Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Mielieji, ieškau klaipėdiečių draugių.

Domina patarimai dėl onkochematerapeutų pasirinkimo, operouojančio chirurgo pasirinkimo.

Likti gydytis Klaipėdoje, ar rinktis Vilnių ar Kauną?

Dėl BRCA 1 mutacijos rinkciuosi dvigubą mastektomiją.

Kiaušides prieš 8 metuš šalino Rudaitis Vilniuje (profilaktiškai). Likau labai patenkinta.

Atsakyti

Sveiki, nepavyko prisiskambinti į NVI registratūrą, bet NVI puslapio botas atsakė, kad registracija planiniams tyrimams dar sustabdyta (nors Veryga jau leido atnaujinti).

Sveiki, dvidešimt kartų skambinau į rgistratūrą, bet negaliu prisiskambinti. Ar atnaujinta planinė stebėsena? Kaip prisiregistruoti pas gydytoją Gudavičienę užsirašyti tyrimams?
Laba diena, ar sergate onkologine liga?
Aš gydausi jau tris metus, šiuo metu esu remisijoje.
Šiuo metu registracija profilaktiniams patikrinimams dar sustabdyta
Sveiki, dvidešimt kartų skambinau į rgistratūrą, bet negaliu prisiskambinti. Ar atnaujinta planinė stebėsena? Kaip prisiregistruoti pas gydytoją Gudavičienę užsirašyti tyrimams?
Laba diena, ar sergate onkologine liga?
Aš gydausi jau tris metus, šiuo metu esu remisijoje.
Šiuo metu registracija profilaktiniams patikrinimams dar sustabdyta
Atsakyti

Labuka, žvirbliuk, puikiai nusprendei dėl mastektomijos, man lygiai tas pat. Aš operavausi Vilniuje, pas Gudavičiene

Atsakyti

Sveiki, nepavyko prisiskambinti į NVI registratūrą, bet NVI puslapio botas atsakė, kad registracija planiniams tyrimams dar sustabdyta (nors Veryga jau leido atnaujinti).

Sveiki, dvidešimt kartų skambinau į rgistratūrą, bet negaliu prisiskambinti. Ar atnaujinta planinė stebėsena? Kaip prisiregistruoti pas gydytoją Gudavičienę užsirašyti tyrimams?







Laba diena, ar sergate onkologine liga?




Aš gydausi jau tris metus, šiuo metu esu remisijoje.







Šiuo metu registracija profilaktiniams patikrinimams dar sustabdyta
Sveiki, dvidešimt kartų skambinau į rgistratūrą, bet negaliu prisiskambinti. Ar atnaujinta planinė stebėsena? Kaip prisiregistruoti pas gydytoją Gudavičienę užsirašyti tyrimams?







Laba diena, ar sergate onkologine liga?




Aš gydausi jau tris metus, šiuo metu esu remisijoje.



Sveiki,o aš prisiskambinau į NVI.Pradejau skambinti 8 h.iki 8.30h gal 50 kartų.Registruoja rugpjūčio men.




Šiuo metu registracija profilaktiniams patikrinimams dar sustabdyta

Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Man nustatyta lobulinė karcinoma. G2, ER ir PR reakcija teigiama, HER2(3+). Už kelių dienų tik keliausiu pas gydytoją aptarti tolimesnius veiksmus ir gydymą. Labai nerimauju. Gal galėtumėt apšviesti ar tai labai jau pas mane rimta? fear.gif
Atsakyti

Mielosios, ateinu ir as su savo histologija:

IŠVADA / DIAGNOZĖ:

Objektas(1): Krūties infiltracinė lobulinė karcinoma (pleomorfinis variantas), G3 (9 balai pagal Nottingham). Navikinių ląstelių reakcija su ER, PR neigiama. HER2 reakcija abejotina (2+).
Pastaba:
Objektas(1): FISH tyrimui išsiųsta į VPC.

Posma jau nuverkiau, nors suprantu, kad yra kaip yra (didele tikimybe, kad trigubai neigiamas, didelio piktybiskumo, greitai besidalijantis Ki67 virs 90% ir t.t.).

MRT isvadoje darinys 2x1,5 cm su limfovaskulines infiltracijos pozymiais. Limfmazgiu piktu nerado, bet zinau, kaip greitai viskas gali keistis operacijos metu.
Ketvirtadieni keliauju pas chemoterapeute Cesnaviciene aptarti papildomu tyrimu.

Dabar esu tikrai pykcio stadijoje - zinojau apie turima BRCA1 gena, pasisalinau kiausides, kad susimazinti ir krutu vezio rizika, lankiausi profilaktinese patikrose (uz savo pinigus, nes nebudavo imanoma sulaukti talonu i valstybines arba Klaipedos daktarai apskritai nieko nezinodavo apie BRCA mutacija ir taikoma patikros programa, buvau itikinta, kad tokia jauna, o ligu ieskau ir PYST, jis atejo pas mane).  :cry2: 

Nu bet ka, pabliausiu, o gyvent vistiek dar reiks. Kaip tam paveiksliuke, kur berniukas sako suniukui - "gyvename tik viena karta", o suniukas atsako - "ne, siame gyvenime mes tik mirstame viena karta, o gyvename kiekviena diena".

Priimu moraline pagalba ir praktinius patarimus.
Jūs mano įkvėpėjos  :book: 

Atsakyti

Žvirbliuk, laikykis, mes visos ta praėjom, oi ir ašarų pralieta, kiek nerimo ir baimes,reik tiket ir viskas bus gerai🤗

Atsakyti

Uzsimotyvavymui einu vel skaityti Brazil blogo :)

Mano v statistiskai pasitaiko tik 0,67% is visu kruties v, as taip pat gyvenime megstu issiskirti, tai, kaip ir Brazil mano v leidzia man pasijusti isskirtine :)

Atsakyti

Žvirbliuk, stipriai apkabinu! Reikia ir paverk, nėr gyvenime teisybės, bet gyventi vis tiek gera! Nors ir tą trumpą mums duotą laiką! Geras sprendimas dėl mastektomijos.  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u: 

Blondiske, nu bet NVI tvarka tai kažkoks nesusipratimas, man sako kad neregistruoja, tuo pat metu kitas registruoja :) nu nėr žodžių :) 

Atsakyti

Žvirbliuk, stipriai apkabinu! Reikia ir paverk, nėr gyvenime teisybės, bet gyventi vis tiek gera! Nors ir tą trumpą mums duotą laiką! Geras sprendimas dėl mastektomijos.  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:

Blondiske, nu bet NVI tvarka tai kažkoks nesusipratimas, man sako kad neregistruoja, tuo pat metu kitas registruoja :) nu nėr žodžių :)

Atsakyti

Žvirbliuk, stipriai apkabinu! Reikia ir paverk, nėr gyvenime teisybės, bet gyventi vis tiek gera! Nors ir tą trumpą mums duotą laiką! Geras sprendimas dėl mastektomijos.  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:

Blondiske, nu bet NVI tvarka tai kažkoks nesusipratimas, man sako kad neregistruoja, tuo pat metu kitas registruoja :) nu nėr žodžių :)

Nežinau,Brazil, delko taip yra.Mane užregistravo rugpjūčio 12d.norejau liepos men,bet pasake,kad registruoja tik rugp.men.

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

norejau pasiteirauti ar kas dairotės markerius ?
Atsakyti