Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Prisedeciau su 3-4 rubais prie SD pirkimo Vln
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 10 18, 11:30)
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 10 18, 12:15)
kur pirkot columbia buga - mergaitiskas ar berniukiskas?

jus tikrai manes klauset ? smile.gif jei manes tai mergaitiska kombika pirkau mytoyse - su 30 proc nuolaida , tai gavosi 37 eurai man atrodo , bet ji dar maza - jai reikejo 86 cm smile.gif o berniukui pirkau jusu nurodyta - italiskame amazone, bet , po to pradejau abejoti, del violetines spalvos, bet atvaziavo tas 4T ir mano vaikui - 105 jis pasirode biski mazokas, tai nusipirkau naujos kolekscijos sekanti dydi. Ieskoti kur pigiau jau nebuvo kada , nes vaikas neturejo ziemines striues, o atsalo labai staigiai. Nusipirkome ta ku oranzine striuke ir tamsios kelnes. Labai as del jo abejojau , bet labai graziai jis atrodo smile.gif o dabr sedime namie , neiname i darzeli nes laukiame batu is mytoyso smile.gif))))))))))) vaikas neturi batu, ir blin kaip tycia taip ilgai vaziuoja verysad.gif((( o vaikas tik kedus ir guminius turi, per minusa rytais su kedais jau kazkaip nelabai verysad.gif( o ta
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2016 10 18, 11:30)
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 10 18, 12:15)
kur pirkot columbia buga - mergaitiskas ar berniukiskas?

tiek parasiau ir tik dabar supratau klausimo esme smile.gif))))))))))))))))) nezinau , ar jis mergaitiskas ar berniukiskas. Man asmeniskai ant berniuko visai nieko atrode, dar jam ziurejau tokia zydra - elektro spalvos kepure, zodziu prisiderinus aksesuarus graziai , tikrai gerai berniuikui. bet sakau kadangi tas 4T mazokas, tai labai ir nereikejo mastyti ar gerai berniukui ar ne, nusprendziau ji parduoti, nes laukti kol mergaite gales nesioti , tai reiketu labai ilgai. Be to vasara gal dar kur pigiau rasiu kazka
Atsakyti
Panos, parekomenduokit gausiai drekinancia kauke veidui is cocoono, oda vietomis ypac sausa, egzemine, bet kemsasi poros unsure.gif

Ar buvote kas parko pc Devold, dirba jau?
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2016 10 18, 16:39)
Panos, parekomenduokit gausiai drekinancia kauke veidui is cocoono, oda vietomis ypac sausa, egzemine, bet kemsasi poros  unsure.gif

Ar buvote kas parko pc Devold, dirba jau?

pagerkite hialurono mirksiukas.gif
Atsakyti
Columbia Buga naujos kolekcijos XS ar XXS gal uzmatete kur pigiau nei 70 euru?
Atsakyti
Mergaites jus cia visiems patariate 4u.gif
Ka galima padovanoti 10 metu berniukui kuris viska turi, turiu kasmet beda kazkuo nustebinti, anksciau dar zaislai gelbejo, dabar jau nezaidzia unsure.gif
Atsakyti
Sorry cituot vis neleidzia - sugeriau haliurona, 0 efekto.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2016 10 18, 15:39)


Ar buvote kas parko pc Devold, dirba jau?

Vakar atsidare, bet bent jau man pasirode kainos gerokai didesnes nei Panevezyje. O ir asortimentas siauras labai pristatomas. Reiks vaziuoti i Pnz...idomu ar ten kainos nepasikeis...
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2016 10 18, 17:24)
Vakar atsidare, bet bent jau man pasirode kainos gerokai didesnes nei Panevezyje. O ir asortimentas siauras labai pristatomas. Reiks vaziuoti i Pnz...idomu ar ten kainos nepasikeis...

O ar buvo leliukams bodziuku? Palyginimui kokia kaina paminekit - vaikisku marskineliu ar kt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2016 10 18, 16:16)
Mergaites jus cia visiems patariate 4u.gif
Ka galima padovanoti 10 metu berniukui kuris viska turi, turiu kasmet beda kazkuo nustebinti, anksciau dar zaislai gelbejo, dabar jau nezaidzia unsure.gif

Pasiteisinę mums yra Playmobil.
Pvz. https://www.google.l...o...360&bih=560
Žaidžia nuo net ir dvylikamečiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 18 spalio 2016 - 16:43
QUOTE(Reginok @ 2016 10 18, 16:16)
Mergaites jus cia visiems patariate 4u.gif
Ka galima padovanoti 10 metu berniukui kuris viska turi, turiu kasmet beda kazkuo nustebinti, anksciau dar zaislai gelbejo, dabar jau nezaidzia unsure.gif

Jei vaikas visko turi, aš dovanočiau pramogą. Pvz pravažiavimą kartingais arba pamokas pas trenerį riedlenčių parke kablyje, arba slidinėjimo pamokas. Dar galvosūkių kambarį, pašaudymą kokiam tire su "tikru" šautuvu.
O jei iš daiktų, dabar jaunimėliui ant bangos nešiojamos garso kolonėlės. Bet jei visko turi, gali turėti ir tai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 18 spalio 2016 - 17:21
Gal kas norit batuku su vilna garvalin. 26dydis. Nupirkom naturino ir garvalin. Palikau sau naturino. Nes garvalin per dideli.
http://www.musumazyl...-batai-su-vilna
Atsakyti