Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Ar tyrimą dare kaip stebėjimui , profilaktikai ? Kada jis priklauso ? Aš dar nesudarius tokio 

 


Labas,

 

Teoriškai kaulų scintigrafija  priklauso atlikt kartą per metus. Bet jį skiria pagal poreikį, pagal nusiskundimus, nes labai radioaktyvus jis..Aš dariausi po gydymo, antrą kartą po 2metų.

Atsakyti
QUOTE(Magno @ 2019 09 13, 06:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Edmė" data-cid="72499352" data-time="1568348187"><div><p>Žinau savo tyrimo rezultatą - viskas gerai. Be reikalo buvau išsigandus. Matyt, tikrai jį dabar kitaip atlieka.</p></div></blockquote><p>Ar tyrimą dare kaip stebėjimui , profilaktikai ? Kada jis priklauso ? Aš dar nesudarius tokio </p>

Stebi. Daro man jį kaskart, buvo po 2 m., dabar gal 1,5 m. praėję.Gydausi nuo 2010. Dvi operacijos. Antra 2013m. Pas mane Her +++ir turiu BRCA2 genų mutaciją. Markeris po truputį kilo virš normos, dabar sumažėjo truputį. Planuoja baigti medikamentinį gydymą anastrazoliu. Todėl padarys kontroliniius tyrimus ir stebėjime darys ilgesnę pertrauką.
Atsakyti

O kokia antra operacija ? Pirma mastektomiją ar dalinė ?

Atsakyti
QUOTE(Magno @ 2019 09 13, 22:15)
<p>O kokia antra operacija ? Pirma mastektomiją ar dalinė ?</p>

Pirma dalinė su plastika iš nugaros raumens (neprigijo, reikia plastinės operacijos dabar, bet bijau). Antra operacija jau kitoje krūtyje darinys buvo, operacija su plastika tos pačios krūties audinias.
Atsakyti
Gal kam aktualu?


Sveiki,


Rugsėjo 24 d., 14 val. Nacionalinio Vėžio Instituto (NVI Santariškių g. 1, Vilnius) 241 auditorijoje (II ligoninės aukšte) vyks seminaras, skirtas onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems. Seminarą organizuoja "Išmokime gyventi su vėžio liga" ir NVI.



Tema "Kas žinotina einant pas onkologą prieš pradedant chemoterapiją“.


Seminarą skaitys gydytoja onkologė chemoterapeutė dr. Birutė Brasiūnienė

Norintiems dalyvauti būtina registracija, nes renkama 15-20 žmonių grupė.


Kviečiame dalyvauti!!! Seminaras NEMOKAMAS

Dėmesio, kad nereiktų ieškoti auditorijos 13.55 val. pasitiksime Jus I-ame ligoninės aukšte šalia rūbinės.
Atsakyti

Oi merginos zinau kad tik cia mane supras... rado siandien pas mane gimdos kaklelyje kazkokia zaizdele... paeme onkocitologini... zodziu persigandus baisiausiai esu...

Atsakyti

Man kaulu scintigrafija dare pries pusantru metu. Nedare tada kazkokiu papildomu pasukimu, tik isilgai nuskenavo

Atsakyti

Prisiduodu po 2 echo, tai randinis darinys, birads 2  :yahoo:

O ka isvis tie birads reiskia?

Atsakyti

Oi merginos zinau kad tik cia mane supras... rado siandien pas mane gimdos kaklelyje kazkokia zaizdele... paeme onkocitologini... zodziu persigandus baisiausiai esu...

Vaidosiau, gal čia nieko blogo, aš ilgai tokia turėjau, tik stebėt reikia

O birads, tai radiologinis įvertinimas. Kuo daugiau tuo didesnė tikimybė onkologijos

Atsakyti

Gal žinote kas galėtų padėti dėl pykinimo ir šleikštulio ir gal kokius papildus gerus kurie tikrai padėtų dėl apetito?

Atsakyti

Vaidosiau, gal čia nieko blogo, aš ilgai tokia turėjau, tik stebėt reikia

O birads, tai radiologinis įvertinimas. Kuo daugiau tuo didesnė tikimybė onkologijos

Labai tikiuosi kad nieko blogo. Bet kad taip neramu tu atsakymu laukti... 

Atsakyti

Gal žinote kas galėtų padėti dėl pykinimo ir šleikštulio ir gal kokius papildus gerus kurie tikrai padėtų dėl apetito?

Nuo pykinimo ir vemimo gydytoja israso vaistu. As turedavau tabletemis ir leidziamu su svirkstu, tai tos tabletes visai nepadedavo... tik susileidus suveikdavo, bet krisdavau iskart miegos nuo ju...

Siaip jei ne labai baisiai bloga, tik sleikstulys tai citrina padeda

Atsakyti