Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Ar tyrimą dare kaip stebėjimui , profilaktikai ? Kada jis priklauso ? Aš dar nesudarius tokio 

Labas,

Teoriškai kaulų scintigrafija  priklauso atlikt kartą per metus. Bet jį skiria pagal poreikį, pagal nusiskundimus, nes labai radioaktyvus jis..Aš dariausi po gydymo, antrą kartą po 2metų.

Atsakyti
QUOTE(Magno @ 2019 09 13, 06:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Edmė" data-cid="72499352" data-time="1568348187"><div><p>Žinau savo tyrimo rezultatą - viskas gerai. Be reikalo buvau išsigandus. Matyt, tikrai jį dabar kitaip atlieka.</p></div></blockquote><p>Ar tyrimą dare kaip stebėjimui , profilaktikai ? Kada jis priklauso ? Aš dar nesudarius tokio </p>

Stebi. Daro man jį kaskart, buvo po 2 m., dabar gal 1,5 m. praėję.Gydausi nuo 2010. Dvi operacijos. Antra 2013m. Pas mane Her +++ir turiu BRCA2 genų mutaciją. Markeris po truputį kilo virš normos, dabar sumažėjo truputį. Planuoja baigti medikamentinį gydymą anastrazoliu. Todėl padarys kontroliniius tyrimus ir stebėjime darys ilgesnę pertrauką.
Atsakyti

O kokia antra operacija ? Pirma mastektomiją ar dalinė ?

Atsakyti
QUOTE(Magno @ 2019 09 13, 22:15)
<p>O kokia antra operacija ? Pirma mastektomiją ar dalinė ?</p>

Pirma dalinė su plastika iš nugaros raumens (neprigijo, reikia plastinės operacijos dabar, bet bijau). Antra operacija jau kitoje krūtyje darinys buvo, operacija su plastika tos pačios krūties audinias.
Atsakyti