Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Prisidedu prie žiūrėtojų Camdaki kiz, visos 5 serijos clap.gif Nereikėjo nei kiek prasukti, visi veikėjai superiniai. O šeštadieniais įkelia naujas serijas?
Atsakyti

Penktadienį vakare jau kartais įkelia. Šeštadienį visada būna. Tikrai man jis iš tų retų atvejų, kai nieko prasukt nereikia, serijos įdomios nuo iki.

Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 05 11, 22:17)
<p>Penktadienį vakare jau kartais įkelia. Šeštadienį visada būna. Tikrai man jis iš tų retų atvejų, kai nieko prasukt nereikia, serijos įdomios nuo iki.</p>

nu va, nei, Alev ale, nei Camdaki kiz, nieko neįkėlė, o ištiesiau kojas jau kurį nors žiūrėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2021 05 15, 19:25)
nu va, nei, Alev ale, nei Camdaki kiz, nieko neįkėlė, o ištiesiau kojas jau kurį nors žiūrėti ax.gif
Šį ketvirtadienį šių serialų serijų netransliavo, buvo nuspręsta nerodyti ryšium su religine švente, Ramadano pabaiga.
Sekančios jų serijos ateinantį ketvirtadienį, tai tik sekantį savaitgalį galėsi mėgautis smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 05 15, 22:19)
Šį ketvirtadienį šių serialų serijų netransliavo, buvo nuspręsta nerodyti ryšium su religine švente, Ramadano pabaiga.
Sekančios jų serijos ateinantį ketvirtadienį, tai tik sekantį savaitgalį galėsi mėgautis smile.gif

gaila, ačiū
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2021 05 15, 20:25)
nu va, nei, Alev ale, nei Camdaki kiz, nieko neįkėlė, o ištiesiau kojas jau kurį nors žiūrėti  ax.gif

Ir aš... ot kokie unsure.gif
Atsakyti