Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbyklės - 16

QUOTE(Rona @ 2020 07 14, 14:38)
speedy, gal galėtumėt pasakyti ar verta pirkti 8 serijos Bosch skalbyklę ar užtenka 6? Kokį modelį patartumėte žiūrėti? Ačiū!

Jei nerandate kažkokių Jums reikalingų funkcinių galimybių, kurios būna tik 8 serijoje, tada racionaliau pirkti 6 serijos.
Atsakyti

Kiek įskaičiau, tai patariat pirkti 1600 aps./min, 6 serijos tokios lyg nepastebėjau, tai ir dvejoju. Į naują būstą reikia visko, tai norisi gero daikto ir gero kokybės/kainos santykio. 

 

Skalbyklėje norisi automatinės dozavimo sistemos.

Žiūrinėjau džiovyklę WTX8HKL9SN. Gal yra kokių analogų? Norisi su garų funkcija, kad mažiau lyginimo būtų.

 

Kurie modeliai būtų verti dėmesio?

 

Atsakyti
QUOTE(Rona @ 2020 07 15, 12:09)
Skalbyklėje norisi automatinės dozavimo sistemos.
Norisi su garų funkcija, kad mažiau lyginimo būtų.
Tai kad garai gal džiovyklėje?
Atsakyti

QUOTE(Rona @ 2020 07 15, 12:09)
Skalbyklėje norisi automatinės dozavimo sistemos.
Norisi su garų funkcija, kad mažiau lyginimo būtų.
Tai kad garai gal džiovyklėje?

 

 


Prie džiovyklės ir parašiau :)

Atsakyti
QUOTE(Rona @ 2020 07 15, 12:30)
Skalbyklėje norisi automatinės dozavimo sistemos.
Norisi su garų funkcija, kad mažiau lyginimo būtų.

Pigesnis variantas: WAWH26B9SN + WTW855R9SN
Atsakyti

Pigesnis variantas: WAWH26B9SN + WTW855R9SN

 


Ačiū! O AEG vertos dėmesio? Ar geriau žiūrėti 1600 apsukų Bosch?

Atsakyti
QUOTE(Rona @ 2020 07 15, 13:19)
Ačiū! O AEG vertos dėmesio? Ar geriau žiūrėti 1600 apsukų Bosch?
Man labiau "prie dūšios" Vokietijoje gaminamas Bosch.
Atsakyti
Na ir pas mus atėjo laikas keisti senutę skalbyklę. Gyvename bute, tai su vieta ne kažkas, bet vis pasvarstau, kad norėčiau džiovyklės.
Tad reikėtų 2in1 😎 Paskaičiau tikrai nemažai. Kaip suprantu geriausias variantas būtų AEG su filtru 😍 Bet ji turi vieną minusą... kaina 🙈😊 Mūsų pajamoms tai auksinė mašina. Suprantu, kad nusipirkus šią mašiną, vania lieka be remonto 😎 Dar visai neseniai buvau įtikinta, kad 2in1 yra blogybė, nes rūbai po džiovinimo turi nemalonų kvapą. Dabar skaitau visai gerus atsiliepimus 🙂
Mūsų biudžetas 500-600. Šiuo metu labiausiai nervina katės pūkais apsivėlę rūbai 😡 O ir išskalauja jau gal prastai 😊 Ai ir dar trumpo skalbimo norisi 🙂
Atsakyti
QUOTE(ppavasaris @ 2020 07 17, 12:15)
Na ir pas mus atėjo laikas keisti senutę skalbyklę. Gyvename bute, tai su vieta ne kažkas, bet vis pasvarstau, kad norėčiau džiovyklės.
Tad reikėtų 2in1 😎 Paskaičiau tikrai nemažai. Kaip suprantu geriausias variantas būtų AEG su filtru 😍 Bet ji turi vieną minusą... kaina 🙈😊 Mūsų pajamoms tai auksinė mašina. Suprantu, kad nusipirkus šią mašiną, vania lieka be remonto 😎 Dar visai neseniai buvau įtikinta, kad 2in1 yra blogybė, nes rūbai po džiovinimo turi nemalonų kvapą. Dabar skaitau visai gerus atsiliepimus 🙂
Mūsų biudžetas 500-600. Šiuo metu labiausiai nervina katės pūkais apsivėlę rūbai 😡 O ir išskalauja jau gal prastai 😊 Ai ir dar trumpo skalbimo norisi 🙂

AEG L7WBE69S pažiūrėkite.
Atsakyti
[quote=speedy,2020 07 17, 18:34]
AEG L7WBE69S pažiūrėkite.
[/quote
Ačiū, kaip tik į šią ir labiausiai akys krypsta biggrin.gif Tik maniškis dabar jau bando mane atkalbėti nuo džiovyklės ax.gif Kad kaip ir nelabai reikalingas priedas... ir siųlo žiūrėti į šią AEG L7FEE68S smile.gif Bandau lyginti, tai ar gerai suprantu, kad praktiškai skiriasi tik tuo, kad be džiovinimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ppavasaris @ 2020 07 18, 15:49)
Ačiū, kaip tik į šią ir labiausiai akys krypsta  biggrin.gif  Tik maniškis dabar jau bando mane atkalbėti nuo džiovyklės  ax.gif  Kad kaip ir nelabai reikalingas priedas... ir siųlo žiūrėti į šią AEG L7FEE68S  smile.gif  Bandau lyginti, tai ar gerai suprantu, kad praktiškai skiriasi tik tuo, kad be džiovinimo  mirksiukas.gif
Nepasiduokite - sutaupysite "tuo kartu" 100€, o naudoti reikės "ilgai ir laimingai" - atsiminsite ilgai.
Atsakyti

Sveiki. Norėjau konsultacijos. Planuoju įsigyti skalbyklę - džiovyklę. Esu nužiūrėjęs AEG L7WBE69S, Electrolux ew9w249w, Electrolux ew7w4684w. Pagrindinis klausimas būtų ar yra gerų skalbyklių 2in1 mažesnio gylio? Gyvenu vienas, skalbinių daug neturiu, tad norėtųsi sutaupyti vonioje kuo daugiau vietos. Buvau užmatęs candy firmos mažo gylio skalbyklę 2in1, bet skaitydamas forumą pamačiau, jog niekas candy ar Beko firmos skalbimo mašinų nerekomenduoja. Galbūt kažkas galėtų atsakyti, kodėl? Išanksto dėkui už atsakymus

Atsakyti