Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Klausykite, mane neviltis apėmusi dėl ilgalaikės stebėsenos. Negaliu šiemet pakliūti pas savo gydytoją Gudavičienę - todėl jau beveik metus neatlikti tyrimai. Iš pradžių buvo karantinas, o dabar užsiregistruoti galima tik pirmą mėnesio dieną, kiekvieną kartą neprisiskambinu (užimta), ir per 20 min nebelieka talonų - siūlo vėl skambinti po mėnesio. Ir taip jau kelis mėnesius iš eilės. Rugsėjo 1 registravo gruodžiui, dabar spalio 1 galiu vėl skambinti dėl sausio, ir vėl bus tas pats. Jos kabineto numeriu paskambinus nukreipia į registratūrą. Registratūroje toliau ta pati istorija. Žodžiu, jaučiuosi beviltiškai. Pas ką dar galima užsirašyti? Kur jūs atliekate tyrimus? Užsiregistravau privačiai echoskopijai pas Mantą Trakymą, na bet vis tik nėra labai sąžininga pacientų atžvilgiu kai pagalvoji ...

Atsakyti

Sveika, Brazil, o kokiu nr skambino, kiek žinau pasikeitęs, sunkiai, bet suradau ja

Atsakyti

Sveika, Brazil, o kokiu nr skambino, kiek žinau pasikeitęs, sunkiai, bet suradau ja

Anksčiau registruodavo telefonu 2-ame kabinete, 85-2786716, II ir IV-ad 14-16 val. , bet dabar sako, kad tik per NVi registratūrą, kur tų talonų niekada nebebūna. Nejaukiai jaučiuosi ją trukdydama, anksčiau kai ieškojau kabinete, betarpiškai liepė registruotis įprasta tvarka. Man be galo patinka gydytoja, bet jie tiek užkrauta, kad jau galvoju gal pakeisti.. O pas ką kiti lankotės?

Atsakyti
QUOTE(SauliusB @ 2020 08 17, 10:23)
<p>Ojei, labai keista - aš čia!   Saulius
</p>

Sveiki Sauliau

Parasykite man greikristina@gmail.com
Lauksiu

Sveikateles visiems!!!
Atsakyti

Brazil Sergu.lt atnaujinta, nebandei?

Atsakyti

Bandžiau.. Talonų nulis...

Atsakyti

Brazil , pabandyk per sergu.lt užsisakyti prašymą informuoti kada atsiras laisvų laikų pas gydytoją. Pasitaiko ,  kad atsisako kažkas numeriuko tuomet į el.  paštą ateina pranešimas.           Aš tai irgi pateksiu pas onkologus tik po metų nuo praėjusios apžiūros, ir tai ne pas savo gydytoją , o pas visai kitą. Bet jau bijojau dar ilgiau  laukti...Kažkoks košmaras.   

Atsakyti

Su registracijom tikrai nesamonės  :oh: 

Vietoj birželio mėn. pavyko užsiregistruoti tik rugsėjo pabaigai, skambinausi į kab., sesutė perregistravo liepai.

Gudavičienė operavo, labai patiko, buvo kilus mintis persiregistruoti, bet pažiūrėjau, kad mažai poliklinikoje dirba, sunku bus patekti. 

Brazil skambinti jos darbo laiku į kabinetą.

Atsakyti

Su registracijom tikrai nesamonės  :oh:

Vietoj birželio mėn. pavyko užsiregistruoti tik rugsėjo pabaigai, skambinausi į kab., sesutė perregistravo liepai.

Gudavičienė operavo, labai patiko, buvo kilus mintis persiregistruoti, bet pažiūrėjau, kad mažai poliklinikoje dirba, sunku bus patekti. 

Brazil skambinti jos darbo laiku į kabinetą.

Taip, siulau skambinti paciai Gudavicienei. As jai i kabineta skambinau del susitikimo aptarti galimai op taktikai, tai pasiule vis ne rytoj atvykti, nes budes. Bet pasirinkau registruotis i privacia per BAK. Tiesa, kainos kandziojasi 80 eur konsultacija + 90 eur echo. Nu bet ka daryyyt...

Atsakyti

Labas visoms, gal kuri gerai žinote apie vakciną  PREVENAR 13 (kuri apsaugo nuo pneumokokinės infekcijos.) Pagal PSO duomenis Prevenar 13 gali sumažinti COVID 19 viruso sukeliamų komplikacijų riziką. Ir kiek ieškojau onkologiniams  pacientams ši vakcina kompensuojama valstybės lėšomis. Gal skiepijotės? Gal esat labiau įsigilinę šiuo klausimu ,   įdomu kokia gydytojų nuomonė. Rytoj einu pas šeimos gydytoją , tai dvejoju prašytis kad paskiepintų, ar geriau ne :unsure: .


Atsakyti

Labas visoms, gal kuri gerai žinote apie vakciną  PREVENAR 13 (kuri apsaugo nuo pneumokokinės infekcijos.) Pagal PSO duomenis Prevenar 13 gali sumažinti COVID 19 viruso sukeliamų komplikacijų riziką. Ir kiek ieškojau onkologiniams  pacientams ši vakcina kompensuojama valstybės lėšomis. Gal skiepijotės? Gal esat labiau įsigilinę šiuo klausimu ,   įdomu kokia gydytojų nuomonė. Rytoj einu pas šeimos gydytoją , tai dvejoju prašytis kad paskiepintų, ar geriau ne :unsure: .

Pasiskiepijau pernai nemokamai pagal šeimos gydytojos rekomendaciją.

Atsakyti

 Aš irgi jau po skiepo :) , paklausiau pas gydytoja ar rekomenduoja - tai atsakė , kad ne tik kad rekomenduoja , bet netgi būtina.  Bet įdomu, kodėl prieš tai nepasiūlė  :) . Žodžiu reikia pačioms viską žinoti.

Atsakyti