Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Indrijan @ 2021 04 26, 19:04)
Kažkodėl nieks nerašot apie "Hercai". Aš jį esu jau senokai metusi. Bet paskutinę seriją žiurėjau net turkiškai. Ir tikrai aš ir džiaugiausi ir verkiau. Liūdna atsisveikinti ReyMir. Dabar niekas nesugadins jų laimės! Viskas taip gerai baigėsi. Visada prisiminsiu svajojančios svajoti Reyhan ir Mirano, kurio širdį užpildė kerštas istorija! Manau, kad Azizei buvo per gera pabaiga. Ir nesupratau kodėl jie įsivaikino mergaitę, kas galėtų man paaiškinti?
Man reikia, kad susigulėtų viskas, emocijos, paskutinė serija, įspūdis... Euforija.

Todėl, kad kas ir žiūrėjo nieks nežiūrėjo iki galo; seniai metė, pabodo, neįdomu patapo ir t.t. ir pan,. Suprantu, 3 sezonai, 69 serijos, drama. Aš žiūrėjau nuo-iki, nepraleidžiant nei serijos tuos 2 su virš metus.

Reyan grėsmė sveikatai/gyvybei, todėl prarado jie dukrytę, dvynukę, liko tik sūnaitėlis, ir tai, per didelius vargus ir išgyvenimus.

Nepatikėčiau jei kas man būtų pasakęs, kad byrės mano ašaros kaip pupos dėl Yaren... ir dėl Mirano mamos Dilšah net...

Aš tokios gražios paskutinės serijos heart.gif nesu mačiusi nei vienoje dramoje, nei viename turkų seriale. Tikrai. Man tai tiesiog buvo dovanų dovana.

Dar tada rašiau, senokai, kad serialas pasibaigs taip kaip buvo rodytą 2 sezono teaser'yje. Atspėjau. Nors paskutiniu metu, veik 70% buvau tikra, kad ji nušaus, neliks gyvas... kokių 10-15 paskutinių serijų jo tokie dialogai buvo apie gyvenimą-negyvenimą-lemtį, kad brrr...

Epicentras vis tik serialo - charizmatiškasis Miranas (akt. Akinas) su aksominiu balsu; apie vaikiną, apie labai nelengvą jo kelią, apie jo virsmą į save, nugalėtus demonus ir apie tai, kad meilė kuria stebuklus, keičia žmonių gyvenimus, kad gerumas - tai savotiškas mokestis, kurį visi turime mokėti už teisę gyventi šioje planetoje.

RayMir pora, istorija, "Hercai" mano širdyje forever and ever heart.gif Nepakartojamas serialas ir veikėjai. Garso takeliai- neišpasakyti wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip prisimenu... wub.gif Prieš gerus 2 metus "Hercai" - İlk Tanıtım - Yakında atv'de!
heart.gif https://www.youtube....E...l=MiaYapım heart.gif
Atsakyti
Aš nemečiau, aš laukiau, kol pasibaigs. Dabar galėsiu visą pažiūrėti.

Bijojau aš blogos pabaigos, gal net būčiau irgi nepabaigus. Nors sunku man bus ir dėl tėvo susitaikyti. Kaip suprantu, bet kokiu atveju manęs laukia daug ašarų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 26, 22:17)
Aš nemečiau, aš laukiau, kol pasibaigs. Dabar galėsiu visą pažiūrėti.

Bijojau aš blogos pabaigos, gal net būčiau irgi nepabaigus. Nors sunku man bus ir dėl tėvo susitaikyti. Kaip suprantu, bet kokiu atveju manęs laukia daug ašarų... unsure.gif
Aš labai ir labai bijojau blogos pabaigos, juolab žinant, kad turkai nemėgsta lepinti geromis pabaigomis, šykšti kartais laimingų pabaigų, tai ačiūD čia tpfu tpfu tpfu, kai aš su jais kartu ir varge ir džiaugsme tiek laiko.
Ne, nebūtinai, tikrai. Nebus tų ašarų tiek, gal net visai nebus.
Man pačiai netikėta buvo, kad man paskutinėje serijoje labiau širdį skaudėjo dėl Džichano-Yaren, nei dėl Hazaro tada...
Matyt todėl, kad per visą serialo laikotarpį buvo transliuojama potekstė-sufleris, kad tikrai bus va bank, buvo tik neaišku į ką atsisuks ruletė_Hazarą ar Miraną.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka






biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka






vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Puolęs angelas atgims geru. Suklupęs kelsis - vėl ir vėl, kol pavyks! Taip ir nutiko.

vartotojo įkelta nuotrauka




Ir šeima didelė, ir dviejų vaikučių tėtis, ir viso gyvenimo meilė šalia, žmona. Išsipildė troškimai jo ir svajonės jos.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Tai Irena miršta? Oj tu spoilerė.
Aš vakar pradėjau 50 seriją žiūrėti ir tai jau raudojau biggrin.gif
Man vis įdomu, kodėl tu Miraną puolusiu vadini... Dėl serialo pradžios? Jei ne, nebepasakok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 27 balandžio 2021 - 09:27
Visgi, šiandien tavo laukta Fatma
Atsakyti
Žalia Rūta, žinojau, vakar ir žiūrėjau "Fatma".

Burcu Biricik vaidmuo taikliai jai parinktas/jos pasirinktas, ši jos pusė stipri, tą jau tikrai žinau, jos tai arkliukas tokie vaidmenys, 100%. Lengvų personažų, vaidmenų ji nesirenka.

Vyras (jos) ten tik dingstis, tampa pretekstu siužeto linijai vystytis, iššaukiantis tikrąsias priežastis, o viskas veda į daug giliau ir skaudžiau Fatmos atžvilgiu. Vienu žodžiu_tikra Fatmos drama. Buvo tokių akimirkų, kad cray.gif

Emocinė potekstė būtų- Kas verks, kai tu mirsi?

vartotojo įkelta nuotrauka

P. S. kai žiūrėjau, mano akyse šmėstelėjo jos Kubra personažas iš "Seref Meselesi". Priminė man Fatma kažkuo ją.
Atsakyti

Kokia gera Camdaki kiz nauja serija  :bigsmile:  4ta tobula serija. Taip sunku laukti naujos.

Kažkaip ne staigmena buvo, kad broliukas Muzo viską sudėliojo teisingai ir jau būtų išsukęs Sedato uodegą ir vestuvės būtų įvykę, bet tai ne, vat reikėjo vis tiek Sedatui viską sugadinti. Bet kodėl man atrodo, kad galiausiai Muzo įsimylės Nalan, o močiutė aišku net neprisileis minties, kad neįvykus santuokai su vienu broliu būtų bent kažkokių bandymų su kitu. Gal aš ir klystu, bet Nalan protinga, Muzo irgi, man rodos jie vienas kitam tiktų. Nebaisi ta jo kupra, protas ir gražus veidelis viską atsveria. O ir scenoje su tarnaite Muzo pasirodė kaip švelnus ir geras žmogus. Toks, kokio ir reiktų Nalan. Nu labai labai įdomu kaip toiau scenarijus vyniosis, nes bent kol kas nei viena serija nenuvylė, visos prikaustė nuo..iki. O ta scena pabaigoje, kai Nalan išeina o visi stovi tarpduryje ir žiūri, nu super, režisierius gerai dirba.

Atsakyti
Bet jau Sedato poelgis - toks pagal serialo standartus, man pritrūko originalumo.
Nežinau, kokio proto reikia būti, kad tokias nesąmones daryti.
Kad bobulė nemyli Nalan - akivaizdu, nes tik MANO reputacija rūpi. Viskas.
Tikiuos, kad bus logiškas paaiškinima, kodėl Nalan leidžia su ja taip elgtis, nes per daug ji protinga, nuovoki. Jei nebus paaiškinimo, tai bus nulis logikos.
Patinka man Sedato sesuo. Panašu, kad čia bus reta išimtis, kai broliai sesės yra visa galva aukščiau už pagrindinius veikėjus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 02 gegužės 2021 - 13:17
Dar gerai atrodo meilužė, o ypač - jos vyras - kaip niekur nieko biggrin.gif Topas.
Atsakyti
Na, damos, kokios prognozės dėl paskutinės Alev serijos?

Ir kas SON YAZ? Kažkas korona susirgo?
Atsakyti

Kaip ir buvo galima tikėtis, vestuvės Camdaki kiz bus, na nebent meilužė supykus išstotų ir viską papasakotų, tuomet jau tikrai be šansų. O Muzo kaip ir nujaučiau įsižiūrėjo Nalan, tai panašu bus meilės trikampis, kur abu broliai mylės vieną ir tą pačią. 

Marasli kaip nusivažiavo, visai neįdomus paliko, mačiau grupėse fanės verkia ko tokie žemi reitingai, bet tai kaip jiems aukštiems būt, jei nieko gero nevyksta, visą seriją viename name prasitampo apie nieką šnekėdami. Sugadino serialą ir jau manau nebepataisys, stebuklas kad iš vis jį kitam sezonui pratęsia.

Atsakyti
Draugė klausia, ar baigė filmuoti NAMĄ?

___

O aš pikta ant HERCAI scenaristų, kad paaukojo Charūną dėl eilinio karo sukėlimo.
Mano mylimiausią veikėją cray.gif
Atsakyti