Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Nors ir su Evrenu tobula, regis sukurti vienas kitam rolleyes.gif
https://www.youtube....h?v=StqWocDaqXs
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2022 12 10, 14:29)
Aš žiūriu, ir laukiu šiandien naujos serijos, man labai patinka..

Šian skaičiau, kad čia paskutinis Merto paauglio vaidmuo, nors čia jau ne paauglys, jau studentas biggrin.gif

Patinka man Evrenas, bet man visada nepatinka tokiais atvejais, kad jis visada bus įsimylėjęs Derin. Tikiu, kad Ece jam tikrai ne eilinė, bet ne Derin irgi... O scenaristai Yagizą labai gerai išsuko su jo kalba Ece. Nepamenu tiksliai, bet mane tada jis įtikino. Labai fainai, kad abu broliai tokie ne pėsti, nors persiplėšk biggrin.gif

Rusaitės labai nustebino, kad joms Derin aktorė yra labai nesimpatiška, o Ece - wow. O man priešingai, labai pilka pasirodė Ece aktorė. Žo, pasijutau labai nestandartinio mąstymo biggrin.gif

Dėl meilės tą naktį. Mane subalamūtino Ece ir Yagizo pokalbis, kaip jis pabrėžė, kad su Derin jis nepermiegojo, tarsi tai pabrėžė, kad Ece atvejis buvo rimtesnis. Neužkliuvo jums tie žodžiai? O šiaip scenaristai padarė taip, kad tikrai logiškai neitų suprasti, nes vieni žodžiai ir veiksmai prieštarauja kitiems.

___

Ar žiūrit Gecenin Ucunda? Man sunku tokius vertinti, kai blogiečiai rodomi kaip geriečiai, ta prasme, ok, vaikų nebuvo, tai pirma išsiskirk, tada pradėk naujus santykius. O čia.. todėl apie gerą pabaigą čia kalbų nėra. Nelabai žinojau iki šito serialo Kadiro (tik, kad vyras ir žmona). Jis vienas iš produserių, gal ne šiaip sako, kad sektai priklauso, ne šiaip sau tos jos galios (nežinau, kaip lietuviškai tą jos gydymą vadinti). Nors pats seriale tarsi juokiasi, šarlatane vadina. Tai vėl gi nežinau, kaip dėl tų jo sektų... Kaip ir į pabaigą turėtų jau būti, nebematau intrigos. O ir paskutinė serija Disnėjaus lygio. Pyko pyko, bėgo bėgo, jis pradėjo saldžiai čiulbėti, o ji šypsooooosi. Nu tokio durnumo man scena man (ir sekančios parke) biggrin.gif
Atsakyti
Darmaduman baigiasi 9 serija angel_sadangel.gif
Atsakyti
Yali Capkini kokia nubodybė 12 serija,tas pats per tą patį visą seriją unsure.gif

Gal žinote kada pasirodys naujos Camdaki Kiz serijos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2022 12 10, 20:29)
Gal žinote kada pasirodys naujos Camdaki Kiz serijos?  ax.gif

Aš tai mečiau, kai buvo vertimas sustojęs.
Įdomu?
Atsakyti
Yali Capkini ir man 12 serija labai nuobodi buvo, jokio postūmio, jokio progreso santykiuose, ir jis toks dar vis nebrandus... Jei ir po bučinio dabar ledai nepajudės savo žmonos link - nežiūrėsiu, na, prabėgom nebent, bendrame sraute...
_________________________
_____________________________________


Amžinas studentas Mertas. Rimtose vaidmenyse jo neįsivaizduoju, niekaip, faktūra ne ta schmoll.gif Na, nebent kokiame veiksmo- kariniame, patriotiniame, pvz snaiperiu, tai tada galimai tiktų mastau.gif


Aš nematau meilės tarp Evreno ir Edže, matau ilgametę draugystę, draugai, kurie dalinasi savo skauduliais ir saugo abu tai nuo kitų po devyniais užraktais...


Edže rusaitės gal matė tame seriale kur ji čigonė, o jis - komisaras. Ten nebloga ji, pradžią esu žiūrėjusi šio serialo.
Ten ji tokia drąsi
https://www.youtube....U...LL&index=14

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Derin ryškus, 'sunkus', makiažas labai netinka schmoll.gif Ji - švelnių veido bruožų ir ją ryškus makiažas pasendina. Derin man per saldi savo išvaizda, net nežinau kaip čia tinkamai ir išsireikšti.

Yagizas labai teisingai suprato Edže situacijos rimtumą, lygiai taip pat kaip ir jos mama- Evrenas su Edže gi sąmoningai atsidūrė lovoje, abu numanė ką jie daro ir ketina daryti, o Evrenas ją paėmė ir paliko ant ledo, o jai tai buvo labai rimta, rimtai į tai žiūrėjo, kad ryžosi tokiam žingsniui...


Yagizas ir Derin- netikiu kad kas buvo, tiesiog pasinaudojo situacija, kad ji neprisimena visko, nes jam reikėjo kozirio kai jis tuomet dar buvo atstumtasis blogietis ir tiek.


Labai tikiuosi, kad scenaristai tamsos riterį ir ją suves, bus pora finale ax.gif
Edže tėvukas neturėtu gauti infarktą, nes jau ką ką, bet Edže ir Keremo mama ir tėtis, ypač tėtis - tobuli tėvai savo vaikams. Tokia mylinti šeima, kad retas atvejis dabar rodomas turkų serialuose...
https://www.youtube....h?v=fpoRqZdFTcM
https://www.youtube....h?v=8oRCbqdE-Yc
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2022 12 15, 01:52)

Yagizas ir Derin- netikiu kad kas buvo, tiesiog pasinaudojo situacija, kad ji neprisimena visko, nes jam reikėjo kozirio kai jis tuomet dar buvo atstumtasis blogietis ir tiek.


Ir nebuvo, Yagizas pats Edže sakė, kad jie nepermiegojo. Aš jau rašiau, jis lyg sakė, tik MES nepermiegojom, tarsi Edže su Evrenu būtų permiegoję... neva jo situacija kita su Derin (lengvesnė). Gal paieškosiu kada tos scenos, paklausysiu dar kartą.
Atsakyti
Aštuntos serijos pabaiga, tai kaip iš Disnėjaus filmo biggrin.gif
Atsakyti

Sveikutes,

Smagu matyti jog tema vėl atgyja 🥰

Papasakokit ką žiūrit, kas užkabina? 😊

Man labai sunku paskutiniu metu surasti serialą, kuris labai įtrauktų, nors ir pradžia užkabina galiausiai metu nebaigus iki galo, greit pabosta…

Apskritai po Hercai nieko geriau nebemačiau… Niekas taip nebeužkabina, niekur nerandu tokios dideles aşk…. O taip noris pažiūrėti kažką tokio beprotiškai įtraukiančio su didele svaiginančia meile.

Atsakyti

Sveikutes,

Smagu matyti jog tema vėl atgyja 🥰

Papasakokit ką žiūrit, kas užkabina? 😊

Man labai sunku paskutiniu metu surasti serialą, kuris labai įtrauktų, nors ir pradžia užkabina galiausiai metu nebaigus iki galo, greit pabosta…

Apskritai po Hercai nieko geriau nebemačiau… Niekas taip nebeužkabina, niekur nerandu tokios dideles aşk…. O taip noris pažiūrėti kažką tokio beprotiškai įtraukiančio su didele svaiginančia meile.

Atsakyti
QUOTE(Ruduo❤️ @ 2022 12 27, 14:02)
<p>Sveikutes,</p><p></p><p>Smagu matyti jog tema vėl atgyja 🥰</p><p></p><p>Papasakokit ką žiūrit, kas užkabina? 😊</p><p>Man labai sunku paskutiniu metu surasti serialą, kuris labai įtrauktų, nors ir pradžia užkabina galiausiai metu nebaigus iki galo, greit pabosta…</p><p></p><p>Apskritai po Hercai nieko geriau nebemačiau… Niekas taip nebeužkabina, niekur nerandu tokios dideles aşk…. O taip noris pažiūrėti kažką tokio beprotiškai įtraukiančio su didele svaiginančia meile.</p>



norėčiau ir aš pažiūrėti su didele meile, deja, nerandu nieko....

Sveikų ir gerų Jums 2023 metų 4u.gif
Atsakyti
Tuzak neturėjo būti 13 serijų? 14? Paskutinių dar nemačiau.
Atsakyti