Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 12, 22:27)
Visgi, įdomi šian serija?
Tik nepasakok ax.gif
Anksti atsikėliau, tai neištvėrus jau ir su vertimu pažiūrėjau.
Ir įdomi, ir patiko man. Visko po truputi yra.

vartotojo įkelta nuotrauka


O čia nežiūrėk, kai pažiūrėsi, tada biggrin.gif
Nepriekaištinga Sonero reakcija ir tylus pavydas biggrin.gif
https://www.youtube...._channel=SonYaz
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 12, 21:14)
Laukiu, kad plaukus pakels biggrin.gif
Lauk lauk biggrin.gif Dar tu jo ūsų šioje serijoje nematei biggrin.gif Tikrai jie kažkokie kitokie, didesni, atžėlę, tokie nebuvo anksčiau mastau.gif momentais Alperas kaip mužikas atrodė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 13 kovo 2021 - 09:32

Kelintadieniais nauja Son Yaz serija su rusišku įgarsinimu pasirodo? Žiūriu dabar 11 per turkserial.org, tai išjudėjo sakyčiau, vėl patinka taip pat kaip pirmos serijos.

Atsakyti
"Son yaz" dažniausiai - sekmadieniais, bet kartais pasitaiko, kad šeštad pasirodo.
Atsakyti
Sen Cal Kapimi jau tikrai į pievas nuvažiavo... Kiek jie tęs dar šitą pasaką 🙈
Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 03 13, 12:38)
<p>Kelintadieniais nauja Son Yaz serija su rusišku įgarsinimu pasirodo? Žiūriu dabar 11 per turkserial.org, tai išjudėjo sakyčiau, vėl patinka taip pat kaip pirmos serijos.</p>

Paskutines serijas šeštadieniais išverčia.

Man tai kiek nuobodoka ši serija buvo, jau pasigendu veiksmo, nors kaip ir nėra iš ko tam veiksmui atsirast biggrin.gif
Atsakyti
Žiūrėjau į Riujos odinį ploščių. Ir šypsojaus.
Pažiejau Grammy Harry Styles įrašą - nu akurat - oda dabar labai trende.
Patinka man turkų serialus žiūrėti, nes matai naujausias Stambulo tendencijas cool.gif
Atsakyti

JAU KETVIRTADIENĮ, KOVO 18 D. , PER TV3 TELEVIZIJA 10.55 VAL ( O KITOMIS DIENOMIS 9.55 VAL) NAUJAS TURKIŠKAS SERIALAS "MANO DUKRELĖ" ("KIZIM") SU GERAI PAŽĮSTAMAIS AKTORIAIS

 

Bugra Gülsoy (Pamilti vėl, Ugnis ir ledas, Be kaltės karta)
Beren Gokyildiz (Mama, Stebuklas)
Leyla Lydia Tugutlu (Meilės miestas, Paskolinta meilė, Karadajus)
Serhat Teoman (Mama, Uginis ir ledas)
Sinem Ünsal (Stebukas, Aistros kaina, Kelrodė žvaigždė)
Selin Sekerci (Aistros kaina, Kelrodė žvaigždė)
 
161083038_215597050348341_19380463311994
Atsakyti
Alev palieka Džeren? blink.gif
Atsakyti
Kokia Džeren? Tipo Džemre (Čelebi žmona) palieka?
Kad "Alev Alev" Ali palieka (Čiček kadras), tai vakar mačiau naujieną.
Papildyta:
Vadinas Iskanderui ir Čiček scenaristai palieka įjungtą žalią šviesą. Aš taip ir galvojau, kad taip bus.
Atsakyti
Oi Masumiyet serialas stiprumo bigsmile.gif dabar taip įdomu, turiu kelis įtariamuosius, bet jau nebežinau, visi įtartini. Daugelis turi priežastį, tai laukiu kol paaiškės. Bet nunešė stogą juodai blink.gif
Marasli - irgi turi xinkelį, nesuprantu kartais kur tiesa kur melas. Moka apvynioti scenaristai aplink pirštą.
Dar bandžiau Teskilat įsijunk, bet kažkaip neužkabino. Ar įdomus? Gal verta žiūrėti ir laukti kol atsiras susidomėjimas? Nes kol kas apart to kad geri aktoriai esmės nepagaunu biggrin.gif
Ariza - esu kažkur pirmuose epizoduose, tai manau reikia vytis smile.gif
Sen Cal Kapimi - jaučiu antra kart mesiu. Nu fraga pažiūrėjau ir net juokas suėmė, nu jie visaip bando padėti taisyt, bet manau laikas serialą užbaigti...
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2021 03 17, 13:01)
Oi Masumiyet serialas stiprumo  bigsmile.gif dabar taip įdomu, turiu kelis įtariamuosius, bet jau nebežinau, visi įtartini. Daugelis turi priežastį, tai laukiu kol paaiškės. Bet nunešė stogą juodai blink.gif

Marasli - irgi turi xinkelį, nesuprantu kartais kur tiesa kur melas. Moka apvynioti scenaristai aplink pirštą.

Dar bandžiau Teskilat įsijunk, bet kažkaip neužkabino. Ar įdomus? Gal verta žiūrėti ir laukti kol atsiras susidomėjimas? Nes kol kas apart to kad geri aktoriai esmės nepagaunu biggrin.gif
"Masumiyet" aš sakiau, kad adrenalinas biggrin.gif kad labai susuktas, jis kažkoks kitoks, pateikimas tai jau tikrai, dar tikrai tokio nebuvo, nesu mačiusi. Ane?

"Marasli" labai nustebino savo blogumu Nedžatas, na tikrai negalvojau, kad iki tokio lygio blogietis blink.gif aš labiau galvojau, kad jis labai labai vienišas jaučiasi ir nelaimingas unsure.gif Ypatingai man dabar gaila tos tarnaitės Behidže... Kai po bučinio jis ją apkabino ir parodė tą jo žvilgsnį, brrr, maniakas. Vadinas jis ten ne visada alkoholį geria, dedasi tik tokiu geriančiu dieną naktį. Pašlamėkas.
Tikiu, kad Marašlį ir Mahur išgelbės jo ta slapta organizacija.

"Teskilat" man pirma serija nieko ypatingo, įspūdžio nepadarė, tik pabaiga padarė, t. y. buvo labai netikėta. Na, bet pažiūrėsiu kas ten toliau bus, mažum įdomiau, mažum labiau patiks tas Džeimsas Bondas biggrin.gif
Atsakyti
Man su vardais visada sunku biggrin.gif

Aš kažkokiam arabų FB (turkų serialų) mačiau, tai vertimas keistai verčia. Bet komentaruose - kad pagrindinis veikėjas. Na, tikiuos, kad apie ALI.

O dėl Nedžato (nemačiau paskutinių serijų) gi iš karto sakiau, kad vienintelis variantas yra. Ir vadinau apsimestiniu alkoholiku, nes labai jau demonstratyviai jis gėrė. Ir tas juodumas, tas jo piktumas...
Atsakyti