Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

sveiki, pirmiausia su naujais metais.


norėčiau paklausti. sesei nesiseka pastoti, ar jai pavyks per šiuos metus nestuke.gif . ar kada pavyks ?

dėkui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilite: 02 sausio 2017 - 00:00
Labas rytas,

Kaip klostysis santykiai su vyru G.G. Esame vede 8 metus, bet jauciu santykiuose kazkoki atsalima.
Aciu

p.s. visu naujais metai. Nauju ideju ir ju igyveidnimo!!!!!!
Atsakyti

Sveikos, gal žinote kas galėtų pasižiūrėti dviejų žmonių suderinamumą/ santykių perspektyvą? Labai labai reikėtų :)

Ačiū

Atsakyti
Noriu konsultacijos, bet nemokamos, nu bet geros, bet gėdijuos užduoti klausimus viešai, tai jei galima ir kas nors apsiims, labai prašau, parašyti į AŽ.
Atsakyti
Sveikos:) gal kas mna patartu.. ka daryti su vyruku D. eilini karta badome susieiti, nesuprantu jau verta bandyti ar nebe... atrodo pavargau,...nors rupeciu yra, nezinia ko imtis, ar skirt jegu santyikams. Laba prasau 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
norėčiau pasiteirauti kas galėtų vykti gyvenime, gal koks kitų pavydas, ar nužiūrėjimas, per paskutinius 5 mėnesius numirė 3 gyvūnai (2 šunys ir jūros kiaulytė), sunkiai sirgo vyras, mažajam sūnui nustatė hiperaktyvumą, genda prietaisai ir t.t. Gal kas galėtų pakonsultuoti.
Atsakyti
Sveikos,
nauji metai, o taip tylu cia. Gal kuri tarologe galetu sudet apzvalga ateinancio pusmecio? neturiu konkreciu klausimu, siaip kas matosi gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(Nerile666 @ 2016 12 27, 00:15)
Sveikos, damos, gal kuri galetu apziureti mano situacija? Siu metu pabaiga man buvo tragiskai sunki. Sunku ir dabar. Gal galit mesteleti aki ir paziureti ar mano situacija pageres? Tiesiog ar kortos rodo tegiama ar neigiama mano gyvenimo posuki? Linkme? Net nezinau kaip tinkamiau issireiksti. Jusu atsakymas man bus labai svarbus  wub.gif

Prasau, gal kuri galit paziureti mano klausima... Maldauju damos... Man labai sunku, nebezinau ka daryti...
Atsakyti
QUOTE(Nerile666 @ 2017 01 08, 12:04)
Prasau, gal kuri galit paziureti mano klausima... Maldauju damos... Man labai sunku, nebezinau ka daryti...

Temoje nesudaromos išsamios analizės, užduokite konkretų klausimą. Darbas? Asmeninės problemos? Kita?
Atsakyti
QUOTE(Daivulka @ 2017 01 07, 13:27)
Laba diena,
norėčiau pasiteirauti kas galėtų vykti gyvenime, gal koks kitų pavydas, ar nužiūrėjimas, per paskutinius 5 mėnesius numirė 3 gyvūnai (2 šunys ir jūros kiaulytė), sunkiai sirgo vyras, mažajam sūnui nustatė hiperaktyvumą, genda prietaisai ir t.t. Gal kas galėtų pakonsultuoti.

Nėra nei jokio užkeikimo, nei nužiūrėjimo, jūs pati savo neigiamomis mintimis prisikviečiate problemas. Mintimis kuriame savo gyvenimą, o jūsų mintys nėra pačios geriausios - vis apie bėdas, apie nesėkmes ir kokia jūs nelaiminga. Jums ištraukiau vieną kortą iš Arkangelų patarimų. Arkangelas Mykolas (MIchaelis) jums perduoda tokius žodžius "Aiškiai suvokite savo norus ir būkite nepajudinama savo tikėjime, Drąsiai prašykite angelų pagalbos, pasakykite apie savo svajones ir jos išsipildys. Nesukite galvos, kokiu būdu, kūrėjo galios yra begalinės"
Keiskite mąstymą, keisis ir jūsų gyvenimas, dažniau dėkokite už tai ką turite, už gautas pamokas ir linkėkite gero visiems žmonėms. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vilite @ 2017 01 01, 23:56)
sveiki, pirmiausia su naujais metais.
norėčiau paklausti. sesei nesiseka pastoti, ar jai pavyks per šiuos metus  nestuke.gif .  ar kada pavyks ?

dėkui

Sveikatos klausimais, o juo labiau bus, ar nebus nėštumas, nekonsultuojame šioje temoje, aš ir asmeniškai tokių klausimų neatsakinėju.
Papildyta:
QUOTE(eirona @ 2017 01 01, 21:17)
Laba vakara smile.gif Visų pirmą su Naujaisiais metais sveikinu visas 4u.gif 
Norėčiau paprašyti, ar galit žvilgtelėti, kuri nors dėl darbo reikalų?
Klausimas skambėtų taip: Ar šiame darbe, kuriame dirbu, yra tokia galimybė, pareigų pakilime?

Ačiū už Jūsų laiką wub.gif

Šiame darbe kortos nerodo jokių galimybių pakilti pareigose, nes ir kilimas pareigose jūsų darbovietėje yra ne pagal žmogaus nuopelnus, įdėtą darbą, o greičiau pagal simpatijas ar kažkokius neaiškius kriterijus. Jums gal jau buvo kažkoks pasiūlymas, kurio atsisakėte ir dabar gailitės? Ateity rodo, kad daug ir sunkiai dirbsite, bet jūsų svajonės neišsipildys, greičiauisiai nusivylus norėsite išeiti iš dabartinio darbo, nors kol kas kortos rodo, kad tai tik mintys, realiai ko gero liksite dirbti ten, kur ir dirbate.
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2016 12 31, 19:59)
Laba diena, gal galetumet paziureti ka ka pasirinkti, senaja ar naujaja meile... Kankinuosi jau ilga laika ir kitus kankinu 4u.gif

Sena meilė jau visiškai aiški, žinoma viskas, o nauja domina savo šviežumu ir noru patirti kažką naujo. Tik labai jau vaikiškos kortos krenta. Ar tai jaunesni partneriai, ar yra vaikai? O gal pati esate dar be galo jauna ir reikia subręsti, kad suvokti, ko iš gyvenimo ir mylimo žmogaus norite. Abu varijantai panašūs, rodo brandos trūkumą, daugiau nuotykių pobūdžio, nei rimto gyvenimo planavimo.
Atsakyti

QUOTE(Leidana @ 2016 12 16, 09:42)

Sveiki! 4u.gif

Pirmaargenta, gal Jus galetumete padelioti mano klausimu?
Klausima formuluociau taip: Ka galiu padaryti, kad atgaivinciau vyro jausmus man?
Jauciu, kad jis ilgoka laika kazkoks atsales, viskas jam pasidare neidomu ir nuobodu. Beveik nieko kartu veikti nebenori verysad.gif O praeje gyvenimo kartu tik 5 metai..

Noreciau atkelti savo pasimetusi klausima i prieki 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, Pirmaargenta, 4u.gif

Ateinu ir aš su klausimėliu. ax.gif

Mano asmeninis gyvenimas šiuo metu joks. verysad.gif
Noriu paklausti:
1. Ar bus artimiausiu metu (pvz., šįmet) nauji meilės santykiai? wub.gif
2. Ar įmanoma atnaujinti santykius su V. V.? wub.gif
Atsakyti