Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Man 41 🙂

Atsakyti

Prisiduodu po 2 echo, tai randinis darinys, birads 2  :yahoo: 

Atsakyti

Labas iš ryto,

Gal grupėj yra moteris, kuriai pašalintos kiaušidės iki 40m. Norėčiau sužinoti, kaip jaučiamasi po to :rolleyes:

Chemijos neskiria, jei Ki67 indeksas žemas, ankstyva stadija ( stadijos skirstomos dar į  a ir b grupės, kažkuriai iš jų neskiria chemijos - nebepamenu)

Aš nuolat geriu žuvies taukus ir seleną. Gėriau ir POMI-T 6 mėn kursą. 

Man pašalino 35 metu. Žiaurus klimaksas( karščio pilimas, bjaurus budas pasidare), svorio augimas, periodiškai išlenda makšties uždegimai- čia pagrindiniai šalutiniai

Atsakyti

Tali3 :yahoo:  kokios geros naujienos.

Atsakyti

Tali3, kaip džiaugiuosi, valio valio  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :B​ 

Atsakyti
Tali 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kaip šaunu !!! Labai džiaugiuosi 👍

P.s. O kokia tavo histologija ? Tu herceptino (biologines ) negavai ?
Atsakyti

Labas vakaras visoms  :) Ar yra čia kolegių su krūties hormoniniu 100% ir HER 2 - ? Mano Ki67 -20, MTS - 0,  limfmazgiai švarūs, pašalinti du kontroliniai ir scintigrafija daryta, bet G3. Kažin kodėl? Naviko dydis 1.8, operacija ir gydymas NVI. Komisija skiria chemoterapiją, įtariu vėliau Tamoksifeną ir spindulinį, vienžo - visą rinkinį. Labai bijau chemijos, nes nesu tikra ar man jos tikrai reikia ...  :hmm:  :huh2: Perskaičiau gal dviejų metų diskusijas, esu keliose FB grupėse ir ...neguodžia išgirstos istorijos. Ar yra atsisakiusių? Ar net apie tai negalvoti? Turiu beveik pora savaitėlių iki susitikimo su chemoterpaeute, naršau be paliovos visuose įmanuomuose informacijos šaltiniuose, konsultuosiuos ne su 1 chem ... bet .... gyvos istorijos visda yra tikros. Ką patartumėt? Tikrai nesigydysiu rupūžių antpilais, bobučių užkalbėjimais ir pan., viskas tinka tradicinėje medicinoje, tik va chemija kol kas labai nelimpa, bijau labiau negu pačios ligos ... Ar aš čia viena durna ar yra abejojančių ar abejojusių?   :hmm:

Atsakyti

Tali 4u.gif4u.gif4u.gif

Kaip šaunu !!! Labai džiaugiuosi 👍

P.s. O kokia tavo histologija ? Tu herceptino (biologines ) negavai ?

Er-100%, Pg-95%, ki-15(hot spot 25), g3, her-

Labas vakaras visoms  :) Ar yra čia kolegių su krūties hormoniniu 100% ir HER 2 - ? Mano Ki67 -20, MTS - 0,  limfmazgiai švarūs, pašalinti du kontroliniai ir scintigrafija daryta, bet G3. Kažin kodėl? Naviko dydis 1.8, operacija ir gydymas NVI. Komisija skiria chemoterapiją, įtariu vėliau Tamoksifeną ir spindulinį, vienžo - visą rinkinį. Labai bijau chemijos, nes nesu tikra ar man jos tikrai reikia ...  :hmm:  :huh2: Perskaičiau gal dviejų metų diskusijas, esu keliose FB grupėse ir ...neguodžia išgirstos istorijos. Ar yra atsisakiusių? Ar net apie tai negalvoti? Turiu beveik pora savaitėlių iki susitikimo su chemoterpaeute, naršau be paliovos visuose įmanuomuose informacijos šaltiniuose, konsultuosiuos ne su 1 chem ... bet .... gyvos istorijos visda yra tikros. Ką patartumėt? Tikrai nesigydysiu rupūžių antpilais, bobučių užkalbėjimais ir pan., viskas tinka tradicinėje medicinoje, tik va chemija kol kas labai nelimpa, bijau labiau negu pačios ligos ... Ar aš čia viena durna ar yra abejojančių ar abejojusių?   :hmm:

Pas mane identiškai, tiknavykas buvo 1.7. Gavau 4 raudonas, spinduliai, tamoksifenas, kiaušidžiu šalinimas. Irgi galvojau atsisakyti vhemijos, čia, grupei mergaites atkalbejo. Nesigailiu. Po vakar rymtai susimasčiau apie abieju krutu šalinima

Atsakyti

Man tik dalinai, vadinamą kvadrantą pašalino, krūtį turiu.  Jei reikės - šalinsiu kiaušides, gimda pašalinta anksčiau, bet ne dėl pikto dalyko, šalia mioma didelę šalino, ta ir gerybinė buvo ... Ar stipriai paveikė chemija? 

Atsakyti

Kažkaip dar nesusigaudau kur čia atsakyti teisingai ir kaip, ar įkelti naują klausimą, bet išmoksiu :) Vasariškos dienos visoms  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Labas,

 

Tali, ačiū už pasidalinimą ir džiaugiuos dėl gerų žinių :yahoo: . BRCA geną turit, kad kiaušides šalino? 

2 metus man buvo sukeltas Zalodex dirbtinis klimaksas. Tai man labai įdomu be kiaušidžių blogiau ar panašūs pojūčiai. 

Kas liečia nuotaikos svyravimus man geriau buvo dirbtinam klimakse - ramesnė buvau. dabar kai mėnesinės atsinaujino pati savęs bijau, išvis sužvėrejus.. :unsure:​ 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editana: 05 rugsėjo 2019 - 08:11

Moterys, nekvailiokit su chemijos atsisakymu - geriau padaryti viską kas įmanoma, nei vėliau gailėtis. Šimtai praeina gydymą ir gyvena toliau, plaukai atauga, šalutiniai praeina. Žinoma, gyvenimas po ligos niekada nebus toks pats, bet tai yra gyvenimas (jis nebus toks pats ir pasirinkus alternatyvų gydymą). 

Žiūrint iš psichologinės pusės, chemijos bijosi kol jos nepradėsi - kai pradėsi, baimė mažės, nes priprasi, matysi daug panašių žmonių, atsiras aiškumas. Bet jei netaikysi, baimė bus visą gyvenimą - o jeigu, o kodėl nedariau, ir pan.

G3 yra ne stadija, o vėžio agresyvumas. Su tokia diagnoze net nesvarstykite atsisakyti vaistų.

Stiprybės ir sėkmės, viskas įveikiama. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazil: 05 rugsėjo 2019 - 09:02