Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja forumo versija

Man ir sena versija žymiai mielesnė, patogesnė. Pereinu ten. 

Atsakyti
As irgi tik sena naudojuosi, patogi, priprasta. Siandien permete i nauja versija - o vargeli, kaip ilgai puslapius uzkraudineja, kam gali uztekti kantrybes sulaukti, net neziurint i tai, kad dizainas ir visa kita nepatinka unsure.gif
Atsakyti
Kaip naujoj versijoj rasti internetinių parduotuvių skyrelį? Man nerodo.
Atsakyti
QUOTE(suvaikejusi @ 2017 08 07, 12:31)
As irgi tik sena naudojuosi, patogi, priprasta. Siandien permete i nauja versija - o vargeli, kaip ilgai puslapius uzkraudineja, kam gali uztekti kantrybes sulaukti, net neziurint i tai, kad dizainas ir visa kita nepatinka  unsure.gif

Mane taip pat "permetė", skelbiant parašytą žinutę. Žinutė, savaime suprantama, dingo. Užkrovinėjimas, dizainas... man tai nyku, kaip į apsivirusavusį puslapį patekus, kuriame dalies vizualinių sprendimų nebesimato. Tiesą sakant, maniau, kad taip ir nutiko, bet dabar skaitau, kad tas "permetimas" ne man vienai tą pačią dieną nutiko.
Atsakyti

Moderatoriai is sito skestancio laivo jau pabego?

Mini pranesimai kada bus sutvarkyti?

Atsakyti
Prasau istrinti/isregistruoti mane is forumo.
Atsakyti
Nu bet koks SM psl liko be ryšio. Kažkoks merdijantis išvis. Kam šovė į galvą tokia mintis, pakeisti viską iš pagrindų, niekaip nesuprantu? 
Atsakyti

kada nors sutvarkysit mini pranesimus? jau kokia trecia savaite norint paziuret, i koki mano posta paspausta Like mane "numeta" i pradini puslapi. aisku, smulkmena cia, bet kad neperziurejus i koki posta Like detas neduoda jo (neperziureto) net istrint.

Atsakyti
QUOTE(office @ 2017 08 15, 10:21)
Nu bet koks SM psl liko be ryšio. Kažkoks merdijantis išvis. Kam šovė į galvą tokia mintis, pakeisti viską iš pagrindų, niekaip nesuprantu? 


panasu, kad nebeverta kazka tobulint. kokie 95 proc. temu negyvu. paskutiniai postai keliu metu senumo. aktyvios tik kelios pletku temos ir skelbimai verysad.gif
reik pripazinti, SM neatlaike konkurencijos smile.gif
Atsakyti

panasu, kad nebeverta kazka tobulint. kokie 95 proc. temu negyvu. paskutiniai postai keliu metu senumo. aktyvios tik kelios pletku temos ir skelbimai verysad.gif
reik pripazinti, SM neatlaike konkurencijos smile.gif

panašu kad taip.

Atsakyti

nerandu kaip pereiti i sena versija.gal padesit?

Atsakyti

nerandu kaip pereiti i sena versija.gal padesit?

Yra viršuje parašyta Sena versija, prie paieška 

Atsakyti