Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(florete @ 2023 04 23, 01:13)
Užsikabinau už šito
https://turkvideos.t...rah145reds.html
vienas geresnių iki šiol matytų ax.gif

Ir aš ax.gif
Atsakyti
ačiū, einu iškoti, o taip neturiu ką žiūrėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2023 04 24, 20:15)
ačiū, einu iškoti, o taip neturiu ką žiūrėti  ax.gif

Šitam puslapyje geriausiai kokybė (vaizdo ir garso) https://hdrezka.sh/s...farah-2023.html
Tik vėluoja čia, toks minusas.
Atsakyti
Gal neatidžiai žiūrėjau, bet nelabai suprantu, kodėl Tahiras ir komisaras broliai?
Atsakyti
Laba mirksiukas.gif

Tai, kad jie tos poros (kurią nušovė) - vaikai. Lopšy kur gulėjo pasiėmė tie du, o vyresnį - anas, kai atsigavo.

Negi rimtai komisarui pradėjo patikti Farah (kaip, kad, pastebėjo advokatė)?
Man net mintis nebuvo tokia dingtelėjusi...

Patiko 9-oje serijoje, kai Tahiras ją atvedė į savo restoraną ir ten ta grupė pradėjo dainuoti jos gimtąja kalba, persų. Ji gi iranietė. Tahiras net ir apie tai pagalvojo, kaip jai gerą padaryti, nustebinti.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2023 05 01, 19:01)
1. Tai, kad jie tos poros (kurią nušovė) - vaikai. Lopšy kur gulėjo pasiėmė tie du, o vyresnį - anas, kai atsigavo.

2. Negi rimtai komisarui pradėjo patikti Farah (kaip, kad, pastebėjo advokatė)?
Man net mintis nebuvo tokia dingtelėjusi...

3. Patiko 9-oje serijoje, kai Tahiras ją atvedė į savo restoraną ir ten ta grupė pradėjo dainuoti jos gimtąja kalba, persų. Ji gi iranietė. Tahiras net ir apie tai pagalvojo, kaip jai gerą padaryti, nustebinti.

1. Dabar dašilo, ačiū.
2. Man igi kilo tokių minčių ir jau seniau ax.gif Nors labai su advokate norėčiau matyti poroj ax.gif
3. Jaučiuos, kaip scenaristė, bet to ir tikėjaus biggrin.gif

Ką dar žiūrit? Prasikinkinau su Neslichan ir jos vyreliu. Pabaiga labai logiška, kokios ir tikėjaus, beje. Nes nenorėjau nei happy endo, nei tragedijos, nei šeimos atvirtimo į normalius, nes nerealu.

Ego - nei dėl ko, nei apie ką. Gerai, kad nutraukia.

Nemažai esu metus, pvz su Akinu (fuj, ruskiam parsidavė jis!).

Dar šeimą žiūriu. Bet jame man veiksmo mažokai. Kažkokie pletkai, kad tarp jų meilė? Girdėjot? biggrin.gif

Atsakyti
Kad komisaras ir advokate tai labai man panašu, link to ir eina.

"Yali Capkini" kelias pirmas serijas pažiūrėjau ir palikau.
"Uc Kiz Kardes" kelias pirmas serijas pažiūrėjau ir palikau.
"Tuzak" kelias kelias pirmas serijas pažiūrėjau ir palikau.
"Omer" kelias pirmas serijas pažiūrėjau ir palikau.
Vienintelis prie kurio galbūt norėčiau grįžti, tai "Yurek Cikmazi" (buvo vienintelis kurį ilgėliau žiūrėjau... Alpas man ten patiko, todėl. Tik įdomu ar įdomūs ten dalykai vyksta, ar nelabai užgrūzintas).

"Aile" žiūrėti kol kas kabliuko nėra, nežinau kodėl, gal todėl, kad serialo žanruose nemažai kur psichologinė problematika vyrauja, persotino jau matyt tokie žanrai mane, o dar kai pamačiau šiame seriale tą garbaus amžiaus aktorę iš "Camdaki Kiz", tai lydi ne pačių geriausių asociacijų šleifas ...

Lengvo, gražaus, pozityvaus, tikrai mielai pažiūrėčiau jei sudomintų.
Atsakyti
Lengvo ir pozityvaus tikiuos vasarą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 02 gegužės 2023 - 21:42
Apie Farah.
Jei seniai (ex policinikas ir mafija) tipo sėbrai, kodėl norėjo nugalabyt komisarą, gi sėbro sūnus (kaip bebūtų).
Ar aš ne visai atidžiai žiūriu, ar nesuprantu.
Atsakyti
Ir kaip jums 14ta serija - finalinė sezono?
O gi galėjo Orchanas iš mašinos į koją Mechmetui, būtų pakakę. Ok ok, filmas.
Paskaičiau komentarus, tai visi dar tikisi, kad gyvas liks. O man panašu, kad keisis siužetas - pereis prie EX.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 birželio 2023 - 09:30
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 06 03, 10:30)
Ir kaip jums 14ta serija - finalinė sezono?
O gi galėjo Orchanas iš mašinos į koją Mechmetui, būtų pakakę. Ok ok, filmas.
Paskaičiau komentarus, tai visi dar tikisi, kad gyvas liks. O man panašu, kad keisis siužetas - pereis prie EX.

Nu šokiravo kaip reikiant. Tikrai nesitikėjau, tokio siužeto vingio. Tikiuosi kaip ir dalis komentatorių, kad tai tik intriga kitam sezonui, kad tai tik įsivaizdavimas (kaip jau buvo šiame seriale)
Atsakyti
Kizilcik Serbeti
Kas nusimanot reitinguose, ar geri jo?
Labai teingiamai vertinu už jo socialines žinutes, kurių čia labai labai daug.
Atsakyti