Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Siaip111 @ 2017 01 10, 18:48)
Neištikimybės nebuvo, bet buvo asmuo atsiradęs iš jo praeities, kuris norėjo susigrąžinti jį atgal ir tai iš dalies ir buvo skyrybų priežastis, nes sukėlė daug pykčių ir įtampos.


na bet kokiu atveju zinok jei palaikysi rysius tai tavim manipuliuos, busi marionete. nieko rimto neiseis jau o jam panorejus jus susitiksite ir tu vel tikesi kazkuo..

kortos tikrai idomios, nes kitu atveju sakyciau jei priezastis buvo kita tai kad jus valdo principai siaip dienai. vienas negali susitaikyt kad nuvyle, kitas kad per greitai padare isvadas ir issiskyre. na lyg norejo taikytis su esama situacija, bet pasielge "kaip priklauso" dabar gailisi ir nenori prisipazint.. o kitas nezengia irgi atvirumo zingsnio. nemeciau papildomai is naujo tiesiog is to kas krito bandau vaizda nupasakot. nezinu kiek esu teisi smile.gif nes painu ten labai
Atsakyti
Jau temą administratorė turėtų uždaryti, todėl kviečiu kraustyti į naują konsultavimo temą.
Atsakyti
ir atkelkite savo klausimus ten smile.gif
šiandien turesiu laiko tai galesiu padėlioti smile.gif
Atsakyti
Laba vakara,
Gal galit ismest kortas ar greitu laiku susirasiu darba,o gal pavyks paciai sukurti versliuka,nes bijau rizikuoti ,kad nesudegciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvince: 15 sausio 2017 - 23:08
Laba diena,
Padekite man , prasau... labai skauda sirdi...
Ar mano vaikinas mane myli? Ar verta gaisti laika su juo? Ar geriau skirtis? Labai jis nepastovus savo nuomone. Viena diena nori buti ten, kita ten. As nemegstu taip metytis. Manau, kad jam svarbiausia pinigai. Gal galite apibudinti ji geriau? AR kada turesiu dar vaiku? Ar man geriau skirtis su juo?
Labai dekoju jums is anksto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 19 vasario 2017 - 16:05