Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2021 03 05, 21:17)
Man išvis kartais atrodo, kad vos ne Nedžatas ir Mahur yra Omero vaikai, nes labai jau skirtingi su Ilhanu, kaip atskira respublika.
Bet tai mama kokia... maža to, kad pati teisybės tikros nežinojo, tai dar mirštant tokį įrašą paliko dukrai. Tai 'protingai' padarė_kad dukra kankintųsi, kad po jos mirties ir su tėvu dukros santykiai pašlytų, ir dar svarbiausiai- tu tik niekam šio įrašo nerodyk, tik tau tai sakau, tipo. Nafik, kam? Kam ta tokia 'tiesa' Mahur reikalinga po mirties. Ką su ja daryti?
Man baisiausia scena buvo, kai Azizas Tiurel paliko Nedžatą degančiame automobilyje. Vieną sūnų ištraukė, o kitą paliko. Siaubas, o ne tėvas.
Vienžo įdomu kam ten tokiam net Savašas paklūsta.

Jo, apie mamą aš lyyyyygiai tokios pačios nuomonės. Kažkokie metodai nelabai tinkami pas moterytę. Gal nuo ligos mąstymas ne kažką?
Mano net vyras (vakare gulėjo, pamatė kelias minutes), sako, kodėl jis toks juodas - Nedžatas. Aš irgi mąstau, kažkaip labai įtartinai parinktas aktorius.
O dėl padegimo, irgi visaip mąsčiau, kiek čia buvo feik padegimas, kiek realus. Kad realus, po to supratau, kai Savašas nubaudė saviškį. O net buvau tėvą įtarus, nes jis labai lengvai išsilaisvino. Tada galvojau, kad ir Nedžatas iki galo tėvą norėjo išbandyti. Bet gi ne, vėl Savašą atsiminiau. O gal ir užsiuto taip, kaip mašinoj buvo TAS, kad net saviškį nudobė?
Bet kaip jau rašiau, kad dar bus pašalinių veikėjų.
Bet kaip Marašansas susijęs su šia šeima? Aš šiaip pirmas serijas labai prabėgom žiejau, nelabai žinau, kas ten jam ir nutikę, dėl ko užpuolė.
Gal dar išlįs, kodėl vedė (vedė?) neva tai nemylimą dukros mamą? Aj, gi sakė, norėjo šeimos. Na, kažkas irgi keisto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 05 kovo 2021 - 21:07
Kaip gerai ax.gif "Son Yaz" vakarykštės serijos abiejose kategorijose reitingai į +, pakilo. Patiko vakarykštė serija. Panašu labai, kad Soneras jau turi šansą ax.gif Labai džiaugiuosi už jį. Lauksiu vertimo.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 05, 21:06)
Jo, apie mamą aš lyyyyygiai tokios pačios nuomonės. Kažkokie metodai nelabai tinkami pas moterytę. Gal nuo ligos mąstymas ne kažką?
Mano net vyras (vakare gulėjo, pamatė kelias minutes), sako, kodėl jis toks juodas - Nedžatas. Aš irgi mąstau, kažkaip labai įtartinai parinktas aktorius.
O dėl padegimo, irgi visaip mąsčiau, kiek čia buvo feik padegimas, kiek realus. Kad realus, po to supratau, kai Savašas nubaudė saviškį. O net buvau tėvą įtarus, nes jis labai lengvai išsilaisvino. Tada galvojau, kad ir Nedžatas iki galo tėvą norėjo išbandyti. Bet gi ne, vėl Savašą atsiminiau. O gal ir užsiuto taip, kaip mašinoj buvo TAS, kad net saviškį nudobė?
Bet kaip jau rašiau, kad dar bus pašalinių veikėjų.
Bet kaip Marašansas susijęs su šia šeima? Aš šiaip pirmas serijas labai prabėgom žiejau, nelabai žinau, kas ten jam ir nutikę, dėl ko užpuolė.
Gal dar išlįs, kodėl vedė (vedė?) neva tai nemylimą dukros mamą? Aj, gi sakė, norėjo šeimos. Na, kažkas irgi keisto.
Apie ligą savo tylėjo, slėpė nuo dukros, o čia staiga paėmė ir ištransliavo apie šeimos skeletus spintoje.
Man įtartina dar kai kas; Mahur, mama, Omeras; tie raktai Omero mamai palikti, mama juos palieka Mahur kaip brangiausią daiktą (galėjo kuriam kitam iš vaikų palikti, 3 vaikai šeimoje). Tarytum Mahur Omero dukra. Bet kaip? Kaip ir nelogiška. Ji jauniausia iš vaikų. Labiau patikėčiau, kad Nedžatas Omero sūnus.
Manau Omeras gyvas ir jis Tas paslaptingasis automobilyje. Arba dar variantas, kad iš žvalgybos kažkas, na, kaip kad būna, kad infiltruotas į gaują ar šeimos aplinkoje.

Marašlis niekaip nesusijęs su jų šeima. Atsitiktinumas. Teroristinis išpuolis tądien, kai Marašlis buvo su dukra. Žvalgyba užverbavo Marašlį, jis visgi tarnavęs specialiosiose pajėgose, pasirengimas jo geras. Tą Tiurelių šeimą tiek metų sekė, 3 metus, plius teroristinės organizacijos, narkotikai ir t.t. ir pan,. Yra kas veikt žvalgybai kol tą voratinklį išpainios.
Man labiausiai keista, kad dukrą prie Marašlio palieka. Paprastai, savo šeimos narius slepia, dėl saugumo, užslaptina taip, kad nieks nežinotų ir nerastų, nes tuomet esi labai pažeidžiamas, nes žino tavo silpniausią ir skaudžiausią vietą. Kriminalui prispausti Marašlį jo dukra - vienas juokas.
Tikrai, kad žvalgyba čia kažkokia neapdairi biggrin.gif

Man Marašlio dar neįtikinamas tas prisipažinimas aşk heart.gif Jį aplinkybės paskatino sulaikyti Mahur būtent taip, griebėsi kaip paskutinio šiaudo jis tuo prisipažinimu. Bent man dabar taip atrodo. Manau visa tai, kas tikra, bus ateity, dar parodys.

Kai sužinos Mahur Marašlio tikrąją paslaptį, t. y. kaip iš tikrųjų Marašlis atsirado jos kelyje, kad tai ne atsitiktinumas, kad ji ir jos šeima ilgą laiką buvo sekama žvalgybos, va tada tegu Maršlis meldžiasi, nepadės jau jam tas kreipinys į ją_Panelė biggrin.gif

Manau dar ir Marašlio žmoną ateityje pamatysime. Man regis ji pasirodys horizonte. Man tik labai įdomu kodėl mergaitė liko ne su ja, o su Marašliu.
Atsakyti
Pasirodo, Soneras tikras meilė reikalų žinovas biggrin.gif Iš viso man įdomi ir ta jų 'draugystė' su Akgiunu. Šiaip ko man čia trūksta, tai tikro pagrindinio veikėjo draugo (kuris pvz vidury miršta). Pagalvojau, kad gal tėvas vis tik jo mirs eigoje unsure.gif

Pabaigą tai du kartus pažiūrėjau ax.gif Nors nesuveikė jo planas biggrin.gif Bet atsilaikyk, kad nori, tokiais momentas. Na, matyt, čia jau religijos/vertybių reikalas, aš neatsilaikyčiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2021 03 06, 11:10)
Manau dar ir Marašlio žmoną ateityje pamatysime. Man regis ji pasirodys horizonte. Man tik labai įdomu kodėl mergaitė liko ne su ja, o su Marašliu.

O gal net ir kokiam neigiamam amplua unsure.gif
Atsakyti
Pradėjau Alev Alev. Ar įdomu ir toliau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 07 kovo 2021 - 22:41
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 07, 14:45)
Pasirodo, Soneras tikras meilė reikalų žinovas biggrin.gif Iš viso man įdomi ir ta jų 'draugystė' su Akgiunu. Šiaip ko man čia trūksta, tai tikro pagrindinio veikėjo draugo (kuris pvz vidury miršta). Pagalvojau, kad gal tėvas vis tik jo mirs eigoje unsure.gif

Pabaigą tai du kartus pažiūrėjau ax.gif Nors nesuveikė jo planas biggrin.gif Bet atsilaikyk, kad nori, tokiais momentas. Na, matyt, čia jau religijos/vertybių reikalas, aš neatsilaikyčiau biggrin.gif
Papildyta:

O gal net ir kokiam neigiamam amplua unsure.gif
Sonero balsas man patinka. Įdomus personažas. Buvo aišku, kad jis nėra toks blogietis kokiu dėjosi. Priešai tapo draugais, draugeliais. Patinka man jie, gera kompanija gaunasi.

biggrin.gif Žmogus laikosi iš visų pastangų ir iš paskutiniųjų, o ką daryti, supranta, kad jei pasiduos tai jausmai galvą nuneš ir viskas biggrin.gif

Užjaučiu prokurorą, vien nervai jam biggrin.gif Ir razborkės ir ganyt/vaikyt porelę reikia biggrin.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 07, 22:41)
Pradėjau Alev Alev. Ar įdomu ir toliau?

Įdomu. Bent jau man tai tikrai įdomus.

O ypač šiuos abu stebėti. Mezgasi kažkas... ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Man ten iš porų neįdomiausia yra Omeras ir Ruya, visai.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 03 08, 00:25)
Man ten iš porų neįdomiausia yra Omeras ir Ruya, visai.

Jaunystėj Tomas Kruzas (filmuose) - mažiukas, pasikačialinęs, toks visur kišantis savo nosį. Kaip pvz Tolimas kraštas.
Iš viso man keisti čia surinkti aktoriai - vizualiai keisti.
Atsakyti
Tik man sunkus Alev Alev, labai tikiuos, kad bus ir šviesos jame.
Atsakyti
Merginos, kur rast Kara Sevda su geresniu vertimu?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 09, 21:32)
Merginos, kur rast Kara Sevda su geresniu vertimu?
Žalia Rūta, ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 03 09, 22:55)
Žalia Rūta, ČIA mirksiukas.gif

Vaje, kaip ačiū, mano tėtis tau siunčia krūvą padėkų clap.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 09, 16:42)
Tik man sunkus Alev Alev, labai tikiuos, kad bus ir šviesos jame.
O kelintą tu seriją žiūri jau? Aš 17-tą pažiūrėjau. Man žinok "Alev Alev" iš esmės yra įdomesnis nei "Marasli". Marašlio šios savaitės serija man tikrai buvo labai nuobodoka, jei ne ta intriga pabaigoje tai būtų visai... Savaime suprantama žanrai jų skirtingi, "Marasli" man labiau kaip detektyvas.
Net nusivyliau, kad Nedžatas. Akivaizdu buvo, kad jis, bet galvojau na negi taip banaliai sugalvoję bus scenaristai, na negi tikrai taip bus, kad jis... Laukiau labiau intriguojančio tiesą pasakius. Įdomu ką įdomaus toliau sugalvos scenaristai.
Sakau, gal pats Nedžatas paskui ir išgelbėjo Omerą? mastau.gif Tarkim, pamatė, kad leisgyvis atgavo sąmonę, juda po žeme, kaip kad būna kartais ranka išlenda/kyšo biggrin.gif
Marašlis dabar tarp kūjo ir priekalo; pavaldus Mahur atžvilgiu ir žvalgybai ir Azizui Tiureliui, o pati Mahur lieka už borto, jaukas ir marionetė vardan tikslo, nors Marašlis jai irgi buvo davęs garbės žodį...

QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 03 09, 22:01)
Vaje, kaip ačiū, mano tėtis tau siunčia krūvą padėkų clap.gif  friends.gif
aciuks.gif Tavo tėtis žiūri "Kara Sevda" ? bigsmile.gif
Atsakyti

O man Marasli paskutinė serija žiauriai patiko, žiūrėsiu antrą kartą. Ta atmosfera kaistanti tarp Mahur ir Marašaneco uhhh :wub:  Na ir aišku serijos pabaiga labai jau intriguojanti.

 

O Alev Alev man jau prieš kelias serijas išsikvėpė, prasuku tik, nebėr man ten jokios intrigos, o Riuja su Omeru viena prasčiausių porų iš mano matytų turkiškų dramų porų. Džeki Chanas ir manekenė. Man tai turkiškame seriale privalo būt meilė, aistra, dramatiški santykiai, jei nėra, tai nei nežiūriu, nes sorry not sorry, bet visus neromantiškus žanrus vis dar geriau stato holivudas ir netflixas, tai ten ir žiūriu detektyvus, trilerius ir visa kita. Pas turkus man reikia chemijos, meilės ir aistros  :lol:  Iš dabar rodomų tik Marasli teisinga linkme vyniojasi. Ai dar mano kasdieninis Emanet įdomiame posūkyje dabar tai irgi visai gerai žiūrisi. Visus kitus prasuku tik todėl, kad esu pradėjus. Ai nors Sefirin Kizi tai nusivyliau ir visai mečiau, net prasukinėt jį tingiu. 

Atsakyti