Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Taip ir pagalvojau, kad sukeis DNR su savais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 02 vasario 2022 - 20:05
QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 02 02, 21:04)
Taip ir pagalvojau, kad sukeis DNR su savais ax.gif
Ten tai geras buvo- įžvalgiai ir apsukriai, buvo vienu žingsniu priekyje... ir kas galėtų pamanyti...
Sukeitė su savais kas? Kaip manai?
Man regis, kad Džemalis, na, arba tas prielipa (nepamenu vardo) rolleyes.gif

Papildyta:
Kitaip sakant kas turi interesą... galbūt net nustatant žaidimo taisykles.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2022 02 03, 01:59)
Ten tai geras buvo- įžvalgiai ir apsukriai, buvo vienu žingsniu priekyje... ir kas galėtų pamanyti...
Sukeitė su savais kas? Kaip manai?
Man regis, kad Džemalis, na, arba tas prielipa (nepamenu vardo) rolleyes.gif

Papildyta:
Kitaip sakant kas turi interesą... galbūt net nustatant žaidimo taisykles.

Kaip ir rašiau, kad sukeitė su savais, aišku, kad Džemalis, nes gi mato, kad įtartinai žiūri švogerka su plikiu (ale jau pora biggrin.gif ).

Nesuprantu, kodėl Asia nepasako tiesos abiems vyrams. Juk tiek vienas norės apsaugoti, tiek - kitas. Na, nes filmas biggrin.gif Labai gerai parinkta Asia aktorė, tokia paprastutė, mažutė, ne ypač graži. Pats tas. Tik prie Akino, kad bjaurybukas, buvo sunku priprasti. Bet irgi tinka, toks kipšiukas devil.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 vasario 2022 - 19:00
QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 02 03, 19:46)
Kaip ir rašiau, kad sukeitė su savais, aišku, kad Džemalis, nes gi mato, kad įtartinai žiūri švogerka su plikiu (ale jau pora biggrin.gif ).

Nesuprantu, kodėl Asia nepasako tiesos abiems vyrams. Juk tiek vienas norės apsaugoti, tiek - kitas. Na, nes filmas biggrin.gif Labai gerai parinkta Asia aktorė, tokia paprastutė, mažutė, ne ypač graži. Pats tas.

Tik prie Akino, kad bjaurybukas, buvo sunku priprasti. Bet irgi tinka, toks kipšiukas devil.gif
Jau ta švogerka tai mamma mia doh.gif ("Fatmagiul" seriale irgi gerai ten neigiamą vaidino, kad sunervindavo net...) Vis sukau galvą ką man Zahide primena šiame seriale, į ką panaši kažkuo? Prisiminiau, visa savo 'elegancija' - į ukrainiečių personažą, Verka Serdiučka biggrin.gif

Gal todėl, kad anas fiktyvus vyras tikrai netylėtų tai sužinojęs, apie Džemalį, ir sužinotų kaip mat visa familija apie jo negarbiną poelgį ir koks jis nedoras žmogus (man labiausiai būtų gaila jo žmonos, Helin). Pirmose serijose, Asiye matant, man vis atgimdavo galvoje prisiminimas "Kuzey Guney", o dabar jau nebe, palaipsniui dingo..

Aš sunkiai persilaužiau prie serialo paties turinio, labai sunkiai, nes tas va toks vyro pasiteisinimas, tai pardon, žemiau plintuso. Net galvojau, dievulėliau, kokią aš čia dabar nesąmonę žiūriu doh.gif Man pradžioje apskritai šis serialas nepatiko, sakiau delet bus, o po antro ar trečio bandymo pradėjau žiūrėti todėl, kad nebuvo ką žiūrėti. Bet dabar, kai žiūri seriją, nejučia įtraukia ta ramybė serialo ir kaskart smalsu sužinoti kas ir kaip toliau.

Džemalis tai malačius, įžvalgus ir nuovokus, greit neutralizuoja paspęstus spąstus jo buvusiai žmonai ir vaikams. Labai noriu, kad sekančioje serijoje parodytų kaip jis patyliukais nukenksmino tą Zahide.


Vis tik, kol kas, nėra man tokio įtraukiančio serialo taip, kad prikaustytų ir nepaleistų iki finalo.
Atsakyti
O žiūrit Destan? Aš iš Akiz nejaučiu jokio chemijos, man jie grynai kaip geriausi vaikystės draugeliai. Na, dar jaučiasi jos atsidavimas kaip Chanui. Bet jau tikrai ne meilė vyrui.
Atsakyti
Bet tai kaip gerai aplink pirštą apsuko žiūrovą su tuo kriminalu miške biggrin.gif
Aš čia apie "Yargi" serialą, apie tuos advokatus ir prokurorus.

vartotojo įkelta nuotrauka

Vieną aspektą tai tikrai atspėjau, kad tas spyris į Džeilin buvo vyriškio, ne moters....

Kaip supratau, tas kriminalistas pametė tuos nelegaliai paimtus įkalčius nakčia? O bus bajeris, jei jis supaniojo Ylgazo ir Parso kabinetus, kėdes, plaukus biggrin.gif
Gerai, kad prokuroro Parso personažo charakterį pakoregavo, buvo zanūda, o dabar kelias paskutines serijas toks prie bajerio, gyvasties įnešė jo personažui... Man patinka. Patiko kai susibėgo pavakaroti pas Ylgazą ir Džeilin. Pareigos pareigomis, bet bičiuliai ir kolegos viename- šventas reikalas.
Tikiuosi, Parsas nepasiduos be kovos ir spaudimui. Įtakoti jį nemanau, kad pavyks, jis turi stuburą.
Aš niekaip negaliu suprasti ko tas senis prokuroras Yakta žūtbūt užsivedė pasodinti arba Ylgazą arba Džeilin, prilipo kaip vantos lapas, kaip apsėstas. Nesuprantu kas čia per aklas sąskaitų suvedinėjimas, ką jis bando įrodyti priešingai nei yra? Tikrai vaidenasi jam.
Labiausiai mane nustebino jo žmonos kita pusė, netikėta, ir kas galėjo pamanyti, kad jai taip meistriškai pavyko nuslėpė tiek laiko. Taip jam ir reikia!
Atsakyti
Dar nebaigiau paskutinės Yargi serijos. Jau man nelabai įdomu, tai žiūriu tik iš bado.

Erkek Severse - įdomu, nebus jau vertimo? unsure.gif
Atsakyti
Kaip ten sakoma, net baisu sakyti, kad neprisikalbėti. Bet pasakyti norisi biggrin.gif

Įžvalga į ateitį- ras, tikrai ras kažkas, tai ką Asiyje slepia savo rankinėje (rankinė tikrai nėra saugi vieta). Įdomu tik kas mastau.gif

Na ką, prasidėjo sniego gniūžtės efektas, įgaunamas pagreitis, ir prasideda atoveiksmis. Ratas pradeda siaurėti. Tampa įdomu bigsmile.gif

Asiye ir Džemaliui nepavydžiu- gyventi po vienu stogu šeimomis tėvų namuose buvusiam vyrui ir žmonai (judviejų paslaptis), slapstytis miške, mylėti lyg šiol savo buvusią žmoną... Kaip jis pasakė- kodėl tu atsiradai, iš kur tu atėjei, aš gyvenau kaip gyvas miręs žmogus, o tu vėl pakurstei ugnį, kuri buvo pelenais.

vartotojo įkelta nuotrauka

Džemaliui nuėjus į tamsiąją pusę dabar sunku įtikinti, kad ką daro, daro gerų ketinimų vedinas. Bet, bent jau bando nematant apsaugoti ir padėti Asisye. Tampa jos Juoduoju riteriu.

vartotojo įkelta nuotrauka

Helin (Džemalio antros žmonos) buvo gaila, o dabar kažkaip ne itin- pati pasirinko. Kaip galima tekėti už vyro apie kurį nieko nežinai ir ką tikrai žinai (net sakęs jai yra), kad jis brangaus palikęs praeityje ir ta praeitis jį laiko, jis nenori jos paleisti,- ir tuo jai nepasidomėti, hm...

Mahiro personažas patinka, toks teisingas, geras, ir tas gražus santykis su Asiye vaikais, ypač su dukra. Pagaliau. Gerai bent, kad Asisye buvo nuoširdi su juo dėl jos ir vaikų pabėgimo iš Amasijos priežasties. Sunku jai jam pasakyti, kas yra jos buvęs vyras.

Gulsun visą laiką turi įjungtus radarus; išgirsta, girdi, pastebi, viską dedasi į galvą.

Zahide yra protingesnė už visus Demirhanus, visa laimė, kad į ją nieks rimtai nežiūri.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 02 05, 22:28)
Dar nebaigiau paskutinės Yargi serijos. Jau man nelabai įdomu, tai žiūriu tik iš bado.

Erkek Severse - įdomu, nebus jau vertimo? unsure.gif
Panašiai.

Įgarsinto? Gal dar bus, hm. Subtitrais tai yra. O, online vertimas įgarsintas tai yra.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2022 02 05, 23:38)
Kaip ten sakoma, net baisu sakyti, kad neprisikalbėti. Bet pasakyti norisi biggrin.gif


O tu jau gal naują seriją matei? Nes nesuprantu, ką apie rankinę rašai.

Dėl Helin - lygiai taip pat. Žinojo labai gerai, kad jos nemyli Džemalis, jau buvo ją palikęs, bet paskambino, kad laukiasi. Tai ko ji tikisi? Taip, ją rodo kaip tikrai gerą, ir yra gera ji. Jai tik nepasisekė, kad pamilo tą, kuris su ja tik dėl pinigų norėjo būti. Gi moterys tikisi, kad su laiku pamils.. Deja. Bet vis tie Džemalis žymiai labiau negražiai elgėsi, suvedžiojo, taip sakykime.

Taip, Mahiro, tikras gerietis, kitaip žiūrovai sirgtų už Džemalį, gi ne šiaip sau gražuoliuką parinko, o Mahiro - ne tokį gražų.. Klasika biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kaip Asia ir Džemalis išsiskyrė (teisine prasme) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 02 08, 00:44)
Nesuprantu, kaip Asia ir Džemalis išsiskyrė (teisine prasme) g.gif
Nebuvo info nei kaip, nei kas... gal ir nebus visai (?).
Aišku tik, kad jie tuokėsi labai jauni (jai lyg 17-18 metų) ir vienudu; ji - be tėvo žinios (mamos nėra), jis - iš vaikų globos namų. Tiek žinių, kol kas.

Pasikeitė vaidmenimis (kas ką stumia į savo kambarį) biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Bet kas įdomiausia- jei jis ją kviečia ant trumpų bangų namuos ar ant ilgų bangų miške- ji visada eina, ateina biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O kaip neiti, kai myli, kai kviečia, kai svarbu dėl susidarusios situacijos.
Kaip manai, kaip išsisuks dėl telefono, dėl susitikimo tam žvejų namely?
Atsakyti