Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Cesur Ve Güzel - kur rast geru įgarsinimu, ty dviem balsais? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 02 08, 19:47)
O kaip neiti, kai myli, kai kviečia, kai svarbu dėl susidarusios situacijos.

Kaip manai, kaip išsisuks dėl telefono, dėl susitikimo tam žvejų namely?
Sakai, myli? Aš kol kas nematau jos atgimsiančio jausmo jam (dėl suprantamų priežasčių).

Panašu, kad nauja serija žada būti jautri ir pakankamai intriguojanti visomis prasmėmis... pradeda kai kas aiškėti, kaip suprantu.
O dar ir Mahiras šoks kario/erelio šokį - zeybek'ą. Man labai gražus šis turkų šokis wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Seriale "Hercai" jis su Reyan šoko reichani šokį, irgi labai gražus šokis wub.gif
https://www.youtube....E...l=MiaYapım


QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 02 09, 13:07)
Cesur Ve Güzel - kur rast geru įgarsinimu, ty dviem balsais? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Deja, yra tik toks koks yra, vienbalsis. Ketini žiūrėti?
Ką tu dar žiūri?

"Destant" aš nežiūriu, ne mano tai visai. Ebru tikra amazonė.
Teko neseniai matyti foto, kur pagrindinė heroje (Ebru) ne su pagrindiniu herojumi, o su kitu, vardas lyg Kaya ar kažkas tokio, tiksliai nepasakysiu, tai foto gana gerai, gražiai, ir su cinkeliu žiūrisi abu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2022 02 10, 20:08)
Sakai, myli? Aš kol kas nematau jos atgimsiančio jausmo jam (dėl suprantamų priežasčių).

"Destant" aš nežiūriu, ne mano tai visai. Ebru tikra amazonė.
Teko neseniai matyti foto, kur pagrindinė heroje (Ebru) ne su pagrindiniu herojumi, o su kitu, vardas lyg Kaya ar kažkas tokio, tiksliai nepasakysiu, tai foto gana gerai, gražiai, ir su cinkeliu žiūrisi abu rolleyes.gif

Ir aš nematau jausmų, bet tikiu, kad jie nėra mirę, juk net kito jokio vyro nebuvo jos gyvenime. O, kai sužinai, kad paliko tik dėl pinigų (man čia tikrai TIK, bet PALIKO - čia tai ne TIK), tai ta neapykanta su laiku gali tirpti. Nes už tokį elgesį neįmanoma nepykti, jei bent kiek esi mąstantis. Aišku, jo ašarų neužteks, jo meiles neužteks. Bet užteks jo pasiaukojimo dėl dukros. O Mahiro ji net nemato, tas pats, kas dėdulė šeimos, tiek pat jausmų biggrin.gif

___


Vat man ir įdomu, kaip jie išvystys meilės liniją, nes yra dar Kaya, o jis toks nieko ax.gif Bet savo žmonai įrodinėjo, kad jam Akiz reikia tik dėl jos jėgos... Aha, jo.... už kareivį biggrin.gif Jie gi ten po kelias žmonas turi. Nors scenaristai ir bando rodyti, kad Akiz patinka tas varšgšiukas. Bet tik žodžiais, tikrai nematau chemijos.
Kur tą foto radai? ax.gif Labai įdomu man bigsmile.gif

Dar žiūriu tą Disnėjų su 'prancūžaite'. Yargi mečiau, nes nebeliko jokios intrigos. Mergina už stiklo paklausydavau, bet nebeliko normalaus vertimo, tai žiaurus badas unsure.gif

Kažkoks naujas https://1plus1tv.ru/...kom-yazyke.html

Ką tų / jūs žiūrit?

O Džezūrą žiūri mano tėtis biggrin.gif Sakė po Hercai mes... deja, nemetė turkų biggrin.gif Bet jis mažai žiūri, knygų vis dar daugiau skaito biggrin.gif O Džezūras mano pirmas turkų serialas buvo. Tada Kuzey Guney.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 vasario 2022 - 20:04
Žalia Rūta, bet tai rimtai, kaip kad klausei- kaip ji išsisuks dėl telefono, dėl susitikimo tam žvejų namely? Ką tu manai, kokie variantai?
Žinok, aš tikrai neįsivaizduoju kaip išsisuks, negaliu rasti nė vieno varianto kaip tą galima būtų paaiškinti, kad atrodytų įtikinamai ir Helin patikėtų, mano tiek fantazija neneša biggrin.gif Bus įdomu pamatyti.

Labiausiai bus gaila Mahiro mamos ir paties Mahiro; mama prisiriša prie jos ir jos vaikų, jis - prie šeimos modelio, o dar ir tie vaikai, Asiye prašymu, stebėtinai virtuoziškai meluoja ir vaidina. Kai sužinos kaip jie buvo kvailinami bus didelis smūgis.


Ko man tikrai negaila bus, laukiu nesulaukiu, tai, kai šie du sužinos tiesą.
Raci tikrai taip nestrakalios iš laimės arba strakalios, palikimo naudai biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Ypatingai žiauru Helin atžvilgiu, kai sužinos, kad Asiye gyvenanti su jais po vienu stogu yra Džemalio buvusi žmona (+ 2 jo vaikai), o dar ir tai, kad tarp buvusiųjų rusena... jis myli buvusią žmoną.

vartotojo įkelta nuotrauka


Man šioje situacijoje jo žmonos Helin yra labiau gaila nei Mahiro.


_______________


Tą nuotrauką atsitiktinai pamačiau interneto platybėse, nerasiu dabar jau, deja.
Tik tai, kad ji atkreipė mano dėmesį ir net įsidėmėjau jo personažo vardą- Kaya.


_______________


Na, aš dar pažiūriu tą su advokatais (bet ištęstas jau patapo),

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


ir tą su 'prancūzaite' (nors paskutinių kelių serijų dar nežiūrėjau, nes nelabai patiko man tai ką mačiau fraguose, kad dramos įpynė jau, kad įvėlė ir tas razborkes dėl vaikų)

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Kaip ir rašiau, tiesiog nėra labai ką žiūrėti unsure.gif Tampa ilgainiui trumpalaikis susidomėjimas tik, nes arba išsikvepia, arba dingsta cinkelis, arba per ilgai vaikšto ratais kvadratais.
Aš jau pasiilgau ką nors tokio uch, kur gravitacijos dėsnis ilgam nepaleidžia herojų, kai su užsidegimu ir didžiausiu nekantrumu lauki kas kartą naujos serijos ax.gif


Jau, sakau, mažai trūksta, kad pradėčiau žiūrėti II sezoną (I sezoną žiūrėjau, tai ten dar tarp jų buvo viskas tik ant trumpų ir šaltų bangų, distancijos laikėsi), jei nieko naujo tinkamo neatsiras ir trūks kantrybė biggrin.gif

https://www.youtube....nnel=lovetoedit

https://www.youtube....nnel=lovetoedit
Atsakyti
Neturiu ir aš minčių, kaip išsisuks dėl susitikimo žvejų namelyje unsure.gif Arba dėl dukros, dėl jos elgesio Helin atžvilgiu kvietėsi kalbėtis?

Man nelabai gaila Helin, nes ji gerai žinojo, kad su ja nenorėjo būti Džemalis, matė jo nuotaikas jau pačioj pradžioj, o galiausiai susigrąžino tik dėl vaiko. Su laiku gali atsirasti tik draugystė, pagarba, bet ne aistringa meilė. Norėjo bet kokia kokia kaina, tai ir gavo taip... Tiek, kad ją labai gerietę vaizduoja, dėl to žiūrovams jos ir gaila.
Atsakyti
Ta pirma meilė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
labas, ar žiūrite ką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2022 03 26, 19:19)
labas, ar žiūrite ką?  4u.gif

Aš - taip 4u.gif
Hayaller ve Hayatlar iš bado.
Destan
Kaderimin Oyunu

Labai laukiu Netflixo su Kivancu wub.gif
Atsakyti
gal zinote, ar camdaki kiz neberodys?
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2022 04 30, 19:47)
gal zinote, ar camdaki kiz neberodys?

Rodo, bet jau be vertimo
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2022 05 03, 13:51)
Rodo, bet jau be vertimo



žiauru blink.gif
Atsakyti

Sveikos merginos, kodėl čia taip tylu 🫣

Kaip sekasi, ką bežiūrit, gal turit ką naujo ir įdomaus pasiūlyti? 😊😊

Atsakyti