Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(SADNESS @ 2021 10 27, 19:43)
Jo aš jau nieko tokio nelaukiau, nes vis nauji ir nauji įtariamieji, o čia kitoks wou ax.gif  bet jei su broliu taip pasiegs tai nžn, kaip tada jų meilė išsiritulios unsure.gif

Omg tai nejaugi nušaus tėvą? blink.gif
Kai sužinos jos šeima, tai bus vaje oje vaje biggrin.gif ai, apie ką aš čia irnesakyk.gif jie gi ir taip pagerinti, neadekvatūs...

Tėvą, mano galva, kaip ir ankstoka dar šalinti iš eterio. Brolį- beprasmybė, taip pat blogai. Jis iš adekvataus ketverto, nenoriu, kad myriop, nenusipelnė, o ir jis - pagrindinis komponentas nuo pat pirmos serijos, tad, bus tikrai labai gaila...

Teko tokias skaityti įžvalgas kitų, kad neva Parsui nuo seniai slapčia Džeilin patinka. Čia rimtai? Tikrai taip yra? unsure.gif
Aš nieko tokio neįžvelgiu, apart, kad Parsas labai rimtai įsižeidęs ir nelinkęs dovanoti dėl paliktos sesers, nes nujaučia, kad tarp tų dviejų pradeda užsimegzti ne tik partnerytė, draugystė bet ir tas ypatingas ryšys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 10 27, 22:34)
Kai sužinos jos šeima, tai bus vaje oje vaje biggrin.gif ai, apie ką aš čia irnesakyk.gif jie gi ir taip pagerinti, neadekvatūs...

Tėvą, mano galva, kaip ir ankstoka dar šalinti iš eterio. Brolį- beprasmybė, taip pat blogai. Jis iš adekvataus ketverto, nenoriu, kad myriop, nenusipelnė, o ir jis - pagrindinis komponentas nuo pat pirmos serijos, tad, bus tikrai labai gaila...

Teko tokias skaityti įžvalgas kitų, kad neva Parsui nuo seniai slapčia Džeilin patinka. Čia rimtai? Tikrai taip yra? unsure.gif
Aš nieko tokio neįžvelgiu, apart, kad Parsas labai rimtai įsižeidęs ir nelinkęs dovanoti dėl paliktos sesers, nes nujaučia, kad tarp tų dviejų pradeda užsimegzti ne tik partnerytė, draugystė bet ir tas ypatingas ryšys rolleyes.gif

O man atrodo, kas tikrai įsižiūrėjęs, vien iš jo pasakymų apie Džeilin sesei.
Atsakyti
Aš dabar tik 5tos pradžią žiūriu, bet lyg jau žinau, kas žudikas.
Beje, tik pirma serija pasirodėl neturkiška, paskui viskas pagal standartą.
Ir viską nuspėjau, kad sesuo bus nužudyta, kad ji vis tiek bus advokatė, kas žudikas supratau irgi iš karto, nes labai vaidmuo padarytas absoliučiai ne į temą, iš karto man įtarimą kėlė - prie ko čia jis visame tame siužete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 31 spalio 2021 - 20:40
Destan - pagrindinis vyrukas koks tai nesimpotnas unsure.gif
Atsakyti

Domiuosi sen cal kapimi serialu🥺 Gal kas žinot kur galima būtų pažiūrėti lietuviškai. Arba bent lietuviškais subtitrais?

Atsakyti
Mažulytė ji tokia, bet man graži moteris, panaši į Monika Geller biggrin.gif Tik pastaroji pati susigadino.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 21 lapkričio 2021 - 19:42
QUOTE(Čika_20 @ 2021 11 16, 16:13)
<p>Domiuosi sen cal kapimi serialu🥺 Gal kas žinot kur galima būtų pažiūrėti lietuviškai. Arba bent lietuviškais subtitrais?</p>

Tai pirmas turkiškas serialas, kurį mečiau žiūrėti biggrin.gif Labai nuobodus ir neįdomus tapo, laiko gaišimas tik ax.gif
Atsakyti
Parašykit savo patį pačiausią matytą arba žiūrimą serialą. Šiuo metu žiūriu tik Sadakatsiz, o rudens vakarai kartais tokie ilgi ax.gif Užtektų laiko dar vienam biggrin.gif Nemėgstu kvailų romantinių serialų, paskutinis žiūrėtas ir patikęs Hercai, dar kažkada Sila neblogai susižiūrėjo. Gal kažką panašaus galėtumėte pasiūlyti?
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2021 11 21, 22:55)
Parašykit savo patį pačiausią matytą arba žiūrimą serialą. Šiuo metu žiūriu tik Sadakatsiz, o rudens vakarai kartais tokie ilgi  ax.gif Užtektų laiko dar vienam  biggrin.gif Nemėgstu kvailų romantinių serialų, paskutinis žiūrėtas ir patikęs Hercai, dar kažkada Sila neblogai susižiūrėjo. Gal kažką panašaus galėtumėte pasiūlyti?

Aš žiūriu Yargi ir Camdaki Kiz
Atsakyti

Parašykit savo patį pačiausią matytą arba žiūrimą serialą. Šiuo metu žiūriu tik Sadakatsiz, o rudens vakarai kartais tokie ilgi ax.gifUžtektų laiko dar vienam biggrin.gifNemėgstu kvailų romantinių serialų, paskutinis žiūrėtas ir patikęs Hercai, dar kažkada Sila neblogai susižiūrėjo. Gal kažką panašaus galėtumėte pasiūlyti?

Patys pačiausi senieji

Kuzey Guney

Fazilet hanim ve kizlari.

Iš naujų

Teskilat labai labai laukiama kiekviena serija.

Dar pažiūriu Aziz ir Elkizi

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 11 22, 00:15)
Aš žiūriu  Yargi ir  Camdaki Kiz



aš taip pat tuos du
Atsakyti
Kaip jums Destan?
Atsakyti