Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Prisidedu prie žiūrėtojų Camdaki kiz, visos 5 serijos clap.gif Nereikėjo nei kiek prasukti, visi veikėjai superiniai. O šeštadieniais įkelia naujas serijas?
Atsakyti

Penktadienį vakare jau kartais įkelia. Šeštadienį visada būna. Tikrai man jis iš tų retų atvejų, kai nieko prasukt nereikia, serijos įdomios nuo iki.

Atsakyti
QUOTE(gerbeja123 @ 2021 05 11, 22:17)
<p>Penktadienį vakare jau kartais įkelia. Šeštadienį visada būna. Tikrai man jis iš tų retų atvejų, kai nieko prasukt nereikia, serijos įdomios nuo iki.</p>



nu va, nei, Alev ale, nei Camdaki kiz, nieko neįkėlė, o ištiesiau kojas jau kurį nors žiūrėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2021 05 15, 19:25)
nu va, nei, Alev ale, nei Camdaki kiz, nieko neįkėlė, o ištiesiau kojas jau kurį nors žiūrėti ax.gif
Šį ketvirtadienį šių serialų serijų netransliavo, buvo nuspręsta nerodyti ryšium su religine švente, Ramadano pabaiga.
Sekančios jų serijos ateinantį ketvirtadienį, tai tik sekantį savaitgalį galėsi mėgautis smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 05 15, 22:19)
Šį ketvirtadienį šių serialų serijų netransliavo, buvo nuspręsta nerodyti ryšium su religine švente, Ramadano pabaiga.
Sekančios jų serijos ateinantį ketvirtadienį, tai tik sekantį savaitgalį galėsi mėgautis smile.gif



gaila, ačiū
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2021 05 15, 20:25)
nu va, nei, Alev ale, nei Camdaki kiz, nieko neįkėlė, o ištiesiau kojas jau kurį nors žiūrėti  ax.gif

Ir aš... ot kokie unsure.gif
Atsakyti
Patiko serija "Son yaz", gerai graži buvo. Sonerą su Naz tik mažai rodė.
Šis serialas man toks šiltas, delikatus, skirtas šeimai, personažai pagrindiniai išvaizdūs, švelnūs, besišypsantys, su humoro jausmu. Porelės kaip visad_tokios mielos, klasiškos; kaip tėtis prokuroras mamą advokatę mergina, kviečia į pasimatymus po skyrybų, veik slapstosi nuo vaikų, nepatogu neva biggrin.gif Vien žo tėvai slapstosi nuo vaikų, vaikai (dukra ir būsimas žentas) slapstosi nuo tėvų, nors vieni apie kitus nutuokia, žino biggrin.gif Akivaizdu, kad tėvai susituoks antrą kartą, kitaip ir būti negali.
Prokuroras man dažnai toks juokingas ir švelniai nuožmus gėrietis kokių reta biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


* Gera matyti, kad Akgiunas eina į gyvenimą atviras ir tikras, su visais savo ‘trukūmais‘ ir klaidomis, kad patikėjo savimi (dėka aplinkos kuri jį supa) ir pradėjo svajoti_gražią viziją savo gyvenimo atžvilgiu mato poroje su Yagmur; dviejų dukrelių tėtis ir pan,.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


* Labai norisi, kad tai nutiktų ir su santūriuoju Soneru, kad patikėtų savimi, nors truputėlį optimizmo... Baisu, kai toks jaunas žmogus o jau pavargęs nuo gyvenimo; praradęs prasmę ir viltį, apimtas neaprėpiamos tamsos ir bejėgis tai pakeisti (anot jo žodžiais) unsure.gif Aš dar tikiuosi pamatyti kaip keičiasi Sonero savimonė, turiu viltį, kad patikės savimi, tik kas bus tai per terapija didinanti savo savivertę nelabai įsivaizduoju po šios serijos unsure.gif

* Panašu, kad Giokhanas pradėjo mąstyti bent jau intuityviai ir lyg busti jau pradeda jo geroji pusė, tikiuosi neapsirinku. Tik neįsivaizduoju kaip jis reabilituosis žmonių akyse kurie juo patikėjo, reiks daug pastangų. Svarbu, kad laiku užčiuoptų tą ribą skiriančią gėrį nuo blogio.

* Taip pagailo man Fatiho... net labai labai... taip įtikinamai perteikė tą beviltiškumą...

* Apie Metino tėvą vienu žodžiu žodžių trūksta, nežmoniškas blink.gif

* Panašu man, kad Prokūroras netrukus sukurs savo tamsos riterių armiją kovai prieš Halil Sadi bigsmile.gif
Atsakyti
"Alev alev" serija ypatingai patiko bigsmile.gif Labai dinamiška, apgalvota ir gera buvo. Cicek ir Iskanderas pagaliau wub.gif Gera pradžia - pusė darbo. Panašu, kad Tomris ir Atlasui pasisekė ax.gif
Žiūrint pirmas serijas net mintyse nebuvo kad jie bus Tu+Aš=Mes, nebūčiau net pagalvojusi, kad tai įmanoma bigsmile.gif Labai nustebino ir patiko toks sumanymas scenaristų, juolab, kad tai kas per gaisrą nutiko tąnakt buvo tik nelemtas atsitiktinumas, aplinkybių aukomis tapo. Žinoma, eterinio laiko ir dėmesio šiai porai norėjosi daugiau, kaip sakoma_gero po nedaug, tačiau tikiuosi, kad paskutinėje serijoje scenaristai nesikuklins ir juos rodys dažniau ax.gif

Man taip gražiai ir gražu jie, o ypač tai, kad jis ją pamilo wub.gif (čia iš ankstesnių serijų video)
https://www.youtube....ikozNastyadikoz

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Lauksiu Berkerą kitose projektuose, bus įdomu žvilgtelėti irgi, žinant, kad jis nesirenka lengvų personažų, praeitame vaidino neįgalų, šiame pasirinko 'blogiečio' Iskandero vaidmenį, o jam gi siūlė 'gėriečio' Ali, tačiau jis atsisakė, ir neprašovė bigsmile.gif
Nors aišku Hazar irgi ne iš prastųjų...
Atsakyti
Visgi, kaip noriu paskaityti tavo postą, bet Alev namačiau, o Vasarą sustabdžiau, nes kankinuos su Hercai. Į pabaigą man sunkiai sekasi su jais unsure.gif
Viską perskaitysiu, kai pažiūrėsiu, kad nesispoilinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 22 gegužės 2021 - 21:58
Labai gera serija, tiek Alev Alev, tiek Camdaki kiz, ech..vėl laukti visą savaitę
Atsakyti
Žalia Rūta, mažum nevark tu su juo, žinai gi, drama yra drama, o ir ačiūD, svarbiausia, kad finale happy end.

Nelabai jau ką ir belieka žiūrėti... Laukiu „ASK102“ 2 sezono ir „Atiye (The Gift)“ 3 sezono, gerai, kad ne nelabai už ilgo jau. Tikiuosi įdomūs bus kaip ir buvę sezonai ax.gif

Kai pamačiau šiandienos fragą finalinės serijos "Alev alev" https://www.instagra.../p/CPQ5S6KDe80/ tai pagalvojau, kad gana... Noriu jau žvilgtelėti ką nors tokio vasarinio (nesvarbu, kad ta pati mergelė, tik kita suknelė, + kulinarija), o ypatingai tą, kurį transliuos FoxTv, kuriame vaidins Burcu Ozberk ir tas bad boy Ilhan Sen bigsmile.gif iš žiūrėto mano „Ramo“ 1 sezono. Ką jau ką bet jis moka vienu metu dėtis grėsmingu ir bajerius bei mimikas skaldyti rimtu veidu nerimtai ax.gif Su Burcu pavarys sinchroniškai tai tikrai ax.gif
https://www.youtube....4...CmLeydiRĆ¼m
https://www.youtube....

vartotojo įkelta nuotrauka
____________________


Na kaip faina akis paganyti į tuos žiūrėtus ir pažįstamus, gera prisiminti ax.gif bigsmile.gif
https://www.youtube....=TurkishEdits20
Atsakyti
Jergaumargau, ačiūD kad parodė bigsmile.gif Cicek pirma įgarsino garsiai, tiesiai šviesiai, nepabijojo bigsmile.gif Bingo!
Atsakyti