Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Extraordinary @ 2016 10 18, 16:39)
Panos, parekomenduokit gausiai drekinancia kauke veidui is cocoono, oda vietomis ypac sausa, egzemine, bet kemsasi poros  unsure.gif

Ar buvote kas parko pc Devold, dirba jau?

su tokia oda aš nieko geresnio už biocell kaukę su hialuronu nesu radusi.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2016 10 18, 19:09)
su tokia oda aš nieko geresnio už biocell kaukę su hialuronu nesu radusi.

Bandysiu, dekui 4u.gif
Atsakyti
Gavau ir as šiandien Crocs Iridescent. Na niekaip nesuprantu kaip su gali nešalti kojytes ziema?? Jokio pašiltinmo tik tas aulas minkstas. Ar neprakaituoja juose kojos?
Manau ieškosiu rimtesnių žieminukų smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Tiesta @ 2016 10 18, 19:27)
Gavau ir as šiandien Crocs Iridescent. Na niekaip nesuprantu kaip su  gali nešalti kojytes ziema?? Jokio pašiltinmo tik tas aulas minkstas. Ar neprakaituoja juose kojos?
Manau ieškosiu rimtesnių žieminukų smile.gif.

ir aš nesupratau, kol ant savęs neišbandžiau biggrin.gif Crocs berryessa turėjau.
Atsakyti
QUOTE(Tiesta @ 2016 10 18, 19:27)
Gavau ir as šiandien Crocs Iridescent. Na niekaip nesuprantu kaip su  gali nešalti kojytes ziema?? Jokio pašiltinmo tik tas aulas minkstas. Ar neprakaituoja juose kojos?
Manau ieškosiu rimtesnių žieminukų smile.gif.


Crocs pliurzai ir mazam minusui, iki - 8 kokiu. Pabuvus pardej pvz bent 5 min kojos suprakaituoja, paskui lauke susala. Esant tik lauke ir judant, nesala ir nekaista. Keliom valandom tai tinkami batai, visai dienai - ne. Salia ju reik turet normalius siltus zieminukus sausam saltam orui.
Atsakyti
QUOTE(Tiesta @ 2016 10 18, 19:27)
Gavau ir as šiandien Crocs Iridescent. Na niekaip nesuprantu kaip su  gali nešalti kojytes ziema?? Jokio pašiltinmo tik tas aulas minkstas. Ar neprakaituoja juose kojos?
Manau ieškosiu rimtesnių žieminukų smile.gif.


Na jie nėra grynai žieminiai, skirti maždaug iki -10 smile.gif O kai mūsų tokios žiemos, šlapios, tai praktiškai vaikai su jais ir pravaikšto visą žiemą smile.gif
Dedu frotines arba su kokia merino vilno koinytės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 10 18, 16:56)
pagerkite hialurono  mirksiukas.gif



QUOTE(Extraordinary @ 2016 10 18, 17:19)
Sorry cituot vis neleidzia - sugeriau haliurona, 0 efekto.

Man ir geriamas hialuronas (išgėriau dvi butelkas), ir tepamas hialuronas nulis sveikų, pinigai į balą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 10 18, 20:14)
Man ir geriamas hialuronas (išgėriau dvi butelkas), ir tepamas hialuronas nulis sveikų, pinigai į balą biggrin.gif

Tai gal metukų tamstomm niolika. Man senai kliuškai tai jau pats tas biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turit kokį HM free shiping'o koduką? smile.gif Taip noriu kepuriuko, parduotuvėse nėra verysad.gif
Atsakyti

Uij koks keistas naujas forumas  :hmm:  reiks pratintis

JMD, tamstai iki kliuskos dar skraidyt ir skraidyt :D

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 10 18, 20:46)
Tai gal metukų tamstomm niolika. Man senai kliuškai tai jau pats tas biggrin.gif

Na kaip čia pasakius... man jau seniai ne niolika biggrin.gif Bet kaip man išaiškino mano kosmetologė - pas vienas formuojasi smulkios raukšlelės, pas kitas mimikos raukšlės gilėja su amžium. aš pastarojo tipo, tai matyt dėl to ir efekto nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Tiesta @ 2016 10 18, 19:27)
Gavau ir as šiandien Crocs Iridescent. Na niekaip nesuprantu kaip su  gali nešalti kojytes ziema?? Jokio pašiltinmo tik tas aulas minkstas. Ar neprakaituoja juose kojos?
Manau ieškosiu rimtesnių žieminukų smile.gif.

as turiu tokius jau kokie 8 metai, ziema nepamainomi. Kai pirkau, jau nezinaoja ko gripbtis, nes kojos visad sala, o reikejo nesusalti (nestumas paciam ikarstyje), tai zinokite super, iki siol su jais silta. aisku as dar juos susitiprinu siltom kojinems prie didesnio minuso, bet kaip buvo gerai,kai privaziuodavau kas menesi prie poliklinikos (nestumo metu), o vienintele laisva vieta baloje. Tai pastatau, islipu ir einu sau per bala smile.gif. tad man pasiteisino buten mano turimi crocsai
http://www.terapeak....k/161150922295/
Atsakyti