip čia toliau viskas bus.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 04, 00:20)
Jei iš šeimos, tai aš statau už girtuoklį (pakazūchinį). Ir gal ten jis buvo, kas užgesino mašiną.
Ką jūs manot?
Nedžatas? Esu tikra, kad ne jis. Būtų per daug akivaizdu ir net banalu. Juolab, kokiu reikia šviesmečio greičiu teleportuotis, kad būtum ir čia ir ten, ir dar nepastebėtam išsliūkinti iš namų g.gif Aš gal labiau pagalvočiau, kad Firuzan nei Nedžatas. Beeet, jei būtų Nedžatas tai būtų irgi įdomu. Gal Omeras vis tik gyvas?

Neturiu supratimo kam tai paranku; kam tokiam ir kodėl reikėjo jam gyvo Maraslio, kad nesudegtų, laiku spėti... Arba apskritai kažkokia mafija, vos ne razvedkai paranku, bet tada prie ko tas Savašas... hm.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 03 05, 17:04)
Nedžatas? Esu tikra, kad ne jis. Būtų per daug akivaizdu ir net banalu. Juolab, kokiu reikia šviesmečio greičiu teleportuotis, kad būtum ir čia ir ten, ir dar nepastebėtam išsliūkinti iš namų g.gif Aš gal labiau pagalvočiau, kad Firuzan nei Nedžatas. Beeet, jei būtų Nedžatas tai būtų irgi įdomu. Gal Omeras vis tik gyvas?

Neturiu supratimo kam tai paranku; kam tokiam ir kodėl reikėjo jam gyvo Maraslio, kad nesudegtų, laiku spėti... Arba apskritai kažkokia mafija, vos ne razvedkai paranku, bet tada prie ko tas Savašas... hm.

Omeras - būtų banaliausia.
Aš ir šeimos mamą įtarinėjau, bet lyg kreipiasi, kaip į vyrą.
Firuzan - būtų labai neįdomu, plius jos dabartinis rūpestis, kad nežlugtų įmonė. Galutiniai atmetu. Turi būti kažkas įdomaus, kaip Kara para ask - brolis. Va čia buvo gerai. Nors dažnai pas juos broliai sesės kiša pagalius į ratus, bet čia - ypač buvo wow. Dar wow gana Guney. Visi kiti labiau kvailučiai.
Greičiausiai dar bus naujų veikėjų, kurie susiję su šeima.
Ir esmė - kas sieja su Marašansu.
O dėl meilės - tai ir nesupratau - ar tikra meilė, ar dėl vaidmens, juk ir buvo tikslas meilė.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 05, 19:49)
Omeras - būtų banaliausia.
Aš ir šeimos mamą įtarinėjau, bet lyg kreipiasi, kaip į vyrą.
Firuzan - būtų labai neįdomu, plius jos dabartinis rūpestis, kad nežlugtų įmonė. Galutiniai atmetu. Turi būti kažkas įdomaus, kaip Kara para ask - brolis. Va čia buvo gerai. Nors dažnai pas juos broliai sesės kiša pagalius į ratus, bet čia - ypač buvo wow. Dar wow gana  Guney. Visi kiti labiau kvailučiai.
Greičiausiai dar bus naujų veikėjų, kurie susiję su šeima.
Ir esmė - kas sieja su Marašansu.
O dėl meilės - tai ir nesupratau - ar tikra meilė, ar dėl vaidmens, juk ir buvo tikslas meilė.
Man išvis kartais atrodo, kad vos ne Nedžatas ir Mahur yra Omero vaikai, nes labai jau skirtingi su Ilhanu, kaip atskira respublika.
Bet tai mama kokia... maža to, kad pati teisybės tikros nežinojo, tai dar mirštant tokį įrašą paliko dukrai. Tai 'protingai' padarė_kad dukra kankintųsi, kad po jos mirties ir su tėvu dukros santykiai pašlytų, ir dar svarbiausiai- tu tik niekam šio įrašo nerodyk, tik tau tai sakau, tipo. Nafik, kam? Kam ta tokia 'tiesa' Mahur reikalinga po mirties. Ką su ja daryti?
Man baisiausia scena buvo, kai Azizas Tiurel paliko Nedžatą degančiame automobilyje. Vieną sūnų ištraukė, o kitą paliko. Siaubas, o ne tėvas.
Vienžo įdomu kam ten tokiam net Savašas paklūsta.
Atsakyti